Ekonomist - Danışman / Hikmet Baydar

Eposta: hikmet.baydar@ekonomidoktorunuz.com

Son zamanlarda kurlarda çok ciddi hareketlenmeler görüyoruz. Bu hareketlenmeler bir…
Duygusal  Detoks  Uzmanı / Reyhan Elmasri

Eposta: reyhan.elmasri@ekonomidoktorunuz.com

“ANGELINA JOLIE BİLE ALDATILIRSA.... BRAD PITT BİLE ALDATIRSA....” diye başlayan…
Sanatçı / Cengiz Coşkuner

Eposta: cengiz.coskuner@ekonomidoktorunuz.com

Internet icat oldu müzik daha da keyifli hale geldi. Bugün…
Sosyal Hizmetler Uzmanı / Fatih Kılıçarslan

Eposta: fatih.kilicarslan@ekonomidoktorunuz.com

Aile içi ilişkileri etkileyen birçok faktör bulunur. İlişkilerde yetiştirilme kültürümüz,…
Eğitmen / Özlem Ada

Eposta: ozlem.ada@ekonomidoktorunuz.com

Bugüne kadar kuşakları dönemlerine göre ayırırken, Sessiz Kuşak, BabyBoomers, X,…
Nöro-Liderlik Koçu / Deniz Öztaş

Eposta: deniz.oztas@ekonomidoktorunuz.com

Etrafınızda her şeyini yarım bırakan insanlar var mı yada sözlerini…
Prof.Dr. İbrahim Uslu

Eposta: Ibrahim.Uslu@ekonomidoktorunuz.com

Dünya insanlarının  %80'i kandida enfeksiyonlı. Bir veba gibi ve bu…
Dr. B. Sıla Özdemir

Eposta: sila.ozdemir@ekonomidoktorunuz.com

İnsan ruh, beden ve zihin temel yapılarından oluşan bir bütündür.…
Dr. M. Raci Hoşgör

Eposta: raci.hosgor@ekonomidoktorunuz.com

Rekabet piyasasında bir işletmenin fırsatları yakalaması; var olan performansına, rekabet…
Saygı  Günenç

Eposta: saygi.gunenc@ekonomidoktorunuz.com

Değerli hocam eğitmen, yazar Levent Şahin’in en can alıcı öğretilerinden…
Gezi yazarı / Diğdem Kaçmaz

Eposta: digdem.kacmaz@ekonomidoktorunuz.com

  Derin derin nefes alıyoruz, burnumuzda yüzlerce yıllık tarihin sindiği…
Kürşat Tuncel

Eposta: kursat.tuncel@ekonomidoktorunuz.com

Hiç devre mülk ya da devre tatil satmak isteyenler tarafından…
Yazar / Eddi Anter

Eposta: eddi.anter@ekonomidoktorunuz.com

Hayat, akışı içinde herkesin karşısına sınavlar çıkartır ve bunları geçmek…
Yunus Bayram

Eposta: yunus.bayram@ekonomidoktorunuz.com

2015 yılından bugüne kadar Avrupa kupalarında boy gösteremeyen Galatasaray görkemli…
Sinem Işık

Eposta: sinem.isik@ekonomidoktorunuz.com

Daha önce LinkedIn’ de ileti olarak yayınladığım ve oldukça ilgi…
Sinem Baş

Eposta: sinem.bas@ekonomidoktorunuz.com

Her şeye yeni baştan başlamak için, eskisi gibi bir -deli-…
Müfit Yılmaz Gökmen

Eposta: mufit.gokmen@ekonomidoktorunuz.com

Philips Ortadoğu ve Türkiye CEO’su Dr. Arjen Radder, Philips’in gelecek…
Ticari Gayrimenkul Uzmanı/Serdar Sevinç

Eposta: serdarsevinc@ekonomidoktorunuz.com

6570 sayılı kanun ve Borçlar Kanunu’na göre mal sahibinin ihtiyaç…
Şebnem Özkan

Eposta: Sebnem.Ozkan@ekonomidoktorunuz.com

Merhaba, bu bölümde Işık Çağı Çocukları ve Çakra gelişiminden bahsedeceğim.
Beden Mühendisi / Bahar Pançuk Deniz

Eposta: bahar.poncuk@ekonomidoktorunuz.com

Beynimiz gerçekten özgür düşünce mi üretiyor yoksa kontrol altında mı,…
Dr.Müh.Gülay SAVAŞ

Eposta: gulay.savas@ekonomidoktorunuz.com

• İşinizi çok iyi bilmenize rağmen, süreçlerinizi yönetmekte sıkıntı mı…
Strateji ve Marka Danışmanı Başak Karaca

Eposta: Basak.Karaca@ekonomidoktorunuz.com

Global bir markanın büyük bir değişiklik yapabilmesi her zaman cesaretlendirici…
Deniz Demirsoy

Eposta: Deniz.Demirsoy@ekonomidoktorunuz.com

Bilginin belirleyici olarak hüküm sürdüğü, iletişim ve sanal teknolojilerin hayatın…
Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğt. Gamze Sağıroğlu

Eposta: gamze.sagiroglu@ekonomidoktorunuz.com

Huzurun olmadığı bir yaşam nasıl iyi bir yaşam olabilir? Birçok…
Psikolojik Gelişim & Aile Danışmanı / Nur Meriç

Eposta: nur.meric@ekonomidoktorunuz.com

Bilimsel çalışmalar bize tatilin lüks değil bir ihtiyaç olduğunu gösteriyor.
Nesrin Dabağlar

Eposta: Nesrin.Dabaglar@ekonomidoktorunuz.com

Bu anı daha önce yaşamıştım… Buraya daha önce gelmiştim… Bu…
Klinik Psikolog&NLP Trainer/Hülya Konar

Eposta: Hulya.Konar@ekonomidoktorunuz.com

Bir eğitim programının sunumunu hazırlarken aklıma takılan bir konuyu araştırmam…
Gülen Gündüz Yılmaz

Eposta: Gulen.Yilmaz@ekonomidoktorunuz.com

Suçlama Kendini gülümsemeye zorlayarak “Bu raporları sürekli yanlış hazırlıyorsun” dedi…
Doc.Dr.Banu SEZGİNER

Eposta: Banu.Sezginer@ekonomidoktorunuz.com

Doların artması ve buna bağlı olarak faizlerin artışı ve bu…
Ayşegül Demirel

Eposta: aysegul.demirel@ekonomidoktorunuz.com

İnsanlar değişmek, değiştirmek istiyor ve en önemlisi mutlu olmak istiyor.…
Devrim Dayıoğlu

Eposta: devrim.dayioglu@ekonomidoktorunuz.com

Haftanın en yüksek ve fırsatlarla dolu günü Salı, elbette bu…
Neslihan Küçükşabanoğlu

Eposta: Neslihan.Kucuksabanoglu@ekonomidoktorunuz.com

İsak Nino Debehar

Eposta: isaknino.debehar@ekonomidoktorunuz.com

Sevgili OkurlarımızBu yazımda, Türkiye'yi son yıllarda, fiatındaki artışlarla en çok…
Burcu Şen

Eposta: Burcu.Sen@ekonomidoktorunuz.com

Merhaba, Yeni haftaya, yeni güzelliklere...
Ayça Mumkule Erşipal

Eposta: Ayca.Ersipal@ekonomidoktorunuz.com

“Mevcut ekonomi sistemimiz, çevreyi yok eden ve kimsenin ne yapacağını…
İbrahim Yıldız

Eposta: ibrahim.yildiz@ekonomidoktorunuz.com

Toplumun en küçük yapı birimi ailedir. Sağlıklı aile yapısı sadece…
Yatırım Uzmanı / Tümay Sarıışık

Eposta: tumay.sariisik@ekonomidoktorunuz.com

Yoğun bir haftayı geride bırakırken hacimsiz bir gün ile yeni…
Arda Sürel

Eposta: Arda.Surel@ekonomidoktorunuz.com

Gülferi Yıldırım

Eposta: Gulferi.Yildirim@ekonomidoktorunuz.com

Yaşadığımız dünya özellikle büyük kentlerin temposu, karmaşası, her geçen gün…
Tülin Kahvecioğlu

Eposta: Tulin.Kahvecioglu@ekonomidoktorunuz.com

Yeni bir koltuğa oturmak pek çok soru işaretini ve duyguyu…
Makbule Safkan

Eposta: makbule.safkan@ekonomidoktorunuz.com

Vücudumuzun tüm yükünü çeken omurgamızın sağlığını korumak yaşam kalitemizin en…
Edip Uras

Eposta: edip.uras@ekonomidoktorunuz.com

Kendine yapacağın en büyük kötülüklerden biri, hepimizin zaman zaman yaptığı…
Uzm. Dr. Eda Uslu

Eposta: Eda.Uslu@ekonomidoktorunuz.com

Neden Mindfulness’a ihtiyacımız var? Mindfulness ile ilgili yaptığım bütün konuşmalarda…
Fatih Küçükuysal

Eposta: info@ekonomidoktorunuz.com

Merhaba sevgili okuyucularım, Maddenin temel yapısını, diğer maddelerle etkileşimini, dönüşümlerini,…
Ses Masajı Terapisti / Sırma Belin

Eposta: sirma.belin@ekonomidoktorunuz.com

Ülkemizde henüz yaygın olmayan bir Alman yöntemi olan Peter Hess…
Kurumsal Eğitmen / Didem Tınarlıoğlu

