Kürşat Tuncel

Kürşat Tuncel

Yönetim Kurulu Başkanı


Satış Küpü Sales & Marketing Solutions


                            

www.kursattuncel.com 

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kıskanan kişi aslında kıskandığı kişiye gizlice hayrandır, aynı onun gibi olmak ister, onun yerinde olmak ve yaşadıklarını yaşamak ister.
HAYATINIZDA UZAK DURMANIZ GEREKEN ZEHİRLİ KARAKTERLER 1. Aşırı Mükemmeliyetçiler; ilk başlarda çok çalışmaları etkileyici olabilir ama yüksek standartları olması ve herşeyi kontrol etmek istemeleri nedeniyle bir türlü zamanında iş çıkaramazlar.
Duygularımızın bilinçli farkındalık seviyemizin altında düşüncelerimizi ve karar süreçlerimizi etkilediğini biliyorsunuzdur.
Uzun süredir ekonomik kehanette bulunmadığımı fark ettim. Son iki yıldır yaklaşan büyük fırtınaya dair çok yazı yazdım. Özellikle gayrimenkul piyasasının ve müteahhitlerin zora gireceklerini dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Bunlar 2018 yılı içinde gerçekleşince “Ben demiştim” yazıları yazmak hiçbir anlam ifade etmiyor.
YAŞ ÜSTÜNDEKİLERİN TAPUDA SAĞLIK RAPORU İBRAZ ETMESİNİN KOŞULLARI NEDİR? Geçenlerde 65 yaşını geçmiş olması nedeniyle evini satarken babamdan Noterde doktor raporu istendiğini öğrendim. Kanunen böyle bir zorunluluk olmamasına rağmen noterlerin ve tapu müdürlüklerinin işgüzarlık yaptıkları anlaşılıyor. Emlak danışmanı arkadaşlara kolaylık olması açısından bu konudaki düzenlemeleri paylaşmayı faydalı buldum.
Kadın ve erkeğin farklılıklarını işleyen çok sayıda kitap yazılmıştır ve halen de yazılmaktadır. Bu normaldir çünkü her iki cinsiyet de bir buçuk milyon yıldan fazladır Dünya üzerinde birlikte yaşıyor olmalarına rağmen halen birbirlerini tam olarak anlayabilmiş değiller. Belki de yalnızca birbirlerini oldukları gibi kabul etmeleri gerekiyordur, bilmiyorum. Ancak bizim bu…
Hiç devre mülk ya da devre tatil satmak isteyenler tarafından arandınız mı? Size hafta sonu için lüks bir otelde ya da bir tatil köyünde ücretsiz bir tatil önerirler.
Dünyaya kafa tutan bir satıcı ol...
Satıcılar, sattıkları ürün ve hizmetlerin fiyatını her zaman başarısızlıklarının bir mazereti olarak kullanmaya eğilimlilerdir.
Bugün artık insanlar yalnızca bir ürün değil, o ürünün sağlayacağı yaşam biçimini satınalıyor.  Psikolojide buna özdeşleşme denmektedir. Yani o ürünü tüketen kişi, ürünün vaad ettiği yaşam tarzına kavuşacağına inanıyor...
Sayfa 1 / 4

Kategorilerden Seçmeler