Koleksiyon Düsseldorf Mağazası Açıldı. Türkiye’de ve dünyada tasarımlarıyla binlerce insana ulaşan Koleksiyon, mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Koleksiyon, yeni açılan Almanya – Düsseldorf’taki mağazasıyla eğitimden finansa, ofisten ortak alanlara yönelik çok çeşitli tasarım çözümleri sunacak. Koleksiyon, Düsseldorf mağazasını Avrupa’nın merkez noktası olarak konumluyor.


Türkiye’nin koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer, Orta Doğu’nun ve Afrika’nın en önemli uluslararası ticari etkinliği Beautyworld Middle East’e katılıyor. Dünya markası olma yolunda sağlam adımlar atan Eyüp Sabri Tuncer, kozmetik devlerini 14-16 Mayıs tarihleri arasında Dubai’de bir araya getirecek fuarda uluslararası ilişkilerini güçlendirmeyi ve ihracat ağını büyütmeyi hedefliyor.


İş dünyasının dijitalleşme sürecine girmesi ile birlikte yıllardır kullanılan geleneksel iş yapış şekilleri değişmeye başladı.


Özdilek Holding,50 milyon $’lıkbir yatırımla 2017’nin ilk AVM’sini Bursa’da açtı. Holdingin ÖzdilekParkkonseptine sahip üçüncü AVM yatırımı olan ÖzdilekParkBursa Nilüfer, toplam 20.000 m2 kiralanabilir alan, 4 kat ve 55 adet mağazasıile 1000 kişiye istihdam sağlamayı hedefliyor.


İnternet kullanımında belirli bir limit aşımından sonra devreye sokularak kullanıcıları mağdur eden Adil Kullanım Noktası (AKN) uygulanmasına dün itibarıyla kademeli olarak son verildi. Kotalı paketlerde 02.00-08.00 saatleri arasındaki internet kullanımları AKN'ye dâhil edilmeyecek


Ülkemizde hızlı toplumsal değişim yaşanmaktadır Her değişim, beraberinde kimlik ve kişilik çatışmasını getirir. Bireylerin gelişim, kişilik ve uyum sorunları beraberinde sosyal sorunlara neden olur.


Tüketiciler mağazadan bakıp internetten mi yoksa internetten inceleyip mağazadan mı satın aldığı sorusuna cevap arandı.


Anadolu Efes, İstanbul Merter'de bulunan fabrikasının üretim faaliyetlerini 22 Mayıs 2017 itibarıyla durdurarak faaliyetini Adana, Ankara ve İzmir'de bulunan diğer tesislerine kaydırma kararı aldı.


Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN