Yeniay aşk, çocuklar, para ve yaşam standartları gibi temalarla ilgili bir alanda gerçekleşiyor ve hayatlarımızda bu konularla bağlantılı ilişki ve ortaklıklarda gerilimlere açık bir dönemi ifade ediyor.
Bu süreçte borç-alacak, gelir-gider dengesizlikleri, kredi, miras, tahsilat gibi dışarıdan gelen kaynaklarla ilgili sorunlar, kimileri için hukuki konuları da gündeme taşıyabilir. Yeniayla birlikte bazılarımız para, konfor, alışkanlıklar, günlük hayat ve çalışma ortamının değişimine neden olabilecek olaylar yaşarken, bazıları için bu konularla bağlantılı olarak, ortaklık ve evliliklerde gerilim ve sonlanmalar yaşanabilir. Genel anlamda, mahkemeler, sağlık ve hizmet alanlarındaki gelişmeler ön planda olabilecek konular arasında.


Bu süreçte sorunlara rasyonel yaklaşabilmek, ikili ilişkilerde mantık çerçevesinde hareket edebilmek önemli. Verilen sözlere, anlaşmalara, kandırılmaya karşı temkinli olmakta fayda var. İş hayatıyla ilgili konularda yetenek, tecrübe ve birikimleri doğru kullanabilmek, zaman içinde amaç ve ideallere ulaşmayı sağlayacak bir zemin hazırlamak konusunda yardımcı olacaktır. Görevini tamamlamış, amacına hizmet etmeyen iş ve ilişkilerden özgürleşmenin gelecek açısından olumlu sonuçlar getirebilmesi mümkündür.

Son tahlilde, her şey yerli yerinde, her şey olması gerektiği gibi.


Sevgiler

Benzer Yazılar

 • 30 Ağustos Başak Burcunda Yeniay!

  30 Ağustos Başak Burcunda Yeniay!

  Analiz, düzen, hizmet ve sağlığı ifade eden Başak burcu yeni ayına, bu burçta bir araya gelen ve önemli sabit yıldızlarla kavuşum halinde olan gezegen ve gök cisimleri eşlik ediyor.
 • 15 Ağustos Kova Burcunda Dolunay!

  15 Ağustos Kova Burcunda Dolunay!

  Aslan-Kova aksındaki dolunayın ana teması, ben ve başkaları. Ağustos başındaki Aslan yeniayla birlikte vurgulanan benlik, kendini ifade ve ortaya koyma konusu, bu kez ilişkilerimiz, dahil olduğumuz sosyal çevre ve gruplar,…
 • Aslan Burcunda Yeniay!

  Aslan Burcunda Yeniay!

  Yeni ayın ana teması, benliği ve duyguları ortaya koymak, yani bireyselliğin ifadesi .
 • 17 Temmuz Oğlak Tutulması!

  17 Temmuz Oğlak Tutulması!

  Oğlak burcundaki ay tutulması, Yengeç burcunda gerçekleşen güneş tutulmasının bir bakıma devamı niteliğinde.
 • 2 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş Tutulması!

  2 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş Tutulması!

  Güneş tutulmaları, önemli yenilikler getiren ve etkisi uzun sürelere yayılacak keskin değişiklikleri anlatan yeni aylardır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler