DOLAR 32,5004
EURO 34,6901
ALTIN 2496,864
BIST 9693,46
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Quantum biofeedback tıbbi sistemi ve uygulaması

Merhaba sevgili okurlarım,

Manyetik Biorezonans ile Biofeedback yöntemlerinin kuantum fiziği prensipleri ile harmanlanmış hali olan ve bir bilgisayar yazılımı aracılığıyla çalışan “Quantum Biofeedback Enerji Tıbbı Sistemi” temelini Antik Mısır, Hindistan ve Çin tıbbı’ndan almaktadır. İnsanların ve maddelerin elektromanyetik titreşimlerini kullanarak etki eden, hiçbir yan etkisi olmayan, kanıtlanmış, ağrısız ve ilaçsız, non-invaziv (kansız), biolojik bir yöntemdir.

Quantum Biofeedback Cihazının temeli, vücutta fonksiyonel olarak bozulmaya başlamış ya da sapmaya uğramış titreşimlerin dengeye getirilip düzeltilmesi ve kişinin enerjetik alanının yeniden programlanması için ezoterik ve okült metotların ileri teknoloji ile biraraya getirilmesine dayanır.

Günümüzde maddelerin elektromanyetik bilgilerinin terapi amaçlı kullanıldığı bir dönemde yaşıyoruz. Dolayısıyla geleceğin tıbbının iyileşme araçları maddeler değil, frekanslar bazında olacaktır.

QUANTUM BIOFEEDBACK YÖNTEMİ ILE HOLİSTİK İYİLEŞME

Quantum Biofeedback ile iyileşme, insanı hem fiziksel düzlemde hem de zihinsel, duygusal ve ruhsal boyutta ele alarak kişinin belirli titreşimlere uyumlanması, ya da belirli frekansların vücuda tanıtılması veya aktarılmasını kapsayan bir süreçtir.

Sistem, bireyin hayatının pek çok farklı düzleminde olumlu yönde değişimi başlatmada kullanılmaktadır. Bu yöntem ile genel sağlık durumun iyileştirilmesi ve yaşam enerjisinin dengelenmesi sağlanmaktadır.

Quantum Biofeedback Cihazı; “Bilinç Arayüz İşletim Sistemi“ olarak çalışır. Cihaz danışanın bilinçdışındaki biolojik enformasyona saniyenin 1/1000’i hızında ulaşır ve bu bilgiler üzerinden terapi uygular. Sistem esasen kişinin bilinçdışı süreçlerini, bilincin farkında olduğu seviyeye (farkındalık düzeyine) taşımak için tasarlanmıştır. Çünkü tıpta holistik yaklaşım, iyileşme sağlamayı bir dizi dönüşüm olarak kabul eder. Hastalıkları birer mesajcı olarak görür. İyileştirilmesi gereken durumların daha derindeki bilinçaltı travmalar, çatışmalar, uyumsuzluk ve düzensizliklerden ileri geldiğini dikkate alır ve sorunun ana kaynağıyla ilgilenir. Bunu yaparken bireyin sorumluluğunu ortaya çıkarır ve kişiye daha sağlıklı seçimler yapması için yollar sunar. Bu anlamda holistik hekim, bir simyacı gibi danışanın dönüşümüne rehberlik eder; davranışçı ve bilişsel psikoloji ekolleri ile el ele yürür.

Quantum Biofeedback yöntemi ile yapılan enerji tıbbı uygulamaları, temel olarak hastalıkların fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal seviyelerden herhangi birinde var olan blokajlar ve dengesizliklerden kaynaklandığı fikrine dayanır. Yaşamsal akıştaki blokajlar ve düzensizlikler bir hücrenin, organın, sistemin ya da enerjetik bedenin titreşimini düşürür. Düşük titreşimler sonucunda hastalıklar ortaya çıkar. Vücuttaki enerji kanallarından birinde var olan blokaj sistemin bütününün işleyişini aksatacak yönde etki gösterir.

Bilinçdışı, yaşam enerjisi akışına olan ilk müdehalenin dahi farkındadır. Dolayısıyla sağlık durumunun en iyi koşullarını elde etmek ve sürdürmek için tüm gerekli olan, bilinçdışı ile sözsel zihin arasında bir bağ inşa etmektir. Cihaz, diğer biorezonans cihazları gibi uyarımları öncelikle bilinç seviyesine değil bilinçaltına yollar böylece doğru sonuçlara hızla ulaşır.

Cihazın basit kullanımı akıştaki engelleri ortadan kaldırmak ve kişinin yaşam enerjisini doğru kanallara yönlendirmektir. İleri seviye uygulamalarla ise zihinsel, duygusal ve ruhsal dönüşüm aracı olarak kullanılmaktadır.

Terapi süresince baş, el ve ayak bilekleri ile cihaz arasında bağlantı kabloları takılı konumdadır. Seanslar yaklaşık bir saat sürmektedir. Seans sıklığı ve sayısı danışana göre planlanmaktadır.


YORUMLAR

Solve : *
29 − 17 =


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.