Kişisel Gelişim Uzmanı-Eğitmen / Yeşim Buyurgan

Kişisel Gelişim Uzmanı-Eğitmen / Yeşim Buyurgan

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Pozitif insanların enerjisini daha onlarla konuşmadan, hatta varlıklarını gördüğünüz ilk an bile bakışlarından, gülümsemelerinden, dik duruşlarından, özgüvenlerinden ya da yaydıkları huzurdan hissedebilirsiniz. Beden dillerinde, sözlerinde ve tüm davranışlarında hissettirdikleri farklı ve bağlayıcı, etkileyici bir enerji vardır.
Eğer hayatında yürümeyen şeyler varsa, bir nefes al ve önce kendinle başla. Bu senin hikayen unutma, çöplüğe de çevirebilirsin, gül bahçesine de...
"Neden hep benim başıma geliyor" sorusunun altında yatan gerçek aslında ne? “Her düşüncenin bir frekansı vardır.”
Kendi merkezinden uzaklaşmak ve karşı tarafı hayatının merkezi yapmak. Birçok ilişkinin kısa sürmesindeki ya da tek tarafın çabası ile ilerlemesindeki en büyük sebep; bu hataya düşmek…
Bir kadın ya da bir erkek bir ilişkiye başlarken ya da bir ilişki içindeyken neden bir anda ortadan kaybolur? Siz her şeyin iyi gittiğini sanarken, neden hiç ummadığınız bir anda hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalırsınız?
Neden bir birlikteliğim yok? Neden hep yanlış insanları buluyorum ve ilişkilerim yürümüyor? Neden evlenemiyorum?
Onaylanma ihtiyacından beslenmek… Kimi zaman birileri bizim yaptıklarımızı, düşündüklerimizi onayladığında kendimizi çok daha özgüvenli hissederiz.
Her geçen gün zorlaşan yaşam koşullarının daha da çok gerginleştirdiği bir toplum içerisinde yaşıyoruz. Etrafımızda, iş yerinde, evde, sokakta kısaca her yerde rastlayabileceğimiz zor ve geçinilmesi güç insanlar mutlaka ki var.

Kategorilerden Seçmeler