DOLAR 32,2247
EURO 34,9384
ALTIN 2418,495
BIST 10676,65
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Haftalık astroloji: Cinsellik, para, estetik, yeni kararlar sizi bekliyor!

01.01.2018
A+
A-

İyi Seneler Sevgili Okurlar! Birlikte koca bir yılı daha geride bıraktık. Yılın son günlerine geldiğimizde zamanın nasıl hızlı akıp gittiğinin farkında daha net varıyoruz sanırım.

Umarım 2017 sizler için amaçlarınıza ulaştığınız, kendinizi geliştirdiğiniz, hayatınızla ilgili büyük farkındalıklar yaşadığınız bir yıl olmuştur.

Bu haftayı kısaca değerlendirecek olursak eğer, Venüs gezegeni Yay burcunda ki seyahatini noktalayarak Oğlak burcuna geçiş yaptı, ilişkilerde sorumluluk duygumuzun artığı ve mantığımızla hareket edeceğimiz bir döneme girmiş olduk. 2 Ocak Salı günü ise Yengeç burcunda bir Dolunay meydana geliyor.  Aile, yuva, ebeveynlerimizle ve kendi iç dünyamızla ilgili önemli kararlar alacağımız bir Dolunay bizi bekliyor…

 Venüs gezegeni 18 Ocak’a kadar Terazi burcunda hareket etmeye devam edecek. Astroloji de Venüs aşkı, ilişkileri, kadınları, ilişkide ki davranış şeklimizi, cinselliği, parayı, estetiği, güzelliği, sanatı ve lüksü temsil eder.

Venüs Yay sürecinde aşk hayatımızda eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirdik aşka hayata dair daha iyimser duygular içinde olduk. Venüs’ün Oğlak burcuna geçişi ile birlikte özel hayatımızda ciddi düşünceler içinde olabilir ve sorumluluk duygumuz artabilir.

İlişkinin getirdiği sorumluluklardan kaçmayı artık bir kenara bırakıyoruz. Uzun zamandır birlikte olan çiftler bu dönem ilişkileri ile ilgili daha ciddi kararlar alabilirler, evlilik, nişan veya söz gibi adımlar atılabilir. Net ve kalıcı adımlar atılmazsa eğer ilişkiyi bitirme noktasına gelebiliriz zira duygulardan önce mantığımızla hareket ettiğimiz için ayrılık kararı almak daha kolay olabilir bizim için.

Platonik duygular içinde olanlar sevdiğiniz insana duygularınız açma ve ne kadar ciddi olduğunuz gösterme zamanı geldi diyebilirimJ Bu dönem başlayan ilişkiler sağlam ve uzun ömürlü olacaktır. Venüs Oğlak sürecinde sevginin emek ve sabır istediğini daha net anlayabiliriz.

İlişkide partnerimizin her söylediğini fazla ciddiye alabilir bazı olayları büyütebiliriz. Duygusal ihtiyaçlarımızı dile getirmek bizim için biraz zor olabilir. Çok soğuksun beni anlamıyorsun diye başlayan cümleler kurabiliriz J İlişkide daha ağırbaşlı, oturaklı ve biraz da geleneksel davranış kalıpları içine girebiliriz.

Kendimizden yaşça büyük veya kafaca olgun, ayakları yere sağlam basan, güçlü, varlıklı ve prestij sahibi insanlara olan ilgimiz artabilir. Yaş farkından dolayı bu dönem bazı aşklar konuşulabilir. İş arkadaşları, patronlar veya yöneticilerimizle aramızda duygusal yakınlaşmalar olabilir.

Özellikle mimarlık ve mühendislik gibi alanlarda yaratıcılığımızı daha net ortaya koyabiliriz. Evimizin iç ve dış mimarisinde yenilikler yapmak isteyebiliriz.

Para biriktirme ve yatırım yapmak için güzel zamanlardayız. Ticari anlamda kalıcı ilişkiler kurulabilir.

Sosyal hayatımızda ise saygılı, ölçülü ve oturaklı insanlarla birlikte zaman geçirmek hayattan ve daha ciddi meselelerden konuşmak isteyebiliriz. Eski yapıları, anıtları, müzeleri ziyaret edebilir, ormanlarda vakit geçirmek ve bol bol yürümek isteyebiliriz.

