DOLAR 32,5004
EURO 34,6901
ALTIN 2496,864
BIST 9693,46
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

“Access The Bars” yöntemi ile stresten kurtulun!

14.11.2017
A+
A-

Hayatımızda değiştirmek istediğimiz şeylere takılıp kaldığınızı, çok aşina olduğunuz bütün o kalıplardan çıkmanın, atomu parçalamaktan daha güç olduğunu mu hissediyorsunuz?

Eğer içinde olduğunuz durum sizin dünyanızda bir hayli aşılamaz gibi görünüyorsa, çıkış için farklı bir yöntem denemeye istekli olur musunuz?

Bu daha önce hiç kullanmadığınız, hızlı, yeni ve kalıcı çözümleri olan pratik ve hayatı kolaylaştırıcı bir teknik , adı ‘’ACCESS the Bars ‘’

Bu sözlerin sahibi Aslıhan Uysal.

ACCESS Bar nedir ve Bars seansı nasıl gerçekleşir?

Başınızda işleyen ve yaşamınızın farklı alanlarına bağlı olan 32 enerji barı (çubuklar) vardır.

Bu barlar şimdiye dek herhangi bir kavram hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, duyguların, tutumların, yargıların ve inançların elektro-manyetik bileşenlerini depolar.

Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşüncenin enerjisi “para” adı verilen bar’da saklanır. Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma önleyici, cinsellik ve para alanlarına ait Barlar vardır.

Bunlar başınızın üzerinde ve 32 farklı noktadadır. Her Bar yaşamınızın o alanına karşılık gelir. Bir bara dokunduğunuzda, yaşamınızın o alanında kilitli kalmış enerjiyi temizlemeye başlarsınız.

Bir diğer bara dokunarak, yalnızca ilk Bar’dan gelen sorunları ele almazsınız, ayrıca o ikinci Bar’da depolanmış “sorunların temizliğine başlarsınız. Bir seans sonunda en kötü ihtimal yaşamınızın en muhteşem masajını almış gibi hissedersiniz, en iyi ihtimalle ise yaşamınızda ihtiyacınız olan şeyler sizin katkınıza olacak şekilde ebediyen dönüşür.

ACCESS Bars Seanslarının Faydaları Nelerdir?

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.
* Psikosomatik rahatsızlıkları azaltır.
* Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür.
* Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
* Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.
* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini sağlar.
* Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.
* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.
* Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.
* Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.
* Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

SORU SORMAK DEMİŞTİNİZ, NEDİR BU SORU SORMAK?

Soruları niyetiniz ve daha ötesi için evrene atılan sihirli oklar gibi düşünebilirsiniz ben böyle tabir ediyorum.

Soru sorarken sorunun kendisi olmalısınız, cevap üretmek ya da, sorulan sorunun hemen ardından senaryolar yazmak sonsuz olasılıklarınızı yine daha önceden bildiğiniz ve deneyimlediğiniz kısıtlı alandan gerçekleştirmenize sebep olacaktır. Oysaki sadece soru sorup bıraktığınızda sonsuz olasılıklarınızı harekete geçirirsiniz.

Mesela ; ‘’Neden bunlar benim başıma geliyor ?’’ demek yerine,

‘’Bundan daha iyi nasıl olur?’’ sorusunu sormak doğru olacaktır .

Neden diye sorduğumuzda o konuyla ilgili çözümsüzlük yaratıyorken, nasıl sorusunu sorduğumuzda çözüm ve olasılık odaklı işlev görmeye başlarız.

Bilimsel olarak açıklamam gerekirse; neden dediğimizde beyin ön lobunu kapatır.(konsantrasyon, plan yapma, problem çözme merkezini kapar)bu durumda beyin mazeretler üretmeye başlar. Nasıl dediğimiz andan itibaren beyin ön lobunu aktive eder.(konsantrasyon, plan yapma ve problem çözme merkezimiz devreye girer.)sorunları çözmek için çalışmaya başlar.

NLP ile Nasıl Daha Güzel Bir Hayata Sahip Olabilirim? TIKLAYINIZ!

Bundan dolayıdır ki Access Bars ile tanışmış milyonların mottosu ‘’BUNDAN DAHA İYİ NASIL OLUR? ‘’ VE ‘’DAHA BAŞKA NELER MÜMKÜN ?’’dür.

‘’HAYATIN TÜMÜ BİZE KOLAYLIK , NEŞE VE İHTİŞAMLA GELİR ‘’aklınıza ne zaman gelirse söyleyebileceğiniz bir Access mantrasıdır.

Bunlar sadece yüzlerce sorudan birkaç tanesidir.

Son olarak bize biraz eğitiminizden bahseder misiniz?

Uzun yıllar iktisat eğitmenliği yaptım, her türlü bilgiye ulaşmayı ve bunu aktarmayı hep çok sevdim, yaşam amacımın öğrenirken aynı zamanda deneyimlemek ve bunları aktarmak olduğunu küçük yaşlarda fark ettim. 90’lı yılların sonlarında küçüklüğümden beri süregelen spiritüalizm, Quantum fiziği ve kişisel gelişim başlıklarına ilgim iyice arttı ve iktisat eğitmenliğimin yanı sıra çeşitli workshop, eğitim ve seminerlere katılmaya devam ettim.

sırasıyla; reiki ,EFT (Emotional freedom tecnic\ Duygusal Özgürleşme Tekniği)

NLP (Neuro Linguistik Programming\ Beyin Dili Proğramlaması)

The Work, Sedona yöntemi, çocuk nefes koçluğu eğitimlerine katıldım.

Access Conscıousness (Access the Bars ) sistemi ile nasıl tanıştınız?

2013 yılında Transformasyonel nefes seanslarına başladım, aynı zamanda nefesi koçlukla destekleyen bu seanslar sırasında soru sormanın ve soruda yaşamanın ne demek olduğunu fark ettim. Sadece soru sormak ve cevabı için senaryo üretmemek, sorunun kendisi ve alan olmak. Hayatımda ve içselliğimde farkındalık ve değişimler yaratan ve hızlı işleyen bu soruların Access Bars sistemine ait olduğunu öğrendim ve bir Bars seansı deneyimledim. Seanstan kısa bir süre sonra hayatımda değişimler başladı ve kendimi Access Bars eğitiminde buldum. Eğitmenlik için gerekli olan eğitimleri tamamlayıp uluslararası sertifikalı Access Bars terapisti ve eğitmeni oldum.

Bize Access Conscıousness sisteminden bahsedermisiniz?

Access Conscıousness sistemin adı Türkçe karşılığı Bilince Erişim.

Access conscıousness’ı içinde birçok bölümün olduğu bir okul gibi düşünebilirsiniz.

Access Bars; Access Consciousness sisteminin içindeki başlangıç çalışmasıdır.

Access sizi bildiğinizi bilmeniz için güçlendirir. Bunun anlamı; Access bir kitap veya akıl bilgisi ile alakalı değildir,bu zihinden başka bir yerden gerçek ‘’öz’’ halinizden gelen bir biliştir.Access bunu biliş olarak adlandırmaktadır çünkü biliş kolaydır ve çaba gerektirmez.

Access’te araçlar pratik ve etkilidir, bu araçları farkındalığınızla birleştirerek ne kadar fazla kullanırsanız, hayatınızın bütün alanlarında o kadar çok değişim yaratırsınız.

 

Hayatınızda işe yaramayan bir şeyleri (finans, ilişkiler, iş ,ebeveynlik vb.)işe yarayacak bir hale getirecek şekilde değiştirmek için pratik ve basit araçlar vererek yapar.

 


YORUMLAR

Solve : *
26 − 20 =


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.