Ayşegül Savaş

Ayşegül Savaş

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Nymphaea caerulea’nın mavi nilüfer,mavi lotus adıyla bilinir. Mısır mitolojisinde son derece önemli bir simgeye sahipti. Güneşin sembolü olarak kabul edilen,titreşim frekansı 6.Çakra enerji alanına denk gelen Şifa annedir.
“Her alışkanlık,işlevsel olabilmek için tüm parçalarına ihtiyaç duyar.Eğer bazı parçaları eksik olursa alışkanlık da dağılır...”Zamanın Çarkı/Carlos Castenada
KENDİN İÇİN DOĞRU OLANI BULMA Zamanın birinde bir baba-oğul varmış,her gün eşekleri ile değirmene gider su taşırlarmış. Evleri ve değirmen arası oldukça uzun,yokuşlu,taşlı bir yolmuş. Yine bir gün yola koyulmuş giderlerken yoldan geçen bir adamın sesi gelmiş kulaklarına ; -Yazık şu küçük çocuğa bak,eşeğin adımlarına yetişmeye çalışıyor.
Çiçekler, yüzümüze sevinç getirir ve hayatlarımızı aydınlatır. Çevresinde olmak bizi daha iyi hissettiriyor ve bilimsel çalışmalar, hastane odasında çiçeklerin daha düşük stres ve algılanan ağrı seviyelerini teşvik ederek daha hızlı iyileşmemize yardımcı olabileceğini göstermiştir.
Yoksa siz de,geçmiş ve gelecek arasında takılıp kalanlardan mısınız? Affetme ve affedebilmeyi hala başaramamanızın sebebi sizin aşırı hassas olmanızdan mı? Yoksa karşınıza çıkan insanların hep kaba olmaları bir tesadüf mü? Hep aynı olayları yaşamakdan yoruldum diyenlerden misiniz?
Her türlü enerji bize ait,  pozitif,  negatif tercih hakkı ve kullanım hakkı bizim olan ama seçme hakkımızı zihnimize teslim ettiğimiz zamanlarda uyuya kalıp esir düştüğümüz depresif zamanlar.
"Bir kaç senedir ağır bir bel ağrısı çekiyorum,fizik tedavi,kremler,düzenli egzersizler ve daha neler neler denedim ama bir türlü belimde ki ağrı çözülmedi hatta giderek hareket etme kabileyitimi kısıtlamaya bile başladı.  
"Acı doğaldır, acı anlaşılmalıdır, kabul edilmelidir. Çünkü doğal olarak acıdan korkarız, acıdan kaçınırız. Bu yüzden pek çok insan kalpten kaçınır, kafaya takılır.
Ağaçlar biz de her zaman huzur, sığınma, güven duyma gibi özgürlük gibi duyguları çağrıştırır. Evrenin Planetinde yer alan ağaçlar, çiçek terapi de yüksek titreşimleri ile diğer çiçek özütlerinden farklı çalışırlar...
Bach Çiçek sisteminin 38 çiçek özü, güven, huzur ve sevgi dolu çocuklar yaratabilmemizde oldukça destekleyici kürlerdir. Çiçek kürleri çocuklarımızın değişik ruh hallerinde oluşan dalgalanmaları, korkuları, çekingenlikleri, sosyal gelişimleri ve ruhsal dünyaları ile ilgilenen şefkatli bir anne gibidir.
Sayfa 1 / 2

Kategorilerden Seçmeler