Diş ve kemik yapımız önem kazanabilir. Diş estetiği ve dişimizle ilgili ihmal ettiğimiz sağlık sorunlarımızla ilgilenebilir, fizik tedavi alabiliriz. Ayrıca daha genç görünmek için cildimizle ilgili bazı operasyonlar müdahaleler yaptırtabiliriz.

2 Ocak Salı, günü Yengeç burcunun 11 derecesinde bir Dolunay meydana geliyor. Dolunay’ın etkilerini +/-7 gün içerisinde hissedebiliriz. Dolunaylar tamamlanma ve olayları aydınlatma enerjisi verir.

Astrolojide Yengeç burcu, ailemizi, köklerimizi, yuvamızı, ebeveynlerimizi, ailemizden kalan mirasları, genetik mirasları, vatan toprağını, yaşamın sonunu, emlak sektörünü, Mundan astrolojide ise ülke topraklarını, binaları, halkın derin korkularını, doğal kaynakları, tarlaları ve seraları, ülkenin muhalefet partisini, iç güvenliği, maden ocaklarını ve kadınların genel durumunu temsil eder.

Dolunay 2-8 aksında meydana geliyor. Maddi manevi kaynaklarımız, yeteneklerimiz, eş, ortak ve danışmanlık gelirleri, borçlar, ödemeler, vergiler, alacaklar, miras, kredi, burs, nafaka, ameliyatlar, kazalar ve krizleri ön plana çıkarıyor.

Ay Yengeç burcunun doğal yöneticisi olduğu için hepimizi oldukça yoğun etkileyecek. 2. evdeki Oğlak stelyumu parasal konularda gerçekçi olacağımızı, sorumluluk alacağımızı, paramızı daha ölçülü harcayacağımızı, birikim ve yatırım yapmaya yönelik kararlar alabileceğimizi gösteriyor.

Dolunay haritasında ASC’de Yay burcu yükseliyor. Jüpiter Akrep’te derin düşünceler içerisinde olabilir, eylemlerimizi gizlilik içinde hareket ederek gerçekleştirmek isteyebiliriz, Arkadan dönen dolaplar olabilir aman dikkat! ASC’de ki Merkür ise Yay burcunda. İyimser düşünceler içinde olabileceğimizi, düşüncelerimiz ve inançlarımızı değerlerimizi sorgulayabileceğimizi gösteriyor. Aşk hayatımızla ve çocuklarımızla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir, bizi heyecanlandıran haberler alabiliriz. İlişkiler hakkında karar alma noktasına gelebiliriz.

Parasal açıdan beklentilerimizin neticeleneceği bir Dolunay bizi bekliyor. Bir borcunuzu kapatabilir veya alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Kredi, burs, nafaka ve mirasla ilgili beklentileriniz varsa bunlarla ilgili sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Eşinizin gelirinde kafasını meşgul eden bazı konular aydınlanabilir, parasal açıdan rahatlaması sizi de memnun edebilir.

Dolunay ile birlikte aile içinde duygusal gerginlikler yaşanabilir. Gizli kalmış konular açığa çıkabilir, mevcut sorunlara yönelik netleşmeler yaşanabilir. Duygusal açıdan tarafsızlığımızı kaybedebiliriz. Sevdiklerimizi koruyama yönelik kararlar almaya çalışırken belki de başkalarına haksızlıklar yapabiliriz. Bilinçaltımızda ki sorunlar gün yüzüne çıkabilir ve bunlarla yüzleşebiliriz. Kendimizi güvende hissetmek önem kazanabilir. Aile içinde büyüklerimizin sağlık sorunları ile ilgilenebiliriz ve bazı kayıplar yaşayabiliriz.

Evimizle yaşadığımız yer ile ilgili bazı düşünceler içine girebiliriz. Taşınmak, ev almak, satmak veya evimizi dekore etmekle ilgili yeni kararlar alabiliriz. Evimizle ilgili güvenlik önlemlerini arttırmak isteyebiliriz.

Sağlık açısından mide, onikiparmak bağırsağı, beslenme, göğüsler, hafıza, hazımsızlık, gastrit ve obezite gibi sağlık sorunları görülebilir.

