Tüketiciler mağazadan bakıp internetten mi yoksa internetten inceleyip mağazadan mı satın aldığı sorusuna cevap arandı.


Orka Holding bünyesinden Okuyucuyu yormayan, sade ve akıcı bir anlatım ile kaleme alınan kitapta, Dr. Fatih Anıl’ın biriktirdiği 20 yıllık tecrübenin yanı sıra, Mustafa Kemal Atatürk’ten Einstein’a, GabrielGarciaMarquez’e, Tolstoy’a, PauloCoelho’dan, Arthur Miller’a başarılı liderlerin, sanatçıların ve yazarların özlü sözleri de bulunuyor.


Lufthansa, orta ölçekli firmalar için tasarlanmış firma bonus programı ‘PartnerPlusBenefit’ ile üyelerine sunduğu ayrıcalıkları genişletiyor. PartnerPlusBenefit üyeleri, artık kazandıkları BenefitPuanları ile bir yıl boyunca avantajlı olarak TAV Passport Kart sahibi olabiliyor.


Mimarlık ve yapı sektörünün profesyonelleri, akademisyenler ve yerel yönetim temsilcileri, 3.Yeşil Binalar Ötesi Konferansı’nda buluştu. Ünlü İngiliz mimarlar Peter Barber ve Bob Allies konuk konuşmacı olarak dünyadaki son gelişmeleri paylaştılar.


Michelin, 2017’nin ilk 9 ayında 16,4 milyar Euro net satış elde etti. Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin, 2017 yılı ilk dokuz ayına ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Bütün lastik segmentlerinde orijinal ekipman kategorisinde yukarı yönlü ivme gösteren Michelin, ilk dokuz ayda yüzde 6’lık artışla net satışlarını 16.4 milyara ulaştırdı. Michelin, üçüncü…


Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) düzenlediği Türkiye Tasarım Haftası başladı. Tasarımın Potansiyeli Paneli’nde konuşan reklam tasarımcısı Serdar Erener, “Türkiye’nin THY dışında dünyadaki milyonlarca kişiye değen bir markası yok. Bunu en iyi tasarım unsurumuz olan yemek ile yaptık.


Güvenlik otomasyonu alanının tecrübeli üreticisi Arma Kontrol, güvenlik ürünlerinde merdivenaltı üretiminin tercih edilmemesine, kaliteye dikkat edilmesi gerektiğine dikkat çekti. Merdiven altı ürünlerin hem ekstra maliyet hem de hayati tehlike yarattığına değinen Arma Kontrol, ürünlerin sertifikalı olmasının altını çizdi.


Kurumsal insanlar doğar, büyür, okur, okur ve çalışır, çalışır çalışır... Ebeveynlerin çocuklarının en iyi okullara gönderme çabalarının altında temelde iyi bir iş edinmeleri yatar.


Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN