Yunus Bayram

Yunus Bayram

1979 Almanya’nın Köln şehrinde doğdu. 1984 yılında Ailesi Türkiye’ye kesin dönüş yaptı.

İlk, orta ve Lise tahsilini Adana’nın Ceyhan ilçesinde tamamladı. 1999 Yılında İstanbul Üniversitesi’ni kazanarak İstanbul’a yerleşti. Bankacılık ve İşletme bölümünü bitirdi. 2000 yılında bir bankanın açtığı sınavı kazanarak iş hayatına başladı. Bu süre zarfında üç farklı Özel Bankada çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Halen Özel Bir bankada Yönetici pozisyonunda iş hayatına devam etmektedir.

Spora olan sevgisi küçük yaşlarda başladı. Futbol onun hayatında çok önemli bir yer tuttu. Amatör Lisanslı olarak Ceyhanspor Altyapısında oynadı. Profesyonelliğe yakın çok önemli ve kritik bir sakatlık geçirmesi ile futbol oynamaya uzun bir süre ara vermek zorunda kaldı. Bu dönemde hayatındaki gidişat değişti ve Üniversiteye yöneldi. Bu, hayatının akışında önemli değişikliklerinden bir dönem olduğunu söylemiştir.

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi olan Yazar, Özel kanallarda da Spor Programı moderatörlüğü yapmıştır. Sırasıyla 3 Korner 1 Penaltı ve Ektra Futbol Programlarını sunarak toplamda yüze yakın canlı yayın tecrübesi bulunmaktadır.

Köşe yazarlığına sitemizde devam etmektedir.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Akçaabat Sebatspor’ da başlayan Trabzonspor’da başarılarla dolu on beş yıldan sonra hikayesi Beşiktaş’ ta üst üste iki yıl şampiyonluk ve Milli Takım’da dünya üçüncülüğü ile taçlanmış olan
Şampiyonlar ligi ile başlayan Uefa Avrupa ligiyle devam eden ve sadece futbol oyunu olarak Trabzonspor'u ayrı tutacağımız, Süper Ligde mücadele eden takımlarımızın Avrupa arenasında oynadıkları maçlarda puan kaybettiklerini ve futbol olarak kaybolduklarını gördüm.
Merhaba Futbolseverler,2019-2020 Cemil USTA sezonunda tüm takımlar son ana kadar transferleri gerçekleştirmek için yarıştılar.
2018-2019 Spor Toto Süper lig şampiyonluk tahminimdir. Gelin şimdi bunu neden söylediğimi bir özetleyelim.
2015 yılından bugüne kadar Avrupa kupalarında boy gösteremeyen Galatasaray görkemli bir açılışa ev sahipliği yaptı. UEFA şampiyonlar ligi gibi üst düzey bir ligde çok iyi bir başlangıç yaparak üç puanın sahibi oldu.
Futbol severlerle uzun bir aradan sonra her hafta Pazartesi günü saat 21'de TGRT Euro ekranlarında Extra Futbol ile birlikte olacağız. Spor camiasının değerli isimlerini ağırlayacak, gündemi tartışacak ve sorularınızı alacağız! 
Bir zamanlar bir mahallede zayıf, çelimsiz kendi halinde bir çocuk yaşarmış. Bu çocuk oturduğu evin penceresinden sokakta oyun oynayan çocukları seyredermiş.
Spor Toto Süper lig yedinci haftayı tamamladı. Geçen yedi haftalık süreçte futboldan çok futbol akışında gerçekleşen olayları konuştuk, yorumladık. Özellikle de hakem hataları yedi haftalık süreçte gündeme damga vurdu. Bunun dışında yabancı futbolcular fark oluşturmaya devam ediyor.
Son günlerde ne tadımız kaldı ne de tuzumuz. Ne atılan gollere sevinebildik ne de maç seyreder olduk...
Türk Futbolu Çaresizlik içinde can çekişen kısa vadeli başarıya endeksli bir yapıdır.
Sayfa 1 / 3

Kategorilerden Seçmeler