Yeniay aşk, çocuklar, para ve yaşam standartları gibi temalarla ilgili bir alanda gerçekleşiyor ve hayatlarımızda bu konularla bağlantılı ilişki ve ortaklıklarda gerilimlere açık bir dönemi ifade ediyor.
Bu süreçte borç-alacak, gelir-gider dengesizlikleri, kredi, miras, tahsilat gibi dışarıdan gelen kaynaklarla ilgili sorunlar, kimileri için hukuki konuları da gündeme taşıyabilir. Yeniayla birlikte bazılarımız para, konfor, alışkanlıklar, günlük hayat ve çalışma ortamının değişimine neden olabilecek olaylar yaşarken, bazıları için bu konularla bağlantılı olarak, ortaklık ve evliliklerde gerilim ve sonlanmalar yaşanabilir. Genel anlamda, mahkemeler, sağlık ve hizmet alanlarındaki gelişmeler ön planda olabilecek konular arasında.


Bu süreçte sorunlara rasyonel yaklaşabilmek, ikili ilişkilerde mantık çerçevesinde hareket edebilmek önemli. Verilen sözlere, anlaşmalara, kandırılmaya karşı temkinli olmakta fayda var. İş hayatıyla ilgili konularda yetenek, tecrübe ve birikimleri doğru kullanabilmek, zaman içinde amaç ve ideallere ulaşmayı sağlayacak bir zemin hazırlamak konusunda yardımcı olacaktır. Görevini tamamlamış, amacına hizmet etmeyen iş ve ilişkilerden özgürleşmenin gelecek açısından olumlu sonuçlar getirebilmesi mümkündür.

Son tahlilde, her şey yerli yerinde, her şey olması gerektiği gibi.


Sevgiler

Benzer Yazılar

 • 10-16 Şubat 2020 Haftalık Astroloji Yorumu!

  10-16 Şubat 2020 Haftalık Astroloji Yorumu!

  Değerli Dostlarım, 2020 daha önce de bahsettiğimiz gibi olanca sertliği ile devam ediyor. Ama bu durum aniden oluşan bir şey değil tabii ki, yılların biriken enerjisinin ortaya çıkışı.
 • 9-Şubat Aslan burcundaki dolunay etkileri!

  9-Şubat Aslan burcundaki dolunay etkileri!

  9.02.2020 tarihinde  sabah 10:30 sularında  Dolunay etkisini keskin olarak hissedeceğimiz iki haftalık bir sürece giriyoruz.
 • 03-09 Şubat 2020 haftalık astroloji yorumu!

  03-09 Şubat 2020 haftalık astroloji yorumu!

  Değerli Dostlarım, Ortalığı tozu dumana katan ve bitmek bilmeyen bir Ocak ayından sonra, biraz daha aklı salim düşünüp davranabileceğimiz bir aya geçiyoruz. Şubat ayında gökyüzünün de destekleyici etkisiyle biraz daha…
 • 27 Ocak-2 Şubat 2020 haftalık astroloji genel yorumu!

  27 Ocak-2 Şubat 2020 haftalık astroloji genel yorumu!

  Değerli Dostlarım, Göz açıp kapayıncaya kadar 2020’nin ilk ayını da bitirdik. İnstsgramda yeralan (castro_by_ck) daha önceki yorumlarımda 2020’nin zor geçeceğini, bunu da Ocak ayında gayet net hissedeceğimizi yazmıştım.
 • Alış-veriş Astrolojisi!

  Alış-veriş Astrolojisi!

  İlk yazım bugüne kısmetmiş, uzun zamandır yazdım yazacağım derken “İşte şimdi oldu” diyebileceğim bir alan ile karşınızdayım.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler