Berna Pınar Tunç

Berna Pınar Tunç

BERNA PINAR TUNÇ, MBA, ACC, ACPC

Berna Pınar Tunç Infinitcrea Leadership and Coaching kurucusudur. Hem kurumlar hem de bireylerle koçluk çalışmaları yapmakta ve liderlik eğitimleri vermektedir.


Aile şirketlerinde kurum kültürü çalışmaları, yeni nesil iletişim yönetimi, aile fertleri ve profesyoneller arasında uyum çalışmaları üzerine çalışmaktadır. Veliaht koçluğu ve koltuk devri başlıca araştırma ve uzmanlık konusudur.

Infinitcrea Girişimci Lider Programı ile start-up kurucuları ve küçük işletme sahiplerine özel tasarlanmış koçluk hizmeti sunmaktadır.

Yönetici koçluğu ve performans koçluğu yetkin olduğu diğer koçluk alanlarıdır.

Koçluk eğitimini Adler Central Europe'dan almıştır. Ardından yine Adler Central Europe Practicum sürecini tamamlamış ve ACPC ve devamında ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından verilen ACC (Associate Certified Coach) ünvanını almıştır.

2018 yılında Harvard Business School "Entrepreneurship Essentials" sertifika programını ve EMCC Türkiye tarafından koçlara özel tasarlanan Transaksiyonel Analiz eğitimini tamamlamıştır.

Halihazırda Çocuk Gelişimi Yüksek Lisans ve Nörobilim Yüksek Lisans programlarına devam etmektedir.

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) Global ve ICF Türkiye üyesidir.

EMCC (European Coaching & Mentoring Council) Türkiye üyesidir.

ICF & STK işbirliklerinin tamamına vakit ayırmakta ve gönüllü koçluk yapmayı da yaşamının bir parçası olarak görmektedir.

Yaşam amacını sürekli öğrenmek, her durum ve koşulda yaratıcılığını kullanmak ve fayda yaratmak için çalışmak olarak özetler.

ICF onaylı bir koç olarak ÇYDD, Gelecek Daha Net Gençlik Platformu (GDN), Bizbizze Derneği, Türk Eğitim Derneği (TED), Türkiye Bilişim Derneği Projeleri gönüllü koç olarak görev aldığı projelerdendir.

Endüstri Mühendisidir. Yüksek lisansını MBA olarak tamamlamıştır. Yüksek Lisans Projesini Aile şirketleri kurumsallaşma, profesyonelleşme ve devir süreçleri üzerine vermiştir.

10 yıl boyunca aile şirketinde çeşitli alanlarda yöneticilik yapmıştır. Süreç tasarlama ve yönetme, perakende planlama, lojistik, operasyon yönetimi, alokasyon ve replenishment süreçleri tasarlama, kurumsal satış uzmanlık alanlarıdır. Son 5 sene boyunca 3 markaya ait eticaret satış kanalını ve fulfillment süreçlerini yönetmiştir. Eticaret'e ait tüm bileşenlerin tasarlanması ve yönetimi uzmanlıkları arasındadır.

Kurumsal görevlerinin yanında kurum içi koçluk yapmıştır.

Berna Pınar Tunç aynı zamanda icazetli Katı' sanatçısıdır. Çeşitli projeler ve karma sergilerde yer almıştır.

Bir çocuk annesidir.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hayatınızda hiç yolunuzu kaybettiğinizi hissettiniz mi? Hatta hissetmenin ötesine geçip gerçekten kaybettiniz mi? Sizce bu hissin asıl nedeni neydi? Gerçekten kaybolmanız mı, yoksa aslında zaten kendinizi hiç bulmamış olmanız mı?
     Evde yaşamaya alışmaya çalışıyoruz. Bazılarımızın hayatlarında pek bir şey değişmezken bazılarımız yepyeni bir düzene geçtik.
Hangi yaştasınız? Bu yaşa kadar neler yaşadığınızı ve çocukluğunuzdaki herşeyi birer birer hatırlayabilir misiniz?  Peki ardarda anlatabilir misiniz? Büyük ihtimalle sadece bir şekilde sizde iz bırakan anılarınız gelir aklınıza.

Kategorilerden Seçmeler