DOLAR 19,1926
EURO 20,8936
ALTIN 1220,259
BIST 4812,93
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

24 Şubat – 01 Mart 2020 haftalık astroloji yorumu!

Değerli Dostlarım,

Haftaya 23 Şubatta Balık burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkileri altında başlıyoruz. Balık Yeniay’ının etkilerini burç burç anlatacağım ama genel etkilerine bakacak olursak;

Bu Yeniay’ın enerjisi Balıkta gerçekleşmesine rağmen oldukça yüksek olacak çünkü Mars ve Uranüs’ten de olumlu etkiler alıyor. Yeniay başlangıçlar demek, Mars bize harekete geçmek için gerekli enerjiyi, Uranüs de farklı bir bakış açısı verecek. Bu dönemde özellikle duygusal konularda yeni başlangıçlara açığız. Her ne kadar biraz melankolik hissedebilecek olsak da bunu olumluya çevirmek bizim elimizde. Özellikle geçmişten gelen konular önümüze tekrar çıkabilir, bu konuları sonlandırıp yani başlangıçlar yapmak için gerekli cesareti ve gücü kendimizde bulacağız. Tabii bunu yaparken halen devam eden Merkür retrosunu da unutmamak lazım, zaten geçmişin tekrar önümüze çıkması biraz da bu retronun etkisi. Bize düşen ise faydalı olanları hayatımızda tutmak, zarar verenleri geride bırakmak.

Haftanın diğer etkilerine gelince; Yeniay’ın etkileri tüm hafta devam ederken 25 Şubatta Mars Güneş altmışlık açısı harekete geçmek için bize muazzam bir enerji ve cesaret verecek. Artık düşünme değil hareket zamanı diyerek hızlı ve kararlı bir şekilde aksiyon alabileceğiz. Ay’ın 28 şubata kadar Koç burcunda ilerlemesi de bu konuda bize yardımcı olacak. Sadece bu dönemde kendimizi kaptırıp agresif ve yıkıcı olmayalım yeter.

Haftanın en zorlayıcı etkisi Cuma günü oluşacak Venüs Pluton karesi ile gelecek. Perşembeden itibaren özellikle duygusal ilişkilerimizde çatışma, güç mücadelesi ve özellikle kıskançlık ve baskıdan kaçınmamız ya da karşıdan gelebilecek bu yönde baskılara karşı tetikte olmamız gerekiyor. Sevdiğimiz inşalara karşı ılımlı ve anlayışlı olmazsak bundan her iki tarafta zarar görebilir.

Tüm hareketlerin burçlarınıza etkilerini ayrıntılı burç yorumlarınızda okuyabilirsiniz. Yükselen burcunuza göre okumayı unutmayın.  Kişiye özel analizler için ise instagram: Castro_by_ck hesabından ya da 0532 2928200 numarasından randevu alabilirsiniz.

İyi haftalar,

Castro_by_ck (Cemal Karayormuk)

Yıldız Tablosu:

PAZARTESİ ****
SALI ****
ÇARŞAMBA ****
PERŞEMBE ***
CUMA **
CUMARTESİ **
PAZAR ***

Koçlar ve Yükselen Koçlar

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili Koçlar,

Yeniay 12. Evinizde gerçekleşti. Bu hafta özellikle iç dünyanızla ilgili kendinizi yenileme vakti. Biir süredir koşuşturmaktan, dünyevi işlerle uğraşmaktan ruhunuzu ihmal ettiniz. Bu dönem tam da ruhunuzu tedavi etmek için uygun zamanlar. Terapi, danışmanlık ya da size iyi geleceğiniz düşündüğünüz daha spiritüel yöntemlerle geçmişin yüklerinden kurtulabilirsiniz. Salıdan itibaren kariyerinizle ilgili konularda harekete geçmek için yeterli cesareti ve gücü bulacaksınız. Ancak özellikle perşembeden itibaren yöneticilerinizle ilişkilerinize dikkat edin, takıntılı davranmayın, restleşmeyin. İş arkadaşlarınızla duygusal yakınlıktan, gönül ilişkilerinden uzak durun, varsa da çatışmalara karşı hazırlıklı olun.

Boğalar ve Yükselen Boğalar

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili Boğalar,

Balık Yeniay’ı arkadaşlık evinizde gerçekleşti. Bu hafta yeni sosyal ortamlara ya da arkadaş çevrelerine girmeniz sözkonusu olabilir. Mevcut arkadaşlarınızın bir kısmı ile yollarınız ayrılabilir. Diğer taraftan aşk hayatınızda gerginlikler oluşabilir. Varsa çocuklarınızın hayatı ile ilgili yeni gelişmeler de olabilir. Bu dönemde suistimallere de açıksınız, iyiniyetli olmaya devam edin ama uyanık olup kendinizi de kullandırtmayın. Çarşamba gününden itibaren kendinizle, özellikle gelirleriniz ya da fiziksel görünüşünüzle ilgili memnuniyetsiz olabilir, değişiklik ihtiyacı hissedebilirsiniz. Doğru zaman değil. Hayatınızla ilgili radikal değişikliklere gitmeyin, biraz sabredin.

İkizler ve Yükselen İkizler

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili İkizler,

Yeniay kariyer evinizde gerçekleşti. Bu dönemde kariyerinizde değişimler olabilir. Daha yaratıcı olabileceğiniz, kendinizi daha farklı ortaya koyabileceğiniz bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Ancak aynı evinizde devam eden Merkür retrosunu da gözardı etmeyin. Bir teklif varsa ve bu teklif Retro öncesinden geliyorsa imza atmakta sıkıntı olmaz. Ama yeni ortaya çıkan bir fırsatsa 12 Mart sonrasını bekleyin. Diğer taraftan Çarşamba gününden itibaren arkadaşlarınla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsin. Gözününde olman kıskançlıklara sebebiyet verebilir. Yalnızsan partnerini arkadaş çevrenden seçmemende fayda var, böyle bir ilişki tüm arkadaş çevren ile ilişkilerini etkileyebilir.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili Yengeçler,

Balık burcunda gerçekleşen Yeniay, yurtdışı ve yabancılarla ilişkilerinizde yeni fırsatlar önünüze çıkarabilir. Yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz. Öğrenciyseniz, başarılı olacağınız bir dönem. Özellikle yüksek eğitim gören öğrencileri tez ve sınavlarda başarılı olabilirler.Diğer taraftan süregelen bir davanız ya da resmi kurumlardan beklediğiniz işler varsa Salı gününden itibaren harekete geçebilir ve bu konuları olumlu olarak sonuçlandırabilirsiniz. Sadece Merkür Retrosundan kaynaklanabilecek hatalara ve gecikmelere hazırlıklı olun. Perşembeden itibaren partnerinizle ya da iş ortaklarınızla gerilimler söz konusu olabilir. Kıskançlıktan ya da baskıcı davranışlardan kaçının. Olayları büyütmeyin.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili Aslanlar,

Pazar günü Balık burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkisi ile bu hafta yeni finansal fırsatlar önünüze çıkabilir. İhtiyacınız olan kredi, finansman ya da desteğe özellikle Salı gününden itibaren rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu konuda eş ya da çevrenizden destek bulabilirsiniz. Ancak Merkür retrosunu unutmayın, işlemlerinizi kontrol edin ki ani bir zarar ya da kayıpla karşılaşmayın. Ancak oluşabilecek ufak tefek gecikmelere de kafayı takmayın. Hafta sonuna doğru sağlığınıza dikkat edin. Diğer taraftan çalışma arkadaşlarınızla aranızda rekabetten doğan kıskançlıklar ve çatışmalar yaşanabilir. Ekibiniz tarafından eleştirilebilirsiniz. İletişiminizde duygularınıza hakim olun.

Başaklar ve Yükselen Başaklar

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili Başaklar,

Bu haftaya İlişkiler evinizde oluşan Yeniayla başlıyoruz. Bu hafta özellikle Çarşamba gününe kadar önünüze yeni ortaklık ve anlaşma fırsatları çıkabilir. Bu konu eşinizle de ilişkili olabilir, onun hayatında bu yönde gelişmeler olabilir. Retro dönemi öncesinden süregelen bir işse imza atmaktan çekinmeyin. Ancak çok yeni bir gelişme ise imza işini 12 Mart sonrasına bırakmanız doğru olur. Perşembeden itibaren aşk ilişkilerinizde ve partnerlerinizle ilişkilerinizde dikkatli olun, kıskançlıktan ve takıntıdan uzak durun. Harcamalarınıza ve yatırımlarınıza dikkat edin. Çocuğunuz varsa ona karşı da ılımlı ve şefkatli yaklaşın.

Terazi ve Yükselen Teraziler

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili Teraziler,

Balık burcunda gerçekleşe Yeniay size çalışma yerinizle, çalışma yöntemlerinizle ya da ortamınızla ilgili yeni fırsatlar getirebilir. Görev ya da lokasyon değişikliği olabilir. Ancak bu konuda olacak değişiklik taleplerine Merkür retrosunu gözönüne alıp cevap vermenizde fayda var, eğer konu bir süredir gündemde ise gerçekleştirmekte problem yok, ancak ani olarak gelişen sürpriz bir teklif ise iyice gözden geçirmenizde fayda var, özellikle sıradışı ve gerçekçi gelmeyen önerilere temkinli yaklaşın.  Perşembeden itibaren ailenizle, eşinizle ya da iş ortaklarınızla olan ilişkilerinizde gerginlikler ortaya çıkabilir. Kıskançlık ve takıntılı davranışlardan kaçının.

Akrepler ve Yükselen Akrepler

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili Akrepler,

Bu hafta Balık burcunda gerçekleşen Yeniay’ın etkisini özel hayatınızda şiddetli olarak hissedeceksiniz. Bu dönemde hayatınıza yeni birileri girebilir, aşk hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Ancak yine Balık burcundaki Merkür retrosunu unutmayın, karar verirken dikkatli ve mantıklı hareket edin. Bu dönemde değişik hobi ve uğraşlara başlamak için de uygun zaman. Çarşambadan itibaren çalışma arkadaşlarınız ya da yakın çevrenizle ilgili çatışma ya da gerilimlere açık olacaksınız. Baskıcı davranmamaya, baskı size yapılıyorsa da sakin olmaya çalışın. Yine bu dönemde sağlığınıza çok dikkat edin özellikle kozmetik/estetik operasyonlarda, değişikliklerden kaçının.

Yaylar ve Yükselen Yaylar

17-23 Şubat 2020

Sevgili Yaylar,

Bu haftaya Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile başlıyoruz. Bu dönemde evinizle ya da ailenizle ilgili yenilikler olabilir. Tadilat, dekorasyon ya da taşınma gibi işlemler için uygun bir zaman. Ancak Merkürün de aynı alanda geri hareket etmesi özellikle evinizin tesisatında, ya da yapacağınız değişikliklerde arıza ve gecikmelere sebep olabilir. Bu dönemde bu konulara ya da aile büyüklerinizin sağlığına ilişkin ekstra harcamalar yapmanız gerekebilir. Harcamalarınızın ucunu kaçırabilirsiniz, dikkatli olmanızda, hesabınızı bilmenizde fayda var. Bu dönem yatırım yapmak, yeni bir iş kurmak için de doğru bir zaman değil.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili Oğlaklar,

Haftaya iletişim evinizde gerçekleşen Yeniay ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim trafiğiniz artabilir, şehirlerarası sürpriz seyahatler yapabilirsiniz. Yakın çevreniz ya da kardeşlerinizin hayatında değişiklikler olabilir, bu konularda sizden yardım isteyebilirler. Ancak aynı evinizde gerçekleşen Merkür Retrosunu unutmayın, seyahatlerinizde aksamalara, araç kullanıyorsanız arızalara, elektronik cihazlarınızda bozulmalara karşı dikkatli olun. Yakınlarınızla ya da kardeşlerinizle iletişiminizde yumuşak olun, sert söylemlerden kaçının. Yine özellikle Çarşamba gününden itibaren eşiniz, çocuklarınız ya da aile büyüklerinize karşı kırıcı ve baskıcı olmamaya çalışın, ani çıkışlardan ve tartışmalardan uzak durun.

Kovalar ve Yükselen Kovalar

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili Kovalar,

Bu hafta Balık burcunda yani sizin para evinizde gerçekleşen Yeniayın etkilerini özellikle haftanın ilk yarısında hissedeceksiniz. Özellikle evinizin ya da yaşadığınız ortamı yenilemek için büyük istek duyabilirsiniz, bu yönde harcamalar yapabilirsiniz. Hayatınıza güzellikler katmak isteyeceksiniz. Farklı ve yeni gelir kapıları da açılabilir. Ancak Merkür retrosunu da unutup, Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın. Harcamalarınıza dikkat edin, aldığınız ürünleri mutlaka görerek, test ederek alın. Hesabınızı iyi yapın. Çarşambadan itibaren ilişkilerinizi kafaya takabilir, gereksiz evham yapabilirsiniz, eşinizi ya da yakınınızdaki insanları kırabilirsiniz, dikkat edin.

Balıklar ve Yükselen Balıklar

24 Şubat – 01 Mart 2020

Sevgili Balıklar,

Haftaya burcunuzda gerçekleşen Yeniayla başlıyoruz. Bu Yeniay’ın olumlu enerjisini en çok siz hissedeceksiniz. Giyim ve yaşam tarzınızdan, imajınızdan tutun, hayat görüşünüze kadar birçok şeyi yenileyebilirsiniz. Ancak tabi yine burcunuzdaki Merkür Retrosunu unutmayın, kararlar alırken ayaklarınız yere bassın. Haftanın ilk yarısı oldukça sosyal olacaksınız. Birçok şeyi aynı anda yapacak enerjiyi ve motivasyonu bulacaksınız. Ancak Çarşambadan itibaren özellikle arkadaşlarınızla ya da sosyal çevrenizden bazı insanlarla parasal konularda çatışma yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla finansal ilişkilere girmeyin. Kimseden yatırım amaçlı spekülatif tavsiye almayın, ya da vermeyin.


YORUMLAR

Solve : *
32 ⁄ 16 =


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.