ekonomidoktorunuz
ABD'nin en büyük ikinci otomotiv üreticisi Ford'un, Meksika'daki 1,6 milyar dolarlık yatırımını iptal etmeyi planladığı duyuruldu.


Bir süredir bazı Forex şirketlerinin zorda olduğuna ilişkin ParaAnaliz’de haberleri okumuştunuz.


Avrupa’nın lider e-ticaret firması Dreamcommerce’un Türkiye’deki platformu Zencommerce; girişimcilere ve firmalara anlamlı bir yılbaşı hediyesi sunuyor.


Otokar, zırhlı araç satışlarını ilk 9 aylık dönemde yüzde 53 arttırdı. Şirket geçen yıla göre 153 adet daha fazla zırhlı araç sattı.


Hilton’un (NYSE: HLT) orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, Türkiye’deki en yeni oteli Hilton Garden Inn Safranbolu’yu açtı. 124 odalı otel, halihazırda dünya çapında faaliyet gösteren 700 Hilton Garden Inn tesisi arasına katıldı.


Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP’nin geleneksel hale getirdiği ve yılın en başarılı kurumsal uygulamalarının ödüllendirildiği SAP Türkiye Kalite Ödülleri 2016 sahiplerini buldu.


Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor'un bünyesinde araç kiralama hizmeti veren Garenta, hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Garenta’nın günlük araç kiralama markası GarentaDAY Eskişehir’de de şube açtı.


İş dünyasının profesyonellerinin bir araya geleceği ve yeni networkler kurmasını planlayan "networking professionals" zirvesi 7 Aralık'ta yapılacak.


Kategorilerden Seçmeler

 

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN