DOLAR 32,5027
EURO 34,9245
ALTIN 2410,048
BIST 10391,89
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Haftalık burç yorumu

11.09.2017
A+
A-

Merhabalar Sevgili Okurlar! 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor, sağlam ve kalıcı ilişkilere başlayabiliriz. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor, yaşam enerjimiz düşebilir, otorite figürleri ile çatışabiliriz.

13 Eylül Çarşamba, Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Aşk ve ilişkilere daha ciddi bakabilir, ilişkinin getirdiği sorumlulukları alabiliriz. Yeni bir ilişkiye başlayacak olanlar için güzel bir açı sağlam ve kalıcı ilişkiler kurulabilir. İlişkide güven ön planda olabilir. Ne kadar sevildiğimizi ve ciddiye alındığımızı görmek isteyebiliriz. İlişkilerde yere sağlam basmak biraz daha garantici olmak isteyebiliriz. Parasal konularda akılcı yatırımlar yapabiliriz. Savurganlığı bir kenara bırakıp ihtiyacımız kadar olanı ve uzun süre kullanabileceğimiz eşyaları satın alabiliriz. Parasal açıdan olgun insanlardan destek görebilir veya tavsiye alabiliriz. Ev, araba gibi yatırımlar yapmak için uygun bir dönem. Sosyal hayatımızda ise daha planlı, programlı olabiliriz. Davetler, organizasyonlar düzenleyebiliriz.

 

14 Eylül Perşembe, Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Eş, baba ve otorite figürleri ile ilgili problemler yaşayabiliriz. Fikirlerimiz yeterince destek görmeyebilir, hevesimiz kırılabilir. Eleştirilmek veya her şeyin mükemmel olmasının beklenmesi bizi yorabilir kendimizi kısıtlanmış ve baskılanmış hissedebiliriz. Yaşlı insanların sorumluluğunu alabilir, bakımını üstelenebiliriz. Yaratıcı enerjimizin ve özgüveninizin kırılmasına izin vermeden, önümüze konulan engellere rağmen kendi isteklerimizden vazgeçmeden adım adım ilerlememiz gerekebilir. Bugünü bizi motive edebilecek faaliyetler yaparak ve kendimizi yanında daha iyi hissedebileceğimiz kişilerle bir araya gelerek değerlendirebiliriz.

 

01 KOCKOÇ BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Aşk hayatınızla ilgili daha somut adımlar atmak ilişkinizi ciddi bir boyuta taşımak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Koç burçları ise bu hafta yeni biri ile tanışabilir kalıcı ve uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilir. Ayrıca yeni bir hobiye başlayarak, yeteneklerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Çalışma hayatınızda ve iş arkadaşlarınızla olan iletişiminizde problemler yaşayabilirsiniz. İşinize karışılması kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir. Performansınız düşebilir. Sabırlı olmaya çalışın ve motivasyonunuzun düşmesine izin vermeyin.

 

02 BOGABOĞA BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Ailenize ve yuvanıza daha çok odaklanabilirsiniz. Evinizi, bahçenizi düzenlemek ve uzun süre kullanabileceğiniz eşyalar almak isteyebilirsiniz. Aile içi ilişkileri daha çok önem kazanabilir, sorunlarınız varsa bunları çözmeye yönelik kalıcı adımlar atabilirsiniz. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Parasal konularda planlarınız istediğiniz gibi gitmeyebilir. Başvurduğunuz kredi veya burslarla ilgili olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Borsa ve riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Parasal konuları kendinize fazla dert edebilir, yaşam enerjinizi düşürebilirsiniz.

 

03 IKIZLERİKİZLER BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Evlilik, uzun süreli ilişkiler açısından güzel bir hafta sizi bekliyor. İlişkinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Bekâr İkizler ise yakın çevrelerinden biri ile tanışabilir ve kalıcı bir ilişkiye adım atabilir. Ayrıca ortaklık teklifi alabilir, karlı bir işe imza atabilirsiniz. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Aile içinde özellikle ebeveynlerinizle olan ilişkinizde gerilebilirsiniz. Yeterince destek göremeyebilir, size karşı yapılan eleştiriler canınızı sıkabilir.

 

04 YENGECYENGEÇ BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Parasal konularda hedefleriniz için harekete geçebilir, kalıcı işlere imza atabilirsiniz. İş hayatında daha iyi organize olurken, çalışma arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla olan iletişimize dikkat etmeniz gereken bir hafta. Fikirlerinizin eleştirilmesi motivasyonunuz düşürebilir. Gereken desteği göremeyebilirsiniz.

 

05 ASLANASLAN BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Fiziksel görünümünüzle ilgili kalıcı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle estetik operasyonlar için uygun bir dönemdesiniz. Motivasyonunuz yüksek olurken her türlü girişim için harekete geçebilirsiniz. Kendinize olan özgüveniniz sayesinde yeni insanlarla tanışabilir, aşk hayatınızda uzun süredir aradığınız mutluluğu yakalayabilirsiniz. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Parasal konularda yapmak istediğiniz girişimler yeterince destek görmeyebilir. Kendinizi baskı altında hissedebilir, motivasyonunuzu kaybedebilirsiniz.

 

06 BASAKBAŞAK BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Hayatınızla ilgili girişimler için harekete geçecek motivasyona sahip olabilirsiniz. Yalnız planlarınızı kimseye anlatmak istemeyebilirsiniz. Yeni biri ile tanışabilir, ilişkinizi gözlerden uzak yaşamak isteyebilirsiniz. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Aile içinde size karşı yapılan eleştirilerin dozu artabilir, aile büyükleri ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Yalnız kalmak ve insanlara karşı tavırlarınızla ilgili değiştirmek istediğiniz şeylere daha çok odaklanmak isteyebilirsiniz.

 

T07 TERAZIERAZİ BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Sağlam ve kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte davetler ve organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Kariyer gelirlerinizde ise önemli artışlar yaşanabilir. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Yakın çevre, kardeşler ve komşularınızla olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir. Çok fazla eleştirebilir, fikirlerinizi kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca arkanızdan iş çevrilmesi ve dedikodunuzun yapılması canınızı sıkabilir. Yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir.

 

08 AKREPAKREP BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Kariyer hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Uzun zamandır beklediğiniz terfi gerçekleşebilir. Daha iyi şartlarda uzun dönem çalışabileceğiniz bir iş teklifi alabilirsiniz. İş hayatınızda eksiklerinizi görmek ve kendinizi geliştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ayrıca uzun soluklu projelerde görev alabilirsiniz. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Arkadaşlarınızla ve gruplar içinde iletişimsel gerginlikler yaşanabilir. Eleştirilebilir, motivasyonunuz düşebilir. Geleceğe yönelik yatırımlar ve planlar için gereken desteği göremeyebilir, özellikle otorite figürleri ile problem yaşayabilirsiniz.

 

09 YAYYAY BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Akademik çalışmalar, yurt dışı bağlantılı işler, hukuksal konular ve basın medya alanında yapacağınız çalışmalarda kalıcı işlere imza atabilirsiniz. Din, felsefe, kişisel gelişim konularına olan ilginiz artabilir, kendinizi geliştirmek için bir eğitime başlayabilirsiniz. Uzun zamandır istediğiniz bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu yolculukta kendinizi daha iyi hissedebilir, ufkunuz açılabilir. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Kariyer hayatınız ve ikili ilişkilerinizle ilgili bazı gerginlikler yaşanabilir. Kariyer hayatınızda kendinizi engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İstekleriniz için yöneticilerinizden gereken desteği göremeyebilirsiniz. İlişkilerde ise eleştirilerden, karşınızdaki insana soğuk davranmaktan uzak durmaya çalışmalısınız. Partnerinize karşı daha sabırlı ve sakin olmanız gerekebilir.

 

10 OGLAKOĞLAK BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Parasal konularda sorunlarınızı çözüm bulabilirsiniz. Kredi ve burs için başvurabilir. Nafaka ve miras konuları ile ilgili olumlu sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Hedeflerinize ve isteklerinize daha çok odaklanabilir, hayatınıza yön verecek kararlar alabilirsiniz. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Eğitim, yurt dışı bağlantılı işlerinizde ve uzun seyahatlerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Basın ve medya alanın ile ilgili çalışmalarınızı bu hafta erteleyebilirsiniz. Birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz, işleriniz istediğiniz gitmeyebilir.

 

11 KOVAKOVA BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Partnerinizle olan problemleri masaya yatırmak ve sorunlarınıza kalıcı çözümler getirmek isteyebilirsiniz. İlişkinizle ilgili geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Evlilik yolunda adım atabilirsiniz. Bekâr Kova’lar ise ortak arkadaşları aracılığı ile yeni biri ile tanışabilir, sağlam bir ilişkiye başlayabilir. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Parasal sorunlarınızı çözmek için gereken desteği almakta zorlanabilirsiniz. Kredi başvurularınız olumsuz sonuçlanabilir. Alacaklarınızı tahsil edemeyebilirsiniz. Eş ve ortak gelirleri konusunda kısıtlanabilir, girişimleriniz engellenebilir.

 

12 BALIKBALIK BURCU: 13 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Satürn üçgen açısı oluşuyor. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Kariyerinizde sağlam adımlarla ilerleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Çalışma arkadaşlarınız ve yöneticilerinizle olan iletişiminiz ise keyifli olabilir. Plan ve projeleriniz için beklediğiniz desteği alabilirsiniz. 14 Eylül Perşembe günü Güneş ve Satürn kare açısı oluşuyor. Evlilik, ortaklık ve dostluk alanında gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Sevilmediğinizi düşünebilir, kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Takdir edilmeye ve beğenilmeye ihtiyacınız yüksek olabilir.

 

Hepinize sevgi dolu bir hafta diliyorum.

 

Betül Erdem


YORUMLAR

Solve : *
23 + 10 =


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.