Ülkemize baktığımızda ise Dolunay Türkiye’nin 1. evinde gerçekleşiyor. 1-7 askında gerçekleşecek Dolunay ile birlikte halkı, halkın göstereceği reaksiyonları, beklentileri, ülke içi ilişkileri, uluslararası anlaşmaları, savaşları, düşmanları, kaçak suçluları, milletvekillerini ve avukatları ön plana çıkarıyor. Pluto üzerinde gerçekleşecek Dolunay kadınlarla ve çocuklarla ilgili bazı üzücü gelişmelerin olabileceğini, bunların açığa çıkması ile birlikte değişim ve dönüşüm yaşatacak olayların yaşanabileceğini gösteriyor. Ayrıca vatani duygularımızı ön plana çıkartacak gelişmelere karşı birlik ve beraberlik mesajı verilebilir. Ülkemizin bazı düşmanlarının daha görünür olmasını sağlayacak olan bu Dolunay uluslararası arenada da önemli kararların alınabileceğini gösteriyor. Özellikle milletvekillerini ilgilendiren önemli kararlar alınabilir. Kaçak ve suçlular yakalanabilir, bazı tutuklu bazı milletvekilleri serbest kalabilir.

 

01 KOCKOÇ BURCU: Sevgili Koç ve Yükselen Koç’lar Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. İşinizi daha ciddiye alabilir, önemli görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz. Geleneksel yönetmeleri deneyerek işinizde daha başarılı olacağınızı düşünebilirsiniz. Sosyal hayatınızda bile sadece iş odaklı konuşmalar yapabilir, çevreniz tarafından işkolik biri olarak görünebilirsiniz. Ayrıca çalışma arkadaşlarınızla veya yöneticilerinizle aranızda duygusal anlamda yakınlaşmalar söz konusu olabilir.  2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin aile, yuva, ebeveynleriniz ve gayrimenkulleriniz ilgilendiren evinizde bir dolunay meydana geliyor. Duygusal açıdan sizi derinden etkileyecek olan bu Dolunay’da aile içi ilişkilere dikkat etmeniz gerekebilir. Bazı gerginlikler yaşanabilir. Kendi iç dünyanızda bir konuda aydınlanabilir, farkındalık kazanabilirsiniz. Ayrıca evinizle yaşadığınız yerle ilgili bir konuda karar verme aşamasına gelebilirsiniz. Taşınmaya veya evden ayrılıp ayrı bir eve çıkmaya karar verebilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren ve sizin bilmediğiniz bir konuda bazı gerçekler ortaya çıkabilir, duyacaklarınız sizi şaşırtabilir.

 

02 BOGABOĞA BURCU: Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa’lar Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. Din, felsefe ve ahlaki konularda daha muhafazakâr yaklaşımlar için de bulunabilirsiniz. Önemli kişilerle iş bağlantıları kurabilir, uluslararası ticaret, basın medya ve akademik alanlarda çalışmalarda görev alabilirsiniz. İşle ilgili yapacağınız bir seyahatte biri ile tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin yakın çevre, kardeşler, kuzenler, iletişim, eğitim ve imzalarla ile ilgili evinizde bir dolunay meydana geliyor. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kafanızı bir süredir meşgul eden düşünceleriniz varsa eğer bunlar aydınlanacak daha net kararlar verebileceksiniz.  Ticari konularda anlaşma aşamasına gelebilir, imza atabilirsiniz. Uzun zamandır çıkmak istediğiniz bir yolculuğa çıkabilir,  istediğiniz bir alanda eğitime başlama kararı alabilirsiniz.

 

03 IKIZLERİKİZLER BURCU: Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. Parasal konularda sorumluluklarınız artabilir. Geleceğiniz için yatırım yapmak, sağlam adımlarla ilerlemek için planlar yapabilirsiniz. Eş ve ortak gelirlerini değerlendirme konusunda akılcı fikirleriniz olabilir. Alacaklarınızı tahsil edebilir, harcamalarınızı kısabilirsiniz. İlişkinizde aşk ve tutku biraz daha azabilir, cinsel konularla ilgili problem yaşayabilirsiniz. Fazla kontrolcü davranabilirsiniz. 2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin maddi ve manevi kaynaklarınızı ilgilendiren evinizde bir Dolunay meydana geliyor. Parasal konularda aklınızla birlikte sezgilerinizi de kullanarak hareket etmek isteyebilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizi için harcamalar yapabilirsiniz.  Gelirlerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Bir borcunuzu kapatabilirsiniz. Daha önceden konuşulmuş projeler neticelenebilir, anlaşma aşamasına gelebilirsiniz.

 

04 YENGECYENGEÇ BURCU: Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç’ler Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. Özel hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. İlişkisi olan Yengeç’ler ilişkilerinde mantığı ile hareket edebilir ve duygularını göstermekte zorlanabilir. İlişkinizde saygı ve güven her şeyden önce gelecek. Uzun dönem birlikteliği olan Yengeç’ler ise nişan, söz veya evlilik yolunda ciddi adımlar atabilir.  Yaşça veya kafaca sizden olgun, saygın ve güçlü birisi ile tanışabilirsiniz. 2 Ocak Salı günü kendi burcunuzda yani sizin kişisel girişimleriniz, motivasyonlarınız, ikili ilişkileriniz, genel sağlığınız ve fiziksel görünümünüzü ilgilendiren evinizde bir Dolunay meydana geliyor. Hayatınızla ilgili önemli bir konuda farkındalık yaşayabilirsiniz. İlişkiler konusunda bilmediğiniz sizden saklanan bir gerçek ortaya çıkabileceği gibi, gizli bir hayranınız size duygularını açabilir ve oldukça şaşırabilirsiniz. İlişkisi olan Yengeç’ler için bazı duygusal gerilimler yaşayabilir. İlişkinizle ilgili önemli bir karar aşamasına gelebilirsiniz, mantığınızla birlikte sezgilerinizle de hareket edebiliriniz. Fiziksel açıdan size fit ve formda görünmek isteyebilir,  saçınızın rengi, giyim kuşamınızla ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. 

 

05 ASLANASLAN BURCU: Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan’lar Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. Çalışma hayatınızda sorumluklarınız artabilir, uzun saatler çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi kolayca disiplinle edebilir, planlı ve programlı hareket edebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda duygusal yakınlaşmalar olabilir, iş çevrenizden birisi ile tanışabilirsiniz. Gündelik hayatınızda ise sorumluluklarınız biraz daha artabilir. Sağlık açısından ise diş ve kemiklerle ilgili problemler görülebilir, dişinizle ilgili bakımınızı veya kontrolleriniz yaptırmak için güzel bir dönemdesiniz. 2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin bilinçaltı, gizli düşmanlar, hastaneler, hapishaneler ve gizli sırlarınızı ilgilendiren evinizde bir dolunay meydana geliyor. Sizin için daha içsel geçecek bu Dolunay’da yalnız kalmaya ve hayattan biraz daha izole olmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz için bu zamana kadar yaptığınız fedakârlıkları değerlendirebilirsiniz. Bilinçaltınızla ilgili aydınlanmalar, farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren ve dedikodunuz yapan insanları öğrenebilirsiniz.  Sağlığınızla ilgili sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ruhsal açıdan biraz daha gergin olacağınız bu Dolunay’ın etkilerini hafifletmek için yüzebilir, denize açılabilir veya yoga ve meditasyonla da sakin kalabilir ve daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz.

 

