Karma Astrolog / Zuhal Karabaş

Karma Astrolog / Zuhal Karabaş

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9.02.2020 tarihinde  sabah 10:30 sularında  Dolunay etkisini keskin olarak hissedeceğimiz iki haftalık bir sürece giriyoruz.
Merhaba Sevgili Astroloji severler 2020’ye girdiğimiz şu zamanlarda sizlerle  beraber ileri ve geri zaman boyutunda bir yolculuğa çıkacağız. Uzun soluklu bir bakış açısıyla bizleri nelerin beklediğini anlatmayı umuyorum.
İstanbul saati ile 08:13 civarı gerçekleşecek halkalı Güneş  tutulması Türkiye’den görülemeyecektir.Tutulma hattı Sudi Arabistan, Umman, Güney Hindistan ve Filipinler ve Endonezya'nın bazı bölgelerinde görülebilir . 
Merhaba ruhunun derinlerine bakabilme cesaretini gösterebilen yoldaşlar, Göksel Merkür’ün Kasım ayında akrep burcunda yapacağı özel transitini sizin için farklı bakış açıları ile harmanladım. Yolunuza ışık tutmasını dilerim. .
Anne ve baba olmak büyük bir mutluluk kaynağı olduğu gibi aynı zamanda da ruhun tekamül basamağında kadın ve erkek rollerini aldığı dünya düzleminde önemli de bir sınavdır.
14 Eylül 2019 İstanbul saati ile sabah 07:33’de Balık burcunda Neptünyen bir dolun ay gerçekleşecek. Ruhsal olarak yüksek enerjilerin toprak anaya ineceği bu dolunayın spritüel yorumunu aslında en iyi anlatan sembolizm Hz. Musa’nın Sina dağında geçirdiği zamanlar sonucu yüksek bir tebliğ ile toplumuna geri dönmesidir.
Merhaba Dostlar 25 Ağustos 2019 İstanbul saati ile 15:29’da Kova burcunun 22. Derecesinde gerçekleşen dolun ay hayatlarımızda ani kapanışlar ve devamında yeni başlangıçlarla 15 gün boyunca nabzımızı tutacak.
Tanrı’ nın insana tezahüründeki gerçek sanatı muazzam bir karakter yaratmaktır.
Güneş  yılda 1 kez  06-07  Temmuz ayı günlerinde, Orion kuşağında yer alan Sirus yıldızı ile kavuşum haline geçer.
Merhabalar Astroloji Dostlarım , Derinliklerinde kendini arayıp , kendini ararken varoluşun mekanik ve metafiziki yapısını keşfedenler ;

Kategorilerden Seçmeler