Kürşat Tuncel

Kürşat Tuncel

28 yıllık kariyeri boyunca sermaye piyasaları, kurumsal finansman, iş geliştirme, satış yönetimi ve stratejik pazarlama alanlarında yöneticilik yaptı. 1991’de SPK’da uzman olarak başlayan kariyeri sırasıyla İktisat GYO ve Doğuş-GE GYO genel müdürlük ve yönetim kurulu üyelikleri ile devam etti.

1996’da Başbakan Başdanışman yardımcılığı yaptı. 2007’de GYODER Başkanı olarak edindiği dernek ve lobicilik deneyimine 2008’de Standard Ünlü Co.’da gayrimenkul yatırım direktörü olarak yatırım bankacılığını da ekledi. Akabinde satış ve pazarlama alanına yöneldi, 2010’da Ağaoğlu İnşaat’da CMO olarak yönettiği ilk kampanyada ekibi Türkiye satış rekorunu kırdı ve kampanya EFFIE Pazarlama ödülünü aldı. Aynı yıl Capital Dergisi tarafından Türkiye’nin en iyi 25 pazarlama yöneticisi arasında gösterildi. 2011’de Ukra İnşaat’da CEO oldu ve yıllık cironun üçe katlanması ve IPSOS verilerine göre marka bilinirliğinde şirketi ilk üçe taşımak gibi sıra dışı başarılar elde etmesinin ardından 2012 yılında Satış Küpü Sales & Marketing Solutions isimli kendi şirketini kurdu.

Bugüne kadar Risk Sermayesi (1996), GYO Şirketleri (1997), Yatırım Fonları (1997), Satış Küpü (2012), 140 Karakterde Satış (2013), Satış Koçluğu (2014), Profesyonel Gayrimenkul Yatırımı (2015), Kulağına Küpe (2015), Tek Vuruşta Satış 1 (2017), Tek Vuruşta Satış 2 (2017) ve Hipnotik Satış (2018) kitapları yayınlandı. 2017 yılında British Hypnotheraphy Research and Training School’dan Ericksonian Hypnotherapyh and Counselling Practitioner diploması aldı. Bugüne kadar 200’den fazla makalesi birçok dergide yayınlandı.

Halen satış ve pazarlama üzerine şirketi Satış Küpü ile eğitimler veriyor. 2018 yılında Hollanda bazlı Pawlik Consultants Netherlands B.V. Alliance Partner’i oldu. 2018 sonunda Katar, Dubai, Özbekistan, Sudan, Etiyopya ve Karadağ’da inşaat, mobilya ve dekorasyon alanlarında faaliyet gösteren Serdur Global şirketler grubunda CEO’luk görevini üstlendi.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Uzun süredir sosyal medya mecralarını kullanıyorum. İşim gereği paylaşımların aldığı tepkileri analiz ederim.
- Herhangi bir gayrimenkul türü konusunda özel bir uzmanlığım yok.
Kıskanan kişi aslında kıskandığı kişiye gizlice hayrandır, aynı onun gibi olmak ister, onun yerinde olmak ve yaşadıklarını yaşamak ister.
HAYATINIZDA UZAK DURMANIZ GEREKEN ZEHİRLİ KARAKTERLER 1. Aşırı Mükemmeliyetçiler; ilk başlarda çok çalışmaları etkileyici olabilir ama yüksek standartları olması ve herşeyi kontrol etmek istemeleri nedeniyle bir türlü zamanında iş çıkaramazlar.
Duygularımızın bilinçli farkındalık seviyemizin altında düşüncelerimizi ve karar süreçlerimizi etkilediğini biliyorsunuzdur.
Uzun süredir ekonomik kehanette bulunmadığımı fark ettim. Son iki yıldır yaklaşan büyük fırtınaya dair çok yazı yazdım. Özellikle gayrimenkul piyasasının ve müteahhitlerin zora gireceklerini dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Bunlar 2018 yılı içinde gerçekleşince “Ben demiştim” yazıları yazmak hiçbir anlam ifade etmiyor.
YAŞ ÜSTÜNDEKİLERİN TAPUDA SAĞLIK RAPORU İBRAZ ETMESİNİN KOŞULLARI NEDİR? Geçenlerde 65 yaşını geçmiş olması nedeniyle evini satarken babamdan Noterde doktor raporu istendiğini öğrendim. Kanunen böyle bir zorunluluk olmamasına rağmen noterlerin ve tapu müdürlüklerinin işgüzarlık yaptıkları anlaşılıyor. Emlak danışmanı arkadaşlara kolaylık olması açısından bu konudaki düzenlemeleri paylaşmayı faydalı buldum.
Kadın ve erkeğin farklılıklarını işleyen çok sayıda kitap yazılmıştır ve halen de yazılmaktadır. Bu normaldir çünkü her iki cinsiyet de bir buçuk milyon yıldan fazladır Dünya üzerinde birlikte yaşıyor olmalarına rağmen halen birbirlerini tam olarak anlayabilmiş değiller. Belki de yalnızca birbirlerini oldukları gibi kabul etmeleri gerekiyordur, bilmiyorum. Ancak bizim bu…
Hiç devre mülk ya da devre tatil satmak isteyenler tarafından arandınız mı? Size hafta sonu için lüks bir otelde ya da bir tatil köyünde ücretsiz bir tatil önerirler.
Dünyaya kafa tutan bir satıcı ol...
Sayfa 1 / 5

Kategorilerden Seçmeler