Ekonomist - Danışman / Hikmet Baydar

Eposta: hikmet.baydar@ekonomidoktorunuz.com

Gerek TCMB, gerekse TÜİK bir dizi veriler açıkladı. Bu veriler…
Duygusal  Detoks  Uzmanı / Reyhan Elmasri

Eposta: reyhan.elmasri@ekonomidoktorunuz.com

Kurumsal insanlar doğar, büyür, okur, okur ve çalışır, çalışır çalışır...…
Sanatçı / Cengiz Coşkuner

Eposta: cengiz.coskuner@ekonomidoktorunuz.com

Internet icat oldu müzik daha da keyifli hale geldi. Bugün…
Sosyal Hizmetler Uzmanı / Fatih Kılıçarslan

Eposta: fatih.kilicarslan@ekonomidoktorunuz.com

Modernizim toplumları dönüştürmeye tüm hızıyla devam ediyor. Sürekli hareket ve…
Eğitmen / Özlem Ada

Eposta: ozlem.ada@ekonomidoktorunuz.com

''Migratory Birds'' (Göçmen kuşlar) Bilgisayarın başına oturdum. Tam Atilla Can…
Finansal Astroloji / Betül Erdem

Eposta: betul.erdem@ekonomidoktorunuz.com

Merhaba İyi Haftalar Sevgili Okurlar! 17 Ocak Çarşamba günü Oğlak…
Nöro-Liderlik Koçu / Deniz Öztaş

Eposta: deniz.oztas@ekonomidoktorunuz.com

Kaçımız iki farklı hayat yaşadığımızı hissediyor veya düşünüyoruz? Kaçımız yaşadığımız…
Prof.Dr. İbrahim Uslu

Eposta: Ibrahim.Uslu@ekonomidoktorunuz.com

Canlı ile cansızı birbirinden ayıran en temel fark cansızın tersinmez…
Dr. B. Sıla Özdemir

Eposta: sila.ozdemir@ekonomidoktorunuz.com

Temel nedenler arasında; aile içinde iletişimsizlik, duyguların tam olarak açıklanmaması,…
Dr. M. Raci Hoşgör

Eposta: raci.hosgor@ekonomidoktorunuz.com

İnsanoğlu yaşamı anlamaya çalışmak durumundadır. Bu çabayı gösteremezse ne kendini…
Saygı  Günenç

Eposta: saygi.gunenc@ekonomidoktorunuz.com

Öğrenci çekinerek ustasına soruyor: “Ustam ego nedir?”Usta yüzünü buruşturarak öğrencisine…
Gezi yazarı / Diğdem Kaçmaz

Eposta: digdem.kacmaz@ekonomidoktorunuz.com

  Derin derin nefes alıyoruz, burnumuzda yüzlerce yıllık tarihin sindiği…
Kürşat Tuncel

Eposta: kursat.tuncel@ekonomidoktorunuz.com

Merhaba sevgili okuyucularım,  İş dünyasında ve özel yaşantılarında başarılı olarak…
Yazar / Eddi Anter

Eposta: eddi.anter@ekonomidoktorunuz.com

Sevgili okuyucularım merhaba, İnsanların bulaşıcı olduğunu geç de olsa öğrendim.…
Yunus Bayram

Eposta: yunus.bayram@ekonomidoktorunuz.com

Spor Toto Süper lig yedinci haftayı tamamladı. Geçen yedi haftalık…
Sinem Işık

Eposta: sinem.isik@ekonomidoktorunuz.com

Sevgili Patron, Yatırım yaptın, riske girdin, iş kurdun ve istihdam…
Sinem Baş

Eposta: sinem.bas@ekonomidoktorunuz.com

Her şeye yeni baştan başlamak için, eskisi gibi bir -deli-…
Müfit Yılmaz Gökmen

Eposta: mufit.gokmen@ekonomidoktorunuz.com

Philips Ortadoğu ve Türkiye CEO’su Dr. Arjen Radder, Philips’in gelecek…
Ticari Gayrimenkul Uzmanı/Serdar Sevinç

Eposta: serdarsevinc@ekonomidoktorunuz.com

Evlerin satın alınma aşamasında alıcı kitlenin kararlarını almasında etki eden…
Beden Mühendisi / Bahar Pançuk Deniz

Eposta: bahar.poncuk@ekonomidoktorunuz.com

Zayıflama yolculuğunda başarısızlığa uğrayan insanlar, yöntemler, oburluk sanılan şey sonucu…
Dr.Müh.Gülay SAVAŞ

Eposta: gulay.savas@ekonomidoktorunuz.com

Teknolojinin denetimsiz ve aşırı kullanıldığında çocuklar üzerinde zararları olabileceğini kaydeden…
Strateji ve Marka Danışmanı Başak Karaca

Eposta: Basak.Karaca@ekonomidoktorunuz.com

Global bir markanın büyük bir değişiklik yapabilmesi her zaman cesaretlendirici…
Deniz Demirsoy