Eposta: didem.tinarlioglu@ekonomidoktorunuz.com

Her şirket ya da markası öne çıkan kurum, bir futbol…
Yönetici Koçu,Psikolog & İK Danışmanı / Yasemin Karaçay

Eposta: Yasemin.Karacay@ekonomidoktorunuz.com

“Bir zafiyeti ya da tatsız bir gerçeği dile getirmekten kaçınmamak…
Roberto Murat Özdemir

Eposta: Murat.Ozdemir@ekonomidoktorunuz.com

Bugün hiç firmanın, hiç kimsenin rastgele soğuk satış ya da…
Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Eposta: Aylin.Cetiner@ekonomidoktorunuz.com

Geçen haftaki yazımda ön gördüğüm faiz arttırımı piyasanın beklentisinin üzerinde…
Kişisel Gelişim Uzmanı-Eğitmen / Yeşim Buyurgan

Eposta: Yesim.Buyurgan@ekonomidoktorunuz.com

Neden bir birlikteliğim yok? Neden hep yanlış insanları buluyorum ve…
İçsel Dönüşüm Terapisti / Gonca Kubat

Eposta: gonca.kubat@ekonomidoktorunuz.com

Onaylanma ihtiyacı insanın doğasında vardır. İnsanlar yaptıklarıyla, söyledikleriyle, başarılarıyla onaylanmak…
Profesyonel Koç / Aydın Serdar Kuru

Eposta: Aydin.Kuru@ekonomidoktorunuz.com

Sevgili dostlar, Çok geniş bir genel kültüre ve değişik ilgi…
Zeynep Dereli

Eposta: Zeynep.Dereli@ekonomidoktorunuz.com

Prof. Dr. Ziya Selçuk’un Milli Eğitim Bakanlığı göreve getirilmesi, Türkiye’de…
Bilinçaltı Dönüşüm Terapist ve Eğitmeni / Aslıhan Uysal

Eposta: aslihan.uysal@ekonomidoktorunuz.com

Bir konuyu çok fazla düşünüp enerji yükledikçe kemikleşir ve beynimizde…
Yoga Eğitmeni / Serpil Doğan

Eposta: Serpil.Dogan@ekonomidoktorunuz.com

Herkes yogacı olmak zorunda değil ama, herkes yoga yapmalı. Özellikle…
Azmi Ulaş

Eposta: Azmi.Ulas@ekonomidoktorunuz.com

Başarı söz konusu olduğunda zeki olarak dünyaya gelmiş kişilerin bizi…
Endüstri Mühendisi-Yönetim Danışmanı / Özer Akyol

Eposta: Ozer.Akyol@ekonomidoktorunuz.com

Son zamanlarda ekonomi hepimizin malumu ve burada uzun uzun ekonomik…
Nazlı Eda Yavuz

Eposta: nazli.yavuz@ekonomidoktorunuz.com

İş ararken odağınızı en çok nereye veriyorsunuz? Yaşadığınız strese mi?…
Mehmet Aktürk

Eposta: Mehmet.Akturk@ekonomidoktorunuz.com

Hayatın her alanında denge arayışı... Siz dengenizi nasıl nerede kim(ler)le…
Ayşegül Savaş

Eposta: Aysegul.Savas@ekonomidoktorunuz.com

Çiçekler, yüzümüze sevinç getirir ve hayatlarımızı aydınlatır. Çevresinde olmak bizi…
Uzm.Dr. Seda Ülgen

Eposta: seda.ulgen@ekonomidoktorunuz.com

İlişkilerdeki 7 ölümcül günah yazımın ilk bölümünde mutlu sonla biten masalların,…
Onur Erol

Eposta: onur.erol@ekonomidoktorunuz.com

Beyaz bir sayfa açınca ne değişiyor, ne kurtarıyor bizi? Ne…
Nevin Aydemir Tanık

Eposta: nevin.tanik@ekonomidoktorunuz.com

Finansal varlıkların ve menkul kıymetlerin alınıp satıldığı finans piyasaların geneline…
Nermin Aydemir

Eposta: nermin.aydemir@ekonomidoktorunuz.com

Annelerimiz, ebeveynlerimiz...hayatlarının tek anlamı evlatları..çocukları...Evlatları onlar için en büyük hazinedir,…
Serbest Yazar/ Cem Köroğlu

Eposta: cem.koroglu@ekonomidoktorunuz.com

Sağlıklı yaşamanın en büyük destekçisi egzersiz ve yürüyüşlere ramazanla birlikte…
Diyetisyen Kevser Başkara

Eposta: kevser.baskara@ekonomidoktorunuz.com

Yayımlanan Dünya Diyabet Atlasına göre 415 milyon olan diyabetli sayısı…

Kategorilerden Seçmeler