DOLAR 31,5759
EURO 34,3126
ALTIN 2147,96
BIST 8907,65
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

25.11.2022
A+
A-

ONİKİ’NİN HİBRİT OLARAK GLOBAL DÜZEYDE ÜÇÜNCÜ KEZ DÜZENLEYECEĞİ E-TİCARET VE E-İHRACAT KONFERANSI 29 KASIM’DA KAYSERİ’DE YAPILACAK

 

Oniki, yenilikçi konseptiyle hayata geçirdiği E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nın üçüncü ayağını 29 Kasım 2022’de Kayseri Ommer Hotel’de gerçekleştirecek. Hibrit konsepte sahip etkinliğe global düzeyde yoğun bir katılım bekleniyor.

 

E-TİCARET VE E-İHRACAT EKOSİSTEMİ BİR KEZ DAHA ONİKİ’DE BULUŞACAK

 

Oniki bu konferansta Kayseri’deki üreticileri ve markaları, e-ticaret ve e-ihracat alanında bu ürünleri alıp satışını yapacak satıcılar ve ekosisteme çeşitli çözümler sunan hizmet ve servis sağlayıcı firmalarla bir araya getirecek. Böylece katma değeri ve ticari potansiyeli yüksek iş birliklerinin sağlanması hedefleniyor.

 

HİBRİT YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ İŞ İNSANLARINI EN DOĞRU ŞEKİLDE EŞLEŞTİRECEK

 

Oniki tarafından geliştirilen yapay zeka destekli B2B matchmaking yapan hibrit event teknolojisi Kayseri’deki bu konferansta da fiziksel katılımcıların B2B masalarda, online katılımcıları ekranları başında bire bir iş odaklı networking yapmalarını sağlayacak. Oniki, geliştirdiği bu teknolojiyle etkinliğe katılan iş insanlarını kendilerine ve işlerine maksimum fayda sağlayacak en doğru 12 kişiyle buluşturuyor.

 

ETKİNLİĞE ÖZEL KONSEPT UYGULANACAK

 

Oniki yapay zeka teknolojisi haricinde sunduğu konferans + networking + eğlence konseptini yine bu etkinlikte de uygulayacak. Böylece katılımcılar bir yandan süre sınırı olan faydalı bilgiler içeren sunumlar dinlerken diğer yandan yapay zeka destekli B2B eşleşmelerle işlerini büyütme fırsatı yakalayacak. Tüm gün sürecek etkinlikte katılımcılar öğle yemeği ve kahve aralarında da networking yapma fırsatı bulacaklar.

 

1 KASIM’DA E-TİCARET VE E-İHRACAT EKOSİSTEMİ ONİKİ’DE BULUŞTU

 

Oniki’nin 1 Kasım 2022’de Mall of İstanbul – Hilton Convention Center’da gerçekleştirdiği konferansta E-Ticaret ve E-İhracat alanında çözüm üretmiş olan markalar, yazılım ve teknoloji şirketleri ile bu alandaki çözümleri arayan ve E-Ticaret – E-İhracat yapan ya da yapmayı planlayan KOBİ’ler, üreticiler ve girişimcileri bir araya geldi.

 

800’ÜN ÜZERİNDE KATILIM

 

Hibrit konseptte gerçekleşen etkinliğin fiziksel kanadında 430 katılımcı yer alırken, online tarafta da 400’ün üzerinde katılım gerçekleşti. Belli aşamalardan geçirilerek özenle seçilen katılımcılar; etkinlik günü yapılan 12 B2B eşleşme seansıyla birlikte toplamda 8500’ün üzerinde bire bir iş odaklı networking görüşmesi gerçekleştirdiler.

 

Katılımcılar bu etkinlikten büyük bir verim aldıklarını, daha önce yaşamadıkları bir etkinlik deneyimi yaşadıklarını ve sektörün bu tarz etkinliklere ihtiyaç duyduğunu özellikle belirtti.

 

HİBRİT YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ İŞ İNSANLARINI EŞLEŞTİRDİ

 

İlk iki etkinlikte Oniki tarafından geliştirilen yapay zeka destekli B2B matchmaking yapan hibrit event teknolojisi bu konferansta da kullanılarak katılımcıların B2B masalarda bire bir iş odaklı networking yapmalarını sağlayacak. Oniki, geliştirdiği bu teknolojiyle etkinliğe katılan iş insanlarını kendilerine ve işlerine maksimum fayda sağlayacak en doğru 12 kişiyle bir araya getiriyor.

 

Oniki’nin düzenlediği konferanslara oniki.net adresi üzerinden başvuru yapılıyor.

 

 

 

İNGİLİZCE VERSİYON

 

ONİKİ’S THIRD GLOBAL HYBRID E-COMMERCE AND E-EXPORT CONFERENCE WILL BE HELD IN KAYSERİ ON 29 NOVEMBER

 

Oniki will hold the third leg of the E-Commerce and E-Export Conference, which it has brought to life with its innovative concept, on 29 November 2022 at Kayseri Ommer Hotel. An intense global participation is expected in the event, which has a hybrid concept.

 

E-COMMERCE AND E-EXPORT ECOSYSTEM WILL MEET AGAIN AT ONIKI

 

At this conference, Oniki will bring together manufacturers and brands in Kayseri with vendors who will buy and sell these products in the field of e-commerce and e-export, and service and service providers that offer various solutions to the ecosystem. Thus, it is aimed to provide cooperations with high added value and commercial potential.

 

HYBRID AI TECHNOLOGY WILL MATCH BUSINESS PEOPLE IN THE MOST ACCURATE WAY

 

The hybrid event technology that makes B2B matchmaking with artificial intelligence, developed by Oniki, will enable physical participants to do business-oriented networking one-on-one at B2B tables and online participants in front of their screens at this conference in Kayseri. With this technology it has developed, Oniki brings together the business people attending the event with the right 12 people who will bring maximum benefit to them and their business.

 

THE EVENT WILL HAVE A SPECIAL CONCEPT

 

In addition to artificial intelligence technology, Oniki will also apply the conference + networking + entertainment concept at this event. Thus, participants will have the opportunity to grow their business with artificial intelligence supported B2B matches, while listening to presentations containing useful information with a time limit. During the all-day event, participants will have the opportunity to network during lunch and coffee breaks.

 

 

ON 1 NOVEMBER, E-COMMERCE AND E-EXPORT ECOSYSTEM MEETED AT ONIKI

 

At the conference held by Oniki on November 1, 2022 at the Mall of Istanbul – Hilton Convention Center, brands that have produced solutions in the field of E-Commerce and E-Export, along with software and technology companies seeking solutions in this field, and those engaged in E-Commerce – E-Export or SMEs, producers and entrepreneurs who plan to do so came together.

 

 

OVER 800 PARTICIPATIONS

 

While there were 430 participants in the physical wing of the event, which took place in the hybrid concept, more than 400 participants took place on the online side. Participants carefully selected by going through certain stages; together with 12 B2B matchmaking sessions held on the day of the event, they had a total of 8500 one-on-one business-oriented networking meetings.

 

Participants especially stated that they got a great deal from this event, they had an event experience that they had never experienced before, and that the industry needed such events.

 

HYBRID AI TECHNOLOGY MATCHED BUSINESS PEOPLE

 

The hybrid event technology, which makes B2B matchmaking with artificial intelligence, developed by Oniki in the first two events, will also be used in this conference, allowing the participants to have one-on-one business-oriented networking at B2B tables. With this technology, Oniki brings together the business people attending the event with the right 12 people who will bring maximum benefit to them and their business.

 

Applications for Oniki events are made through the address oniki.net.

 


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.