Deniz Delil

Deniz Delil

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yeniay aşk, çocuklar, para ve yaşam standartları gibi temalarla ilgili bir alanda gerçekleşiyor ve hayatlarımızda bu konularla bağlantılı ilişki ve ortaklıklarda gerilimlere açık bir dönemi ifade ediyor. Bu süreçte borç-alacak, gelir-gider dengesizlikleri, kredi, miras, tahsilat gibi dışarıdan gelen kaynaklarla ilgili sorunlar, kimileri için hukuki konuları da gündeme taşıyabilir. Yeniayla birlikte…
Analiz, düzen, hizmet ve sağlığı ifade eden Başak burcu yeni ayına, bu burçta bir araya gelen ve önemli sabit yıldızlarla kavuşum halinde olan gezegen ve gök cisimleri eşlik ediyor.
Aslan-Kova aksındaki dolunayın ana teması, ben ve başkaları. Ağustos başındaki Aslan yeniayla birlikte vurgulanan benlik, kendini ifade ve ortaya koyma konusu, bu kez ilişkilerimiz, dahil olduğumuz sosyal çevre ve gruplar, yaşamdan beklentilerimiz gibi konularda bizleri önemli bir yol ayrımına getiriyor.
Yeni ayın ana teması, benliği ve duyguları ortaya koymak, yani bireyselliğin ifadesi .
Oğlak burcundaki ay tutulması, Yengeç burcunda gerçekleşen güneş tutulmasının bir bakıma devamı niteliğinde.
Güneş tutulmaları, önemli yenilikler getiren ve etkisi uzun sürelere yayılacak keskin değişiklikleri anlatan yeni aylardır.
Bir süredir çoğumuzun hayatında gerilimler yaratarak seyrine devam eden gökyüzü,
İkizler burcunda Merkür etkisinin oldukça baskın olduğu bir yeniay geçekleşecek. Genel anlamda, Merkür’ün temsil ettiği akıl, iletişim, eğitim, ulaşım, sözleşme ve anlaşmalarla ilgili konuların gündemde olacağı, yoğun bir yeni ay döneminden söz etmek mümkün.
Dolunaylar sonlanma ve sonuçlanma enerjisi taşır. Dolunay ışığı altında, bazı konular aydınlanıp açıklığa kavuşur.
Yeniay, maddi ve manevi değerler, güven, huzur, konfor gibi konuları temsil eden Boğa burcunda. Gerçekleştiği konum itibariyle, yeniay etkilerinin iletişim, haberler, eğitim, ulaşım gibi gündemlerle bağlantılı olarak ortaya çıkabileceğini söylemek mümkün.
Sayfa 1 / 2

Kategorilerden Seçmeler