Ekonomist - Danışman / Hikmet Baydar

Eposta: hikmet.baydar@ekonomidoktorunuz.com

TCMB aylık bazda reel sektörün döviz cinsi varlık ve yükümlülüklerini…
Duygusal  Detoks  Uzmanı / Reyhan Elmasri

Eposta: reyhan.elmasri@ekonomidoktorunuz.com

Bizi rahatsız eden küçük stresler birikerek daha büyük çöküntülere yol…
Sanatçı / Cengiz Coşkuner

Eposta: cengiz.coskuner@ekonomidoktorunuz.com

Internet icat oldu müzik daha da keyifli hale geldi. Bugün…
Sosyal Hizmetler Uzmanı / Fatih Kılıçarslan

Eposta: fatih.kilicarslan@ekonomidoktorunuz.com

Aile içi ilişkileri etkileyen birçok faktör bulunur. İlişkilerde yetiştirilme kültürümüz,…
Eğitmen / Özlem Ada

Eposta: ozlem.ada@ekonomidoktorunuz.com

Kış güneşinin pırıl pırıl parladığı bu güzel günde, içimde çocuksu…
Nöro-Liderlik Koçu / Deniz Öztaş

Eposta: deniz.oztas@ekonomidoktorunuz.com

Anne ve baba çocuğunun gözünün içine bakar ve şöyle:“Seninle gurur…
Prof.Dr. İbrahim Uslu

Eposta: Ibrahim.Uslu@ekonomidoktorunuz.com

Alabaş bitkisinin sağlığa faydaları yeterince bilinmiyor. Mümkün olduğunca bol bol…
Dr. B. Sıla Özdemir

Eposta: sila.ozdemir@ekonomidoktorunuz.com

Temel nedenler arasında; aile içinde iletişimsizlik, duyguların tam olarak açıklanmaması,…
Dr. M. Raci Hoşgör

Eposta: raci.hosgor@ekonomidoktorunuz.com

İsmi geregi yönetici ; teknik konulara göre yönetimsel işlere çok…
Saygı  Günenç

Eposta: saygi.gunenc@ekonomidoktorunuz.com

Öğrenci çekinerek ustasına soruyor: “Ustam ego nedir?”Usta yüzünü buruşturarak öğrencisine…
Gezi yazarı / Diğdem Kaçmaz

Eposta: digdem.kacmaz@ekonomidoktorunuz.com

  Derin derin nefes alıyoruz, burnumuzda yüzlerce yıllık tarihin sindiği…
Kürşat Tuncel

Eposta: kursat.tuncel@ekonomidoktorunuz.com

Satış döngüsünün basit olarak müşteri güveninin kazanılması, ihtiyaçlarının anlaşılması ve…
Yazar / Eddi Anter

Eposta: eddi.anter@ekonomidoktorunuz.com

Sevgili okuyucularım merhaba, İnsanların bulaşıcı olduğunu geç de olsa öğrendim.…
Yunus Bayram

Eposta: yunus.bayram@ekonomidoktorunuz.com

Bir zamanlar bir mahallede zayıf, çelimsiz kendi halinde bir çocuk…
Sinem Işık

Eposta: sinem.isik@ekonomidoktorunuz.com

Sevgili Patron, Yatırım yaptın, riske girdin, iş kurdun ve istihdam…
Sinem Baş

Eposta: sinem.bas@ekonomidoktorunuz.com

Her şeye yeni baştan başlamak için, eskisi gibi bir -deli-…
Müfit Yılmaz Gökmen

Eposta: mufit.gokmen@ekonomidoktorunuz.com

Philips Ortadoğu ve Türkiye CEO’su Dr. Arjen Radder, Philips’in gelecek…
Ticari Gayrimenkul Uzmanı/Serdar Sevinç

Eposta: serdarsevinc@ekonomidoktorunuz.com

Evlerin satın alınma aşamasında alıcı kitlenin kararlarını almasında etki eden…
Şebnem Özkan

Eposta: Sebnem.Ozkan@ekonomidoktorunuz.com

Son zamanlarda düşünce hakkında daha çok düşünür oldum… Hisleriniz, düşüncelerinizden önce…
Beden Mühendisi / Bahar Pançuk Deniz

Eposta: bahar.poncuk@ekonomidoktorunuz.com

Zayıflama yolculuğunda başarısızlığa uğrayan insanlar, yöntemler, oburluk sanılan şey sonucu…
Dr.Müh.Gülay SAVAŞ

Eposta: gulay.savas@ekonomidoktorunuz.com

• İşinizi çok iyi bilmenize rağmen, süreçlerinizi yönetmekte sıkıntı mı…
Strateji ve Marka Danışmanı Başak Karaca

Eposta: Basak.Karaca@ekonomidoktorunuz.com

Global bir markanın büyük bir değişiklik yapabilmesi her zaman cesaretlendirici…
Deniz Demirsoy

Eposta: Deniz.Demirsoy@ekonomidoktorunuz.com

Bilginin belirleyici olarak hüküm sürdüğü, iletişim ve sanal teknolojilerin hayatın…
Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğt. Gamze Sağıroğlu

Eposta: gamze.sagiroglu@ekonomidoktorunuz.com

Huzurun olmadığı bir yaşam nasıl iyi bir yaşam olabilir? Birçok…
Psikolojik Gelişim & Aile Danışmanı / Nur Meriç

Eposta: nur.meric@ekonomidoktorunuz.com

Zaman Yönetimi Nedir? Zaman yönetimi, belirli faaliyetler arasındaki zamanınızı organize…
Nesrin Dabağlar

Eposta: Nesrin.Dabaglar@ekonomidoktorunuz.com

Bu anı daha önce yaşamıştım… Buraya daha önce gelmiştim… Bu…
Klinik Psikolog&NLP Trainer/Hülya Konar

Eposta: Hulya.Konar@ekonomidoktorunuz.com

Bir eğitim programının sunumunu hazırlarken aklıma takılan bir konuyu araştırmam…
Gülen Gündüz Yılmaz

Eposta: Gulen.Yilmaz@ekonomidoktorunuz.com

Suçlama Kendini gülümsemeye zorlayarak “Bu raporları sürekli yanlış hazırlıyorsun” dedi…
Ayşegül Demirel

Eposta: aysegul.demirel@ekonomidoktorunuz.com

İnsanlar değişmek, değiştirmek istiyor ve en önemlisi mutlu olmak istiyor.…
Devrim Dayıoğlu

Eposta: devrim.dayioglu@ekonomidoktorunuz.com

21 Mayıs Pazartesi günü, Güneş İkizler burcuna geçecek. Değişken özelliği…
İsak Nino Debehar

Eposta: isaknino.debehar@ekonomidoktorunuz.com

Sevgili Okuyucularımız Bu yazımda biraz geç kaldım bunun için sizlerden…
İbrahim Yıldız

Eposta: ibrahim.yildiz@ekonomidoktorunuz.com

Toplumun en küçük yapı birimi ailedir. Sağlıklı aile yapısı sadece…
Yatırım Uzmanı / Tümay Sarıışık

Eposta: tumay.sariisik@ekonomidoktorunuz.com

Yoğun bir haftayı geride bırakırken hacimsiz bir gün ile yeni…
Arda Sürel

Eposta: Arda.Surel@ekonomidoktorunuz.com

Gülferi Yıldırım

Eposta: Gulferi.Yildirim@ekonomidoktorunuz.com

İşte bütün mesele bu! Değil aslında… Mesele hayatın akışı içinde…
Tülin Kahvecioğlu

Eposta: Tulin.Kahvecioglu@ekonomidoktorunuz.com

Yeni bir koltuğa oturmak pek çok soru işaretini ve duyguyu…
Makbule Safkan

Eposta: makbule.safkan@ekonomidoktorunuz.com

Vücudumuzun tüm yükünü çeken omurgamızın sağlığını korumak yaşam kalitemizin en…
Edip Uras

Eposta: edip.uras@ekonomidoktorunuz.com

Eyleme geçmek hepimizin birbirine ve belki de en çok kendi…
Uzm. Dr. Eda Uslu

Eposta: Eda.Uslu@ekonomidoktorunuz.com

Bugün doktorlar, terapistler, eğitimciler tarafından sunulan Mindfulness şekli aslında 1970'lerin…
Fatih Küçükuysal

Eposta: info@ekonomidoktorunuz.com

Merhaba sevgili okuyucularım, Maddenin temel yapısını, diğer maddelerle etkileşimini, dönüşümlerini,…
Ses Masajı Terapisti / Sırma Belin

Eposta: sirma.belin@ekonomidoktorunuz.com

Ülkemizde henüz yaygın olmayan bir Alman yöntemi olan Peter Hess…
Bilinçaltı Dönüşüm ve Farkındalık Danışmanı / Aslıhan Uysal

Eposta: aslihan.uysal@ekonomidoktorunuz.com

Enerji ve bilgi doğada her yerde bulunur. Kuantum alanı olarak…
Nazlı Eda Yavuz

Eposta: nazli.yavuz@ekonomidoktorunuz.com

İş ararken odağınızı en çok nereye veriyorsunuz? Yaşadığınız strese mi?…
Ayşegül Savaş

Eposta: Aysegul.Savas@ekonomidoktorunuz.com

Çiçekler, yüzümüze sevinç getirir ve hayatlarımızı aydınlatır. Çevresinde olmak bizi…
Uzm.Dr. Seda Ülgen

Eposta: seda.ulgen@ekonomidoktorunuz.com

Anlaşılmak dünyanın en zor şeyi sanırım. Herkes bir şeyleri anladığını,…
Onur Erol

Eposta: onur.erol@ekonomidoktorunuz.com

Beyaz bir sayfa açınca ne değişiyor, ne kurtarıyor bizi? Ne…
Nevin Aydemir Tanık

Eposta: nevin.tanik@ekonomidoktorunuz.com

Borsa'nın tarihi binlerce yılllık geçmişe dayanmakla birlikte biz kısaca önce…
Nermin Aydemir

Eposta: nermin.aydemir@ekonomidoktorunuz.com

Annelerimiz, ebeveynlerimiz...hayatlarının tek anlamı evlatları..çocukları...Evlatları onlar için en büyük hazinedir,…
Serbest Yazar/ Cem Köroğlu

Eposta: cem.koroglu@ekonomidoktorunuz.com

Fonksiyonel antremanlar spor yapanların tüm vüdunu çalıştırılması açısından çok önemlidir.…
Diyetisyen Kevser Başkara

Eposta: kevser.baskara@ekonomidoktorunuz.com

Depresyon, dünyada 350 milyon kişiyi etkileyen mental bir rahatsızlıktır (WHO,…

Kategorilerden Seçmeler