06 BASAKBAŞAK BURCU: Sevgili Başak ve Yükselen Başak’lar Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. Aşk hayatınızda ayaklarınız yere daha sağlam basacak. Yalnız Başak burçları duygularını ifade etmekte zorlanabilir, karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan hemen ciddi bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz. İlişkisi olanlar ise artık ilişkinin getirdiği sorumlulukları alarak söz, nisan ve evlilik yolunda ciddi adımlar atmak isteyebilirler.  Bekâr Başak’lar sizden olgun, güçlü ve prestijli biri ile tanışabilirsiniz. Çocuklarınızla daha çok zaman geçirebilir, onlarla ilgili sorumluluklarınız daha artabilir ve zaman zaman disiplinli davranmak isterken sevginizi yeterince gösteremeyebilirsiniz. Ayrıca ilişkilerde güven, saygı gibi kavramlar sizin için daha önemli olacak. Her şeyden emin olmak isteyeceksiniz. 2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin sosyal çevre, arkadaş grupları, gelecek planları, davetler, organizasyonlar ve kariyer evinizde bir Dolunay meydana geliyor. Geleceğinizle ilgili birtakım belirsizler neticelenebilir, hangi yöne gideceğinize daha sağlıklı bir şekilde karar verebilirsiniz. Kariyer gelirlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Zam alabilir veya terfi ederek gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Sosyal ortamlarda özellikle arkadaşlık ilişkilerinde bazı gerginlikler yaşanabilir, arkadaşlarınız için yaptığınız fedakârlıkları gözden geçirebilir ve bir karar alabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın hayatı ile ilgili bilmediğiniz veya farkında olmadığınız şeyler öğrenebilirsiniz.

 

07 TERAZITERAZİ BURCU: Sevgili Terazi ve Yükselen Terazi’ler Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. Ailenizle ve evinizle ilgili sorumluluklarınız atabilir. Evinizle ilgili tadilat veya tamirat işlerini yaptırabilirsiniz. Bu dönem evle ilgili yapılacak bütün harcamalardan siz sorumlu olabilirsiniz. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak birlikte vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Ayrıca ev almak, satmak veya gayrimenkullerinizle ilgili yatırım yapmak için doğru bir dönemdesiniz. 2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin kariyer, toplumsal statü ve prestij evinizde bir Dolunay meydana geliyor. Kariyer hayatınızda biraz daha gergin olabilir, olaylara duygusal bakabilirsiniz.  İşle ilgili beklediğiniz bir konu neticelenebilir. Mevcut işinizden ayrılabilir ve yeni bir işe başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise kendiniz için yepyeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Bazı ilişkiler bazı sınavlardan geçebilir, ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz.

 

08 AKREPAKREP BURCU: Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep’ler Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. Bu dönem ciddi düşünceler içinde olabilir, aldığınız kararları uygulamaya geçmek konusunda daha hırslı olabilirsiniz. İkili ilişkilerde saygılı ve ölçülü konuşmaya daha çok önem verebilirsiniz. İnsanlarla olan iletişiminizde size güven verip vermediklerini sorgulayacaksınız.

Kardeşlerinizle ya da yakınlarınızla ilgili konularda sorumluluk alabilirsiniz. Ticari konularda ise görüşmeleriniz artabilir, emin olduğunuz konularda karar verebilir yeni projelere imza atabilirsiniz. 2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin yükseköğrenim, kişisel gelişim, yabancılarla ortaklaşa yaptığınız işler, hukuk, turizm ve uzun yolculuklar evinizde bir Dolunay meydana geliyor. Yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Ortaklık teklifi alabilirsiniz. Hukuksal açıdan devam eden bir davanız varsa bununla ilgili sonuçlanmalar yaşanabilir. Yabancı bir ülkede yaşayanlar kendi ülkesine dönmekle ilgili bir karar alabilir ve tüm yaşantısını değiştirmek isteyebilir. Düşünceleriniz ve hayat görüşünüzle ilgili farkındalık kazanabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili kafanızda oluşan belirsizler netleşebilir daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz.

 

09 YAYYAY BURCU: Sevgili Yay ve Yükselen Yay’lar Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. Parasal konularda stratejik davranabilirsiniz. Yatırımlarınızı iyi değerlendirebilir, karlı işlere imza atabilirsiniz. Lüzumsuz harcamalardan uzak durarak, bütçenizi dengede tutabilirsiniz. 2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin eş ve ortak gelirleri, nafaka, miras, burs, borçlar, krediler, kazalar ve ameliyatlar evinizde bir Dolunay meydana geliyor. Parasal konularda beklentileriniz varsa bunlarla ilgili olumlu sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Kredi veya burs için yaptığınız başvurularda sonuç alabilirsiniz. Ailenizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarına önem verebilir, onlar için bazı harcamalar yapabilirsiniz. Eşinizin gelirleri ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir, zam alabilir veya terfi edebilir. Psikolojik açıdan ise biraz daha gergin olabilir, duygusal açıdan gelgitler yaşayabilirsiniz.

