Yunus Bayram

Yunus Bayram

1979 Almanya’nın Köln şehrinde doğdu. 1984 yılında Ailesi Türkiye’ye kesin dönüş yaptı.

İlk, orta ve Lise tahsilini Adana’nın Ceyhan ilçesinde tamamladı. 1999 Yılında İstanbul Üniversitesi’ni kazanarak İstanbul’a yerleşti. Bankacılık ve İşletme bölümünü bitirdi. 2000 yılında bir bankanın açtığı sınavı kazanarak iş hayatına başladı. Bu süre zarfında üç farklı Özel Bankada çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Halen Özel Bir bankada Yönetici pozisyonunda iş hayatına devam etmektedir.

Spora olan sevgisi küçük yaşlarda başladı. Futbol onun hayatında çok önemli bir yer tuttu. Amatör Lisanslı olarak Ceyhanspor Altyapısında oynadı. Profesyonelliğe yakın çok önemli ve kritik bir sakatlık geçirmesi ile futbol oynamaya uzun bir süre ara vermek zorunda kaldı. Bu dönemde hayatındaki gidişat değişti ve Üniversiteye yöneldi. Bu, hayatının akışında önemli değişikliklerinden bir dönem olduğunu söylemiştir.

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi olan Yazar, Özel kanallarda da Spor Programı moderatörlüğü yapmıştır. Sırasıyla 3 Korner 1 Penaltı ve Ektra Futbol Programlarını sunarak toplamda yüze yakın canlı yayın tecrübesi bulunmaktadır.

Köşe yazarlığına sitemizde devam etmektedir.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bir zamanlar bir mahallede zayıf, çelimsiz kendi halinde bir çocuk yaşarmış. Bu çocuk oturduğu evin penceresinden sokakta oyun oynayan çocukları seyredermiş.
Spor Toto Süper lig yedinci haftayı tamamladı. Geçen yedi haftalık süreçte futboldan çok futbol akışında gerçekleşen olayları konuştuk, yorumladık. Özellikle de hakem hataları yedi haftalık süreçte gündeme damga vurdu. Bunun dışında yabancı futbolcular fark oluşturmaya devam ediyor.
Son günlerde ne tadımız kaldı ne de tuzumuz. Ne atılan gollere sevinebildik ne de maç seyreder olduk...
Türk Futbolu Çaresizlik içinde can çekişen kısa vadeli başarıya endeksli bir yapıdır.
Bu yıl da birçok insan, desteklediği takımın attığı veya yediği gol sonrasında telefonunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı
Bölgesinde ‘Futbol ülkesi’ diye anılan, dünya yıldızlarının top koşturduğu Türkiye Süper Lig boş tribünlere oynanıyor. KPMG’nin araştırması, Galatasaray ve Fenerbahçe başta olmak üzere tüm kulüplerin yakındığı bu sorunu rakamlarla ortaya koydu.
“Turgay ŞEREN” sezonunun ilk derbisi dün akşam İnönü’deydi. Geçen sezonun şampiyonu Beşiktaş uzun zaman sonra kavuştuğu Vodafone Arenada taraftarının önünde futbol şölenine hazırdı. Kadro zenginliği ve derinliğinin yanı sıra ligimizin son yıllarda en iyi futbol oynayan takımı Beşiktaş, taraftarının yüzünü galibiyet alıp güldürmek istiyordu. Fakat maç sonunda Beşiktaş takımı taraftarını…
Fenerbahçe Futbol takım antrenörü Portekiz asıllı Vitor Pereira yönetime haber vermeden ekibiylebirlikte ülkeden ayrılmış. İdmana gelen futbolcular hocanın ve yardımcılarının olmadığını görünce hemen yönetime haber verip başlamışlar hocayı aramaya.
2015/2016 yılı Spor Toto Süper Lig Hasan DOĞAN sezonu şampiyonu Beşiktaş’ ta hem çatlak sesler hem de yaprak dökümü var.  
Euro 2016 Futbol şöleni 10 Temmuz Pazar gecesi oynanan final maçında kupanın sahibini bulması ile sona erdi. Haziran ayında başlayan “Keyifli Futbol Şöleni” seyri yaz dönemine damgasını vurdu. Futbol severlere güzel goller, unutulmaz maçlar ve anılar bırakarak tarihteki yerini aldı. Futbol severler turnuva boyunca keyifli iddialara girdi. Tuttukları takımlarda, favori gördükleri takımlarda hayal kırıklıkları…
Sayfa 1 / 2

Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN