DOLAR 19,1926
EURO 20,8936
ALTIN 1220,259
BIST 4812,93
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

05-12 Nisan 2020 Haftalık astroloji yorumu!

Değerli Dostlarım,

Nisan ayının ilk haftası yine hareketli bir hafta.

8 Nisan 2020 Terazi Dolunay’ı:

Bu hafta 8 Nisanda Türkiye saati ile 05:35:04’te Terazi burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor.

Kritik bir Dolunay bu. 23 Nisandaki Yeniay’a kadar özellikle ilişkilerimiz konusunda sınanacağız. Malum Terazi burcu her türlü ikili ilişkileri temsil eder.  Bu sadece duygusal ilişki değil, yakın arkadaşlar, eşler, ortaklar arası ilişkilerin de değişim geçireceği, bazı sonlanmaların olacağı ya da yeni bir ilişki yönünde atılan adımların sonuçlanacağı bir dönem. Yine iş konularında üzerinde çalıştığımız anlaşma ya da sözleşmeler sonuç verebilirken, haritanızdaki etkilere göre devam eden anlaşma ve sözleşmelerin de sona erme olasılığı var. İstanbul’a göre çıkardığım haritanın yükseleni Balık ve yükselenin yöneticisi Neptün yükselen noktası ile kavuşum yapıyor. Bunun anlamı özellikle sağlık konularında bu hafta da kritik günler yaşayacağız. Özellikle İstanbulluların bu hafta ve önümüzdeki hafta ekstra dikkat göstermeleri gerekiyor. Diğer taraftan bazı konularda Yeniay’la birlikte saklanan, farklı yansıtılan gerçekler ortaya çıkabilir. Özellikle politik arenada gelişmeler söz konusu.

Yine Yeniay’dan 1 gün önce yani 7 Nisanda Mars ile Uranüs arasında kare açı oluşacak. Mars Uranüs kare açısı genelde çatışmalara ve kazalara yorulur. Özellikle trafik kazaları ve elektrikli aletlerine dayalı kazalar. Bu dönemde hazır evdeyiz. Nereden bulacağız tamirci deyip kendi kendinize elektrikli aletleri tamir etmeye kalmayın. Diğer yandan ülke açısından bakarsak bulundukları burçlar itibariyle bu açı daha çok toplum hareketleri, askeri çatışmalar, isyanlar, muhalefet ve özellikle ekonomik dalgalanmalara işaret ediyor. Bu hafta toplumun özellikle çalışan kesiminin sesini yükselttiğini görebiliriz. Hemen ardından oluşan Yeniay bu olayların etkisini artırabilir. Bu etki 7 nisandan önceki ve sonraki 4 gün de etkili olacak.

Uzun lafın kısası, kişisel hayatlarımızda ilişkilerimize özen göstermeli, izolasyondan kaynaklanan psikolojik rahatsızlıklara karşı kendimizi meşgul ederek, ya da meditasyon benzeri (artık size hangisi iyi geliyorsa; nefes, yoga, dua…) faaliyetlerle hem moralimizi hem de motivasyonumuzu korumalı, çevremizdekilere karşı hoşgörülü olmalıyız.

Unutmayalım, bugünler de elbet geçecek. Sabır…

Tüm hareketlerin burçlarınıza etkilerini ayrıntılı burç yorumlarınızda okuyabilirsiniz. Yükselen burcunuza göre okumayı unutmayın.  Kişiye özel analizler için ise instagram: Castro_by_ck hesabından ya da 0532 2928200 numarasından randevu alabilirsiniz.

Hepinize mutlu ve kazasız, belasız haftalar dilerim.

Castro_by_ck (Cemal Karayormuk)

Yıldız Tablosu:

 

PAZARTESİ **
SALI *
ÇARŞAMBA *
PERŞEMBE **
CUMA ***
CUMARTESİ ****
PAZAR ***

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Bu hafta sonu Merkür burcunuza geçiyor. Bu demektir ki, bir süredir göremediğimiz patavatsız, lafını sakınmayan, diliyle adam döven Koç’lar her zamankinden daha güçlü olarak geri dönüyor. Ancak aman dikkat, bu dönemde herkes gergin, tartışmalar bu iki hafta Uranüs Mars karesi ile birlikte fiziksel çatışmalara yol açabilir. Hem Merkür, söz konusu açı hem de Dolunay eşinizle ya da ortaklarınızla olan ikili ilişkilerinizde bir dönüm noktasına gelmenize sebep olabilir. Bu dönüm noktasının iyi mi kötü mü olacağı tamamen sizlere bağlı. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sakin olursanız onların desteğini görecek ve mutlu olacaksınız.

Boğalar ve Yükselen Boğalar

30 Mart – 05 Nisan 2020

Sevgili Boğalar,

Sosyal izolasyondan bu dönemde en çok etkilenen burçların başında geliyorsunuz. Özellikle bu hafta gerçekleşecek Dolunay bu endişelerinizi körükleyecek. Özellikle aile büyüklerinizin bu dönemde kendilerine dikkat etmeleri konusunda elinizden geleni yapmalısınız. Ancak hem aile büyüklerinizle hem de yöneticilerinizle olan ilişkilerinize bu hafta dikkat edin. Gereksiz tartışmalardan kaçının. En büyük zararı siz görebilirsiniz.. Bu arada kendi sağlığınıza da dikkat edin, çünkü hastalığa yakalanmasanız bile yüksek endişe seviyesi bağışıklık sisteminizi yıpratabilir ve diğer hastalıklara davetiye çıkarabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Sevgili İkizler,

Venüs’ün burcunuza geçmesi ile beraber özellikle iletişim ve ön plana çıkma konusunda her zamankinden daha şanslı ve avantajlısınız. Aşk evinizde gerçekleşecek Dolunay bekar ikizlere yeni aşk kapılarını açabilir. Ancak evli İkizler ya da çocuk sahibi ikizler eş ve/ya çocukları ile ilişkilerine gereken özeni göstermeliler. Diğer taraftan bu Dolunay’la beraber yüksek öğretimde devam eden ikizler okulları ile ilgili güçlüklerle karşılaşabilir, yine mahkemelerle ya da devlet kurumlarıyla olan işlerinizde aksamalar olabilir. Bu konularda iletişim insanı olduğunuz için çok ama çok sakin olmanızı öneririm.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Sevgili Yengeçler,

Bu hafta iş hayatınızla ev hayatınız arasında gidip geleceksiniz. Birinde yaşadığınız problemler öbürünü etkileyebilir. Özellikle aile büyüklerinizle ya da eşinizle iletişiminize çok dikkat edin. Hafta sonuna doğru kariyer evinize geçen Merkür sayesinde lehinize olacak konuşmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz. Diğer yandan özellikle hafta başında banka ya da ödemelerinizle ilgili beklenmedik sorunlar karşınıza çıkabilir. Yine arkadaşlarınızla para konusunda çatışma yaşayabilirsiniz. Ödemelerinizi tekrar tekrar kontrol edin. Arkadaşlarınızla borç alacak ilişkisine bu dönemde girmeyin, varsa da beklentiye girmeyin.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Sevgili Aslanlar,

Bu hafta geçen haftadan da gelen etkilerle iş hayatınız ile ilgili yeni adımlar yöntemler deniyorsunuz. Ancak bu olumlu gelişmelerin yanında bu hafta yönetici ve iş arkadaşlarınızla çatışmamaya çalışın. Yine varsa ortaklarınıza karşı sabırlı ve hoşgörülü olun. İşlerinizin yolunda gitmesi bu dönemdeki karşılıklı anlayışınıza bağlı olacak. Dolunay, iletişim (özellikle yazılı ya da sosyal medya) konusunda alacağınız tavra bağlı olarak özellikle uluslararası ya da resmi kurumlar düzeyinde yeni fırsatlar kazanmanıza, ya da olanı da kaybetmenize sebep olabilir. Ego kontrolünün kazananı siz olabilirsiniz.

Başaklar ve Yükselen Başaklar

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Sevgili Başaklar,

Geçen haftadan gelen etkilerle aşk hayatınızdaki hareketlilik bu hafta da devam edebilir. Ancak duygularınızda açık olmalı, hissettiklerinizi dile getirmelisiniz. Bu hafta başında sağlığınıza azami dikkat gösterin, özellikle ev kazalarına ve elektrik çarpmalarına karşı. Bunun yanında işyerinizle ilgili de beklenmedik kaza ya da aksilikler olabilir. Diğer taraftan dolunayla beraber finansal konularda harekete geçebilirsiniz. Ancak gerekli özen ve gayreti göstermeniz şartıyla. Aksi taktirde beklediğiniz paralar gelmeyebilir, ya da gelecek haftaya sarkabilir. Sabırlı ve dikkatli olmanız istediklerinize ulaşmanız için yeterli olacak.

Terazi ve Yükselen Teraziler

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Sevgili Teraziler,

Sosyal izolasyondan en çok etkilenen burçlardan birisi de sizsiniz. İzolasyon özellikle eşiniz ya da ailenizle ilişkilerinizi zorlamaya başlamış olabilir. Bu hafta burcunuzda gerçekleşecek dolunay, dikkatli olmazsanız bu ilişkilerinizin ciddi anlamada sarsılmasına neden olabilir. Bu dönemde haklarınızı koruyun ama aşırı duygusal kararlar da vermeyin. Bu hafta sonundan itibaren yeni iş sözleşmeleri ve anlaşmalar yapmak için uygun bir dönem. Harcama ya da ödemelerinizde gerçekleşebilecek sıkıntılara karşı bu hafta uyanık olun. Hatalı eft, havale, eksik ödeme, yanlış kişiye ödeme yapma gibi hatalara açıksınız.

Akrepler ve Yükselen Akrepler

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Sevgili Akrepler,

Geçen haftadan gelen yoğun iletişim trafiği ve iş trafiği bu haftada devam ediyor. Haftabaşında ev kazalarına ve arızalara karşı dikkatli olun. Çarşamba gerçekleşecek Dolunay’la beraber vehimleriniz ve iç sıkıntınız coşabilir. Sağlığınızı kafaya takabilirsiniz. Kendi kendinizi hasta etmeyin. Yine gizli saklı bazı bilgiler önünüze serilebilir. Soğukkanlılıkla değerlendirip ani tepkiler vermeyin. Çünkü tepkileriniz amacını aşabilir. Özellikle iş arkadaşlarınızla ya da evdeki büyüklerinizle iletişiminize dikkat edin. Cumartesiden itibaren iş hayatınızla ilgili kalıcı ve olumlu görüşmeler yapabilirsiniz.

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Sevgili Yaylar,

Bu haftaya da geçen haftadan devreden parasal konulardaki çabalarınız damgasını vuracak. Doğru konumlandığınız taktirde bu olağandışı dönemi daha iyi pozisyonda bile kapatabilirsiniz. Ancak hafta başında özellikle işyerinizdeki yöneticiler ya da çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Yine bu dönemde mevsimsel hastalıklara dikkat edin. Çarşamba gerçekleşecek Dolunay arkadaşlarınızın ya da hayatınızdaki kişinin hayatında değişimler getirebilir. Onlarla destek olmak ya da ilişkilerinizi gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonu aşk hayatınızla ilgili hoş ve yapıcı iletişimin içine girebilirsiniz.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Sevgili Oğlaklar,

İçinde bulunduğumuz dönem sizin için bir transformasyon dönemi. Değişimi kabul ettiğiniz ve çaba gösterdiğiniz taktirde süreçten bambaşka ve daha güçlü biri olarak çıkacaksınız. Hafta başında finansal gelirleriniz konusunda gecikmeler olabilir. Yine bu dönemde gereğinden fazla ve gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Çalınma ya da kayıplara karşı cüzdanınıza dikkat edin. Çarşamba gerçekleşecek Dolunay kariyerinizde uğraştığınız bir hedefe ulaşmanıza ya da bir projenin sonlanmasına vesile olabilir. Ancak bu dönemde iş-ev hayatı dengesinde zorlanabilirsiniz. Dengeyi tutturabilirseniz karlı çıkarsınız.

Kovalar ve Yükselen Kovalar

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Sevgili Kovalar,

Burcunuzda ilerleyen Satürn size kararlı bir duruş ve güç katıyor. Bu dönemde geleceğinizi ilgilendiren konularda büyük ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Hafta başında ailenizle ya da aile büyüklerinizle çatışmaya girebilir, kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. İçinde bulunduğumuz şartlarda bu iki hafta sakin kalmak, egomuzu baskılamak çok önemli. Çarşamba günündeki Dolunayla beraber özellikle yüksek öğrenim, yurtdışı ile ilişkili konularda ya da resmi kurumlarla ilişkili konularda bir sonuca ulaşabilirsiniz. Ancak bu dönemdeki iletişim tarzınız çok önemli. Vizyonunuzu karşıyı incitmeden ortaya koymalısınız.

Balıklar ve Yükselen Balıklar

06 Nisan – 12 Nisan 2020

Sevgili Balıklar,

Satürn’ün 12. Evinize geçmesiyle beraber içinize kapandığınız, duygularınızı maskelediğiniz, inzivaya çekildiğiniz bir döneme girdiniz. Balıklar iç dünyası zengin bireyler olduğundan bu durumu doğalarına uygun olarak lehlerine çevirebilirler. Hafta başında kardeşlerinizden ya da sosyal medyadan duyduğunuz haberlerden çokça etkilenebilir, beklenmedik tepkiler verebilirsiniz. Her duyduğunuzu akıl süzgecinden geçirmeden, doğruluğunu teyid etmeden tepki vermeyin. 8 Nisan’daki Dolunay ortak parasal alanınızda oluşuyor. Beklemediğiniz borç ya da ödemeler çıkabilir, ya da bu konularda eşinizden destek görebilirsiniz.  Bütçenizi iyi yönetmelisiniz.


YORUMLAR

Solve : *
11 + 5 =


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.