DOLAR 18,5898
EURO 18,2086
ALTIN 1021,916
BIST 3569,72
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Kasım Günerji

05.11.2018
A+
A-

Kasım 2018 bir çok açıdan önemli dönüm noktaları olan ve gerçekten yaşam üzerinde büyük dönüşümlere vesile olabilecek etkili olayların gelişebileceği önemli bir ay.

Öncelikle belirtmek isterim ki 2018 yılının sayısı 11 ve Kasım ayı da 11 sayısına sahip. İki adet 11 sayısının yan yana gelerek oluşturduğu bir 22 sayısından bahsetmek gerekiyor.

11 ve 22 sayılarını uzun süredir sosyal medyada açarak anlatmaya özen gösteren bir numerolog olarak şimdi yine biraz üzerinde durmak istiyorum. 11 ve 22 sayıları özel enerjileri olan sayılar olarak anılır. 11 aydınlatan, 22 Büyük Usta diye nitelediğim enerjileriyle yaşam üzerinde farkına varma ve aydınlatma boyutuyla etkili olur. 11 aydınlatan aydınlanır derken, 22 Büyük Ustalıkla yaşamına dokun der. 11 ve 22 terazi enerjileridir aynı zamanda. Yani aydınlanmalara ve farkındalıklara büyük oranda ilişkiler aracı olur. Bunu sadece ilişkiler mi sağlar. Hayır tabi ki bir çok açıdan gelişen durumlar aydınlanma ya da farkındalık sağlayabilir. Genellikle zıt yönde gelişen süreçlerdir.

2018 için yazdığım yazılarda nereden öğrenmek istersiniz? İyiden mi, kötüden mi demiştim. Şimdi yine aynı soruyu sormak gerekiyor. Özellikle yaşamınızda büyük etkiler oluşturabilecek durumların gelişmesi iyiden mi yoksa kötüden mi öğreneceksiniz aslında size mesajlarda verebilir. Kendinizi görmek isterseniz, içinde bulunduğunuz ilişkilere bakmanızda fayda var. Ancak sadece ilişkileri temel alarak ilerlemek doğru mu derseniz buna da hayır diyorum. Çünkü aslolan aslında kendinizle yüzleşmeniz kendinizi görmeniz. Çevrenizdeki insanlara kızarak, onlarla hesaplaşmalar içine girmek, ortaklıklarda kavga gürültü ile zıtlaşarak kutuplaşmak, kadın-erkek ilişkilerinde çatışmalar içinde kalmak ve benzeri birçok örneğin kaynağında aslında iç dünyanızdaki gerçek beni bulma yolculuğundan başka bir şey yoktur. Ezoterik yasaların temel kurullarından birisi içerisi nasılsa dışarısı da öyledir der. Sizin dışarıda başkalarını suçlayarak günah keçisi aradığınız durumların içinde aslında kendinizi göreceğiniz dev aynalardan başka bir şey yok. Tabi ki görmek ve aydınlanmak isterseniz. Farkına varmak ve gerçeğinizi bulmak isterseniz.

Hemen söylemek isterim ki, aydınlanma ve farkındalık süreçleri çok eğlenceli olmayabilir. Arkasından değişim ve dönüşüm süreçleri gelmesi muhtemeldir ve bu süreçlere de çok eğlenceli diyemeyiz.Kimse durup dururken değişmez. Aksayan ya da yürümeyen durumlarda değişim size zorunlu bir yol olarak görünür ve rahatsızlığınız katlanamaz bir hal aldığında bunu değiştirmek için harekete geçersiniz. Değişim için size rehberlik edecek bilgilerin en başında kendini bilmek ve anlamak yatar. Ne yapıyorum ben, niçin yapıyorum, yaptıklarım benim gerçekten istediklerim mi, kendimi ifade eden bir yaşamın içinde miyim, bunları yapmak için mi yaratıldım, varlığım neye hizmet ediyor gibi birçok soruyla arayışlar hatta önce kayboluşlar ve sonrasında arayışlar olabilir. Bu yoğun bir enerji şeklinde yaşamınızda oluyorsa, ilişkiler, iş ortaklıkları, arkadaşlar ve dostluklar açısından yaşananlar size zorluk getiriyorsa, ya da içinizde sıkıntılar var ve bir türlü isimlendiremiyorsanız o zaman yaşama yerleşmek için ve daha kendiniz olarak yaşamınıza devam etmek için yapacaklarınız var demektir.

22 sayısı Kasım ayında “Büyük Ustalık” deneyimlerini kullanmak adına da gelişen süreçlerle yaşamınıza dahil olabilir. Aslında ilahi katmandan dokunuşlarla, sizin birikimlerinizi büyük dönüşümlere hizmet edecek şekilde kullanmak zamanıdır dersek doğru ifade etmiş olabiliriz. Terazi enerjisi taşıyan 11 ve 22, her zorluğun içinde bir kolaylık saklı olduğunu da anlatıyor. Zorlaştıranlardan mısınız yoksa kolaylaştıranlardan mısınız? Aslında seçiminiz birazda bunun üzerinde olabilir. Neyi ne kadar zorlaştırıyorum ya da kolaylaştırıyorum. Bunu yaparken zor ya da kolay olan, yapılması gereken mi yoksa kaçaklar mı var? Kasım ayında kendinizle yüzleşirken size hizmet edecek olayların , iyi ya da kötü olaylar olarak nitelenmesi ya da yargılanması ne kadar doğru derseniz biraz bekleyin görürsünüz derim! Böyle aylarda, yaşanan süreçlerin yansıması biraz zaman alır.

Yapacağınız işlerde profesyonelliğiniz, ustalığınız aranacaktır. Bugüne kadar verilen hizmetlerin aslında değerleneceği bir dönemi de gösteriyor 11 ve 22. Bu sayıların olumsuz etkileriyse gerginlik, sinirlilik ve öfke. Olayları ya da insanları manipule etmeye çalışmak ve kendi bencil isteklerinizi başkalarına dayatmak. Sadece ben demek ve birlikten, bütünlükten uzaklaşmak. Oysa 11 ve 22 tam tersi bütüne hizmetle başlayan niyetlerin desteklendiği ve bütüne gelenden payınıza düşün neyse onu kabulden geçiyor. Manipülasyondan yerine yüksek bilince ve hatta kollektif bilince hizmet etmekten geçiyor. Ne verirsen onu alırsın sürecinin bir yansıması aslında Kasım 2018’in 11 ve 22’leri. Yani önümüzde yine bir kapı var 11 : 11 kapısıyla aydınlanıp 22 kapısıyla yani yaşamınıza ustalıkla dokunma sürecinin başlangıcı. Buradan 2019’a bir mesaj göndereceksiniz. Öğretilerimi alıyorum ve kabul ediyorum ve ustalaşmak için adımlarımı atıyorum, yaşamıma yön verirken aydınlanmış ve gerçekten ustalaşmış bir yönde dokunuşlar yapmaya hazırım! Bu mesaj 2019’un gelişim ve öne çıkaran enerjisiyle birleşerek sizi ilerletecektir. Aksi durumdan konuşmak istemiyorum. Öğrenmek istemeyenler çıraklığa devam eder yani yeni öğretilere hazır olsunlar demek kalıyor.

11 ve 22 kapıları için Kasım ayında çok özel 2 gün var. Birisi 11.11.2018 tarihi ve bu tarihte günerji 33/6 ediyor yani hizmet kapısını gösteriyor beklentisiz şekilde! İkinci önemli gün de 22.11.2018 tarihi ve bu tarihte günerji 44/8 ediyor. Tamamlanma ve yapılandırma yönünde. Bu tarihlerle ilgili daha detaylı yazı yazacağım. Sadece kısaca 33 için yer de ne varsa gökte o var, gökte ne varsa yerde o var diyorum. Bu içerisi nasılsa dışarısı da öyledirden farklı bir şey değil! 44 ise Usta dokunuşların maddi dünyadaki yaratımlarını yani maddi değerleri oluşturan süreçlerin ne olduğunu anlatıyor bununla birlikte alma ve verme döngülerinin tamamlandığı yer olarak yaşamınızda bir kırılım sürecinin kendisini gösteriyor. Kapanışlar ve yeniden yapılanma. Bir basamak ve yükselme ya da karmik bir karmaşa! Ya sabır dedirtebilecek bir karmaşa! Parasal sorunların iyice öne çıktığı ya da parayı oluşturmak için verdiğiniz emeklerin karşılığı!

Bollukla bereketle sağlıkla mutlulukla barışla huzurla aşkla ve sevgiyle kalın….


YORUMLAR

Solve : *
2 + 16 =


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.