Finansal Astroloji / Pınar Köseoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu hafta finansal astrolojiniz ne diyor?

Haftalık finansal astrolojide yeni başlangıçlar yerine iş geliştirme, kişisel gelişimin ön plana çıkmasında fayda var. İşte isze haftalık finansal burç yorumunuz...

Bu hafta yorucu ve zor görünümler gökyüzüne hakim olacak. 10 Ocak Salı akşamı Güneş Uranüs gerginliği oluşacak, ardından Perşembe sabahı Güneş Jüpiter karesini yaşayacağız. Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda zorlu bir dolunay oluşacak ve Merkür Oğlak burcuna geçecek. Cuma günü geceyarısına doğru Venüs Neptün kavuşumu gerçekleşecek. 


10 Ocak Salı akşamı Güneş Uranüs gerginliğini yaşayacağız. Bu etkileşimle, ani hastalıkların baş göstermesi mümkündür, sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Yurtdışında veya turizm, basın-yayın, eğitim sektörlerinden ani iş teklifleri gelebilir. İş hayatında geleceğimizi kökten değiştirecek değişikliklerle karşılaşabilir, krizler yaşayabiliriz. Bu ayrıca sıradışı, özgün ve asi kişilerle tanışmak için uygun bir açıdır. Teknoloji alanında gelişmelere açık olacağız.

 

12 Ocak Perşembe günü birçok gökyüzü olayıyla karşı karşıya kalacağız. İlk olarak sabah saatlerinde Güneş Jüpiter kare açı yapacak. Bu açı sayesinde farkındalık düzeyi artış gösterecektir, korkularımızla yüzleşeceğiz. Büyük projeler ortaya çıkacaktır, özellikle de eğitim, seyahat, astroloji, kişisel eğitimle ilgili alanlarda.. Yeni seyahatlere çıkılabilir.


12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. İletişim, eğitim, seyahatler alanında kararlar alınması, çabaların meyve vermesi mümkündür. Ev ve aileyle ilgili büyük değişimler yaşanabilecek, evden çalışanlar veya emlak sektörü, toprak, arazi, arsalarla alakalı işlerde çalışanlar için önemli adımlar atılacaktır. Gökyüzünde büyük öncü kare açısı oluşacak ve bu açı ile gerilim iyice yükselebilir, olaylar aniden anlamsız yere büyüyebilir. Sürprizli olaylar yaşayabileceğiz. Ülkemiz için sınırlarımızı, toprak güvenliğimizi etkileyecek kararlar alınabilir bu etkiyle. Dost ülkeler ile yeni kararlar alınabilir, üzerine düşünülen projelerde anlaşmaya varılabilir.

Dolunayın ardından Merkür Oğlak burcunda ilerlemeye devam edecek, fakat bugüne dek durakta olacaktır. Merkür duraktayken, retro halinden de daha zor etkiler yayar, haftanın başından bugüne dek yeni projelere başlamanızı özellikle tavsiye etmem! Merkürün Oğlak burcuna girmesiyle iş ve kariyer alanında daha çok insanla tanışacağımız, ayrıca kendimizi geliştireceğimiz bir sürece giriyoruz.


13 Ocak Cuma günü oluşacak Venüs Neptün kavuşumunu inceleyelim. Bu açı ile yeni aşk ilişkileri, romantik ilişkiler, kendini birine adamak, aşkın yücelmesi gibi temalar öne çıkacaktır. Ayrıca sanatsal konular gündemde olabilir, belirsiz harcamalar yapmaktan kaçınalım, bunun yerine ihtiyacı olan kişilere maddi, manevi yardım yapabiliriz..


Şimdi burçlara geçelim ve bu kuvvetli dolunayı nasıl atlatabiliriz bir bakalım:

01 KOCKOÇ: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.Aileniz, eviniz ve kariyerinizle ilgili çabalarınızın meyvesini alacaksınız, bu alanda aldığınız kararları uygulayabilirsiniz. Bu dolunaydan en çok etkilenecek burçlardan bir tanesi siz olacaksınız. Hayatınızda büyük yeniliklerin, beklenmedik olayların meydana gelmesi mümkündür. Yaşam şekliniz tamamen değişebilir, yeni bir eve taşınabilirsiniz veya aileyle durumunuz değişebilir, aileye yeni biri girebilir. Kariyerinizde güçleneceksiniz, mevkiiniz yükselebilir..

 

 

02 BOGABOĞA: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. İletişim, eğitim ve seyahatlerle ilgili yeni kararlar alabileceksiniz. İşiniz için yeni eğitimlere girebilirsiniz veya seyahatlere çıkabilirsiniz. Aniden nüksedebilecek hastalıklara karşı dikkatli olmanızı öneririm, sağlığınıza özen göstermelisiniz. Kardeşlerinizle ilgili olaylar yaşanabilir.. Yeni bir eğitim almayı düşünüyorsanız, uygulamaya koymak için iyi bir zamanlama olacaktır.

