Yerli teknoloji şirketi Moka tarafından geliştirilen fatura ödeme sistemi başta emekliler ve öğrenciler olmak üzere geniş bir kesim tarafından tercih ediliyor.


İstanbul’a ziyarete gelen turistlerin uğrak noktası olan Sultanahmet, yılların birikimi ile tarihi dokusunu içinde barındırmaya devam ediyor.


Başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye’den Hollanda’ya uzanan yeni ticaret ağları oluşturmak için yola çıkan HTTO’nun Türkiye Merkez Ofisi Bursa’da açıldı.


YASED’in 36’ıncı Genel Kurul toplantısında, önümüzdeki iki yıl boyunca görev yapacak Yönetim ve Denetim Kurulu seçimi gerçekleştirildi. Ahmet Erdem, Şubat 2015’ten bu yana yürüttüğü YASED Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine yeniden seçildi.


‘Asistanım’ ve ‘Askıda İyilik & İyiliğe Dönüştür’ projeleri Dünya Perakende Ödülleri’nde finalist Boyner Grup Perakendenin Dünya Finalinde Yarışıyor


Boğaz’ın en güzel yapılarından Sait Halim Paşa Yalısı’nda pazar günleri düzenlenen kahvaltı ve caz buluşmalarında bu hafta Başak Yavuz Quartet sahne alacak.


Şirketinizin check up'ını yaptırarak geleceğe daha güvenle bakabilirsiniz?   Sizin göremediğiniz ve ileride ciddi sorun yumağı olarak karşınıza gelebilecek gelişmeleri şimdiden tespit edip çözmek artık çok kolay...


Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A., Garanti Bankası'nın yüzde 9,95'ini Doğuş Grubu'ndan satın almak üzere mutabakata vardı. Doğuş Grubu, dünkü satışla birlikte Türkiye'de 34 yıl sonra bankacılık sektöründen çekilmiş oldu.


3 Goz Danis

Kategorilerden Seçmeler