Eposta: Deniz.Demirsoy@ekonomidoktorunuz.com

Bilginin belirleyici olarak hüküm sürdüğü, iletişim ve sanal teknolojilerin hayatın…
Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğt. Gamze Sağıroğlu

Eposta: gamze.sagiroglu@ekonomidoktorunuz.com

Huzurun olmadığı bir yaşam nasıl iyi bir yaşam olabilir? Birçok…
İsak Nino Debehar

Eposta: isaknino.debehar@ekonomidoktorunuz.com

Sevgili Okuyucularımız Bu yazımda biraz geç kaldım bunun için sizlerden…
Nesrin Dabağlar

Eposta: Nesrin.Dabaglar@ekonomidoktorunuz.com

İnsan… Kendini bedenle algılayan, madde boyutuna sıkışıp kalan yaratık. Kadim…
Ayşegül Demirel

Eposta: aysegul.demirel@ekonomidoktorunuz.com

İnsanlar değişmek, değiştirmek istiyor ve en önemlisi mutlu olmak istiyor.…
Psikolojik Gelişim & Aile Danışmanı / Nur Meriç

Eposta: nur.meric@ekonomidoktorunuz.com

Günün birinde, bir çiftlikte kaymak kovasına iki fare düşer. Farelerden…
Devrim Dayıoğlu

Eposta: devrim.dayioglu@ekonomidoktorunuz.com

" Her akşam yemek görev gibi, ailem bu görevi yerine…
Yatırım Uzmanı / Tümay Sarıışık

Eposta: tumay.sariisik@ekonomidoktorunuz.com

Yoğun bir haftayı geride bırakırken hacimsiz bir gün ile yeni…
Arda Sürel

Eposta: Arda.Surel@ekonomidoktorunuz.com

Gülferi Yıldırım

Eposta: Gulferi.Yildirim@ekonomidoktorunuz.com

Tarih 5 Kasım 2003, Amerika Birleşik Devletleri tarihinin en büyük…
Makbule Safkan

Eposta: makbule.safkan@ekonomidoktorunuz.com

Vücudumuzun tüm yükünü çeken omurgamızın sağlığını korumak yaşam kalitemizin en…
Edip Uras

Eposta: edip.uras@ekonomidoktorunuz.com

Eyleme geçmek hepimizin birbirine ve belki de en çok kendi…
Uzm. Dr. Eda Uslu

Eposta: Eda.Uslu@ekonomidoktorunuz.com

Mindfulness; son zamanlarda pek popüler oldu, pek çok yerde karşımıza…
Fatih Küçükuysal

Eposta: info@ekonomidoktorunuz.com

Merhaba sevgili okuyucularım, Maddenin temel yapısını, diğer maddelerle etkileşimini, dönüşümlerini,…
Ses Masajı Terapisti / Sırma Belin

Eposta: sirma.belin@ekonomidoktorunuz.com

Ülkemizde henüz yaygın olmayan bir Alman yöntemi olan Peter Hess…
İbrahim Yıldız

Eposta: ibrahim.yildiz@ekonomidoktorunuz.com

Toplumun en küçük yapı birimi ailedir. Sağlıklı aile yapısı sadece…
Bilinçaltı Dönüşüm ve Farkındalık Danışmanı / Aslıhan Uysal

Eposta: aslihan.uysal@ekonomidoktorunuz.com

Enerji ve bilgi doğada her yerde bulunur. Kuantum alanı olarak…
Ayşegül Savaş

Eposta: Aysegul.Savas@ekonomidoktorunuz.com

"Acı doğaldır, acı anlaşılmalıdır, kabul edilmelidir. Çünkü doğal olarak acıdan…
Uzm.Dr. Seda Ülgen

Eposta: seda.ulgen@ekonomidoktorunuz.com

Hepimizin aşk, para, kariyer, sağlık gibi bir çok kavramın peşinden…
Onur Erol

Eposta: onur.erol@ekonomidoktorunuz.com

Beyaz bir sayfa açınca ne değişiyor, ne kurtarıyor bizi? Ne…
Nevin Aydemir Tanık

Eposta: nevin.tanik@ekonomidoktorunuz.com

Arbitraj kazançları yatırımcının iştahını kabartıyor.  Peki, arbitraj nedir? Arbitraj ne…
Nermin Aydemir

Eposta: nermin.aydemir@ekonomidoktorunuz.com

Annelerimiz, ebeveynlerimiz...hayatlarının tek anlamı evlatları..çocukları...Evlatları onlar için en büyük hazinedir,…
Serbest Yazar/ Cem Köroğlu

Eposta: cem.koroglu@ekonomidoktorunuz.com

Fonksiyonel antremanlar spor yapanların tüm vüdunu çalıştırılması açısından çok önemlidir.…
Diyetisyen Kevser Başkara

Eposta: kevser.baskara@ekonomidoktorunuz.com

Depresyon, dünyada 350 milyon kişiyi etkileyen mental bir rahatsızlıktır (WHO,…

Kategorilerden Seçmeler