 

10 OGLAKOĞLAK BURCU: Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar Venüs burcunuza geçiş yaptı. Kendinizi oldukça keyifli, enerjik ve özgüvenli hissedebilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda kolayca fark edilebilir, konuşmalarınızla insanların ilgisini kolayca çekebilirsiniz. İlişkinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. İkili ilişkilerde saygı ve güven sizin için daha çok önem kazabilir. Kalbi boş olan Oğlak’lar yeni biri ile tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabilir. Ayrıca fiziksel açıdan kendiniz yenilemek ve bakım yaptırmak isteyebilirsiniz. 2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin uzun ilişkiler, evlilik, ortaklık, açık düşmanlar, dostluklar ve taşınmaları ilgilendiren evinizde bir Dolunay meydana geliyor. Sizin için özel hayatınızı masaya yatırma zamanı geldi. Hayatınızda hep verici olduysanız, fedakârlıklar yapıp karşı tarafa karşı korumacı davrandıysanız bunu oturup biraz düşünmek ve değerlendirmek isteyebilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz, ilişkinizle ilgili kafanızı meşgul eden sorulara gereken cevapları bulabilirsiniz. Ortaklık ve evlilik ilişiklerinde gerginliklere açık olabilirsiniz, bazı ilişkiler bitebilir. Kalbi boş olan Oğlak’lar ise aşkı bulabilir, hiç ummadığını biri size açılabilir. Ayrıca ev hayatınızla ilgili taşınma gibi konular gündeme gelebilir.

 

11 KOVAKOVA BURCU: Sevgili Kova ve Yükselen Kova’lar Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. Özel hayatınızda ilişkinizi gözlemlemeye ve zaman zaman yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Platonik olarak birine ilgi duyabilirsiniz, fakat duygularınızı açmak pekte kolay olamayabilir sizin için. İlişki olan Kova’lar ise gözlerden uzak aşkın ve sevginin tadını çıkarmak isteyebilirler. Bu dönem kadınlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Arkanızdan konuşabilirler, dedikodunuzu yapabilirler. 2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin iş, çalışma hayatı, hizmet, sağlık ve rutin hayatınızı ilgilendiren alanda bir dolunay meydana geliyor. İş hayatınızla ilgili kafanıza takılan sizi rahatsız eden bazı konularda daha net kararlar alabilirsiniz. İş veya bölüm değiştirmeye karar verebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınla olan ilişkinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.  Sağlığınızı ilgilendiren alanda özellikle mide ve göğüslerle ilgili problemler ortaya çıkabilir. Kontrollerinizi yaptırmakta fayda olacaktır. Spora ve diyete başlamak için ise güzel bir zaman.

 

12 BALIKBALIK BURCU: Sevgili Balık ve Yükselen Balık’lar Venüs Oğlak burcuna geçiş yaptı. Sosyal hayatınızda ve arkadaş gruplarında dikkat çekebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışarak sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz, özellikle kariyeriniz açısından size yeni kapılar açacak fırsatlar sunacak insanlarla karşılaşabilirsiniz.  Kariyer gelirlerinizde ise olumlu bir artış olabilir. Sosyal sorumluluk gerektiren işlerde başarılı olabilir, sorumluluklarınızı layıkıyla yerine getirebilirsiniz. 2 Ocak Salı günü Yengeç burcunda sizin aşk hayatı, çocuklar, hamilelik, hobiler, riskli yatırımlar ve ailenizin sahip olduğu menkulleri ilgilendiren evinizde bir Dolunay meydana geliyor. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Beklemediğiniz biri size duygularını açabilir. İlişkisi olan Balık burçları ise aile kurmak ve evlenmekle ilgili fikirlere kapılabilir. İlişkileri ile ilgili ciddi adımlar atabilirler. Çocuklarınızla ilgili bir konuda karar vermeniz onların hayatları ile ilgili bazı belirsizlikleri ortadan kaldırmanız gerekebilir, sizin desteğinize daha çok ihtiyaç duyabilirler.

 

Yeni yıl sizlere muhteşem güzellikler getirmesini diliyorum.

Betül Erdem

  


YORUMLAR

Solve : *
18 ⁄ 9 =


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.