 


03 IKIZLERİKİZLER: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.Ekonomik alanda yeni kararlar alabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz. Maddi krizler yaşamanız mümkün, bu krizlerin çıkış sebebi aşk, çocuklar, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız da olabilecektir. Arkadaşlarınıza verdiğiniz borçlar sebebiyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi ortaya çıkartmak için harika bir etki olacaktır bu dolunay, kendinize yeni bir hobi bulmak için iyi bir zaman diyebiliriz..

 

 

04 YENGECYENGEÇ: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.Burcunuzda gerçekleşecek dolunay, hayatınızda büyük kararlar almanıza sebep olacaktır. Özellikle evlilik, eşle ilgili konularda, ayrıca ev ve kariyer gibi konularda büyük değişimler mümkün.. Böyle gergin bir etki altında estetik müdahale yaptırmanızı asla tavsiye etmem. Tarzınız ve görünüşünüzde büyük değişimler yapmaya istekli olabilirsiniz.. Kariyer alanında büyük krizleri de tetikleyebilecek olan bu etkiyi, kariyerinize yenilik katmak için kullanabilirsiniz.. Ortaklık kararı alabilirsiniz.

 

 

05 ASLANASLAN: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.Psikolojik yönden dikkatli olmanızı gerektirecek bir sürece giriyorsunuz, hem fiziksel hem psikolojik açıdan hastalıklara açık olacaksınız. İş alanında yeni kararlar alabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz. Ayrıca gene işiniz için eğitimlere katılabilir veya seyahate çıkabilirsiniz. Ani yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Özellikle iş alanında sezgilerinize güvenmelisiniz!

 

 

06 BASAKBAŞAK: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, içinde olduğunuz gruplarla ilgili yeni kararlar alabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz. İlgi alanlarınız, hobileriniz için harcamalar yapabilirsiniz. Maddi alanda büyük krizlere açık olacaksınız, bu etkiyi yeteneklerinizi keşfetmek için kullanırsanız bu yaşanabilecek maddi sorunlardan kurtulabilir ve etkiyi azaltabilirsiniz. Ayrıca ilgi alanlarınız ve hobilerinizden para kazanmayı düşünüyorsanız, bu etki size bol para getirebilir!

 


07 TERAZITERAZİ: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.Kariyeriniz, aile ve ev hayatınızı öncelikli olarak etkileyecek olan bu dolunay sayesinde, bu alanlarda yeni kararlar alabilecek ve uygulamaya koyabileceksiniz. Evlilik ve eşiniz, ortağınızla ilgili sürprizli olaylar yaşayabilirsiniz. Sürpriz bir evlilik teklifi de alabilirsiniz!

 

 


08 AKREPAKREP: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.Yurtdışı, eğitim ve seyahatlerle ilgili yeni kararlar uygulamaya koyabilirsiniz ve çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Yeni bir iş fırsatı bu eğitim veya seyahatler vasıtasıyla gerçekleşebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, hastalıklara açık olacaksınız!

 

 

09 YAYYAY: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.Kredi, harcamalar, borçlarla ilgili konularda yeni kararlar alabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz. Maddi alanda yeni kararlar alma zamanı! Sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz! Sosyal çevreniz dolayısıyla bir takım borçların altına girebilirsiniz, arkadaşlarınıza yardım ederken, kendi durumunuzu da göz altında bulundurun..

 

 

 

10 OGLAKOĞLAK: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.Evlilik, eş ve ortaklık konularında yeni kararlar alabilecek ve uygulamaya koyacaksınız. Çabalarınızın karşılığını alma zamanı! Kariyerinizde büyük bir terfi alabilirsiniz, sürprizli olaylar sizi bekliyor!

 

 

 

11 KOVAKOVA: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.İşiniz ve rutininizle ilgili yeni kararlar alabilir, düzenlemeler yapabilirsiniz. Ani bir eğitim veya seyahat fırsatı önünüze gelebilir! İşiniz için kendinizi geliştirebilir ve yeteneklerinizi öne çıkarabilirsiniz..

 

 

 

12 BALIKBALIK: 12 Ocak Perşembe öğleden sonra Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek.Sürpriz bir hamilelik haberi gelebilir veya çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız bu kararınızı uygulamaya koyabilirsiniz.. Aşk hayatınızda yenilikler olacaktır, sosyal çevrenizden veya arkadaşlarınızdan birine tutulabilirsiniz! Sürpriz harcamalar ortaya çıkabilir veya hobilerinizden gelir elde edebilirsiniz!

 

 

Haftaya görüşmek üzere,

Sevgiyle kalın,

Pınar Köseoğlu

Astroloji Pınarı

Benzer Yazılar

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler