DOLAR 13,5055
EURO 15,25
ALTIN 800,305
BIST 1945,07
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 2°C
Kar Yağışlı

Elimizdeki gücü yanlış kullanmamaya dikkat etmeliyiz

Elimizdeki gücü yanlış kullanmamaya dikkat etmeliyiz
02.04.2017
A+
A-

Elimizdeki gücü yanlış kullanmamaya dikkat etmeliyiz

İyi haftalar sevgili okurlar! 6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor, cesaretimiz artabilir kolayca risk alabiliriz, Aynı gün Satürn Retro hareketine başlıyor, kendimizi sorgulamak ve kararlarımızı tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz, 8 Nisan Cumartesi günü Güneş Jüpiter karşıt açısı oluşuyor, ideallerimizi ve iyimserliğimizi abartabiliriz,9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor,kararlığımız artarken stratejik hareket etmek isteyebiliriz.

6 Nisan Perşembe,Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor.Gücümüzü göstermek ve ipleri elimize almak ve hayallerimizin peşinden gitmek isteyebiliriz. İdeallerimize ulaşmak isterken gerçekçi ve kontrollü hareket etmeliyiz. Kendinizi daha hırslı hissedebilir fakat elimizdeki gücü yanlış kullanmamaya dikkat etmeliyiz. Kendi yeteneklerimizden emin ve olası sorunlara yaratıcı çözümler bulabiliriz.

 

6Nisan Perşembe,Yay burcundaki Satürn Retro hareketine başlıyor. Ve bu süreç 13 Ağustos’a kadar devam edecek.Satürn çalışmak, üretmek, disiplinli olmak, sabır göstermek ve temel kurmak ilgilikonuları sembolize eder.Yeni bir işe başlamak ve uzun vadeli yatırım yapmak için doğru bir zamanda değiliz. Peki, bu süreçte neler yapabiliriz? Hayatımızda disipline edeceğimiz konuları belirleyebilir, yarım bıraktığımız işleri tamamlamak süreci tekrardan ele alıp değerlendirmek, geçmiş hatalarımızdan ders çıkarmak ve hayatımızı yeniden şekillendirmek için adımlar atabiliriz. Astrolojide Satürn karmanın da temsilcisidir dolayısı ile ektiklerimizi biçmeninde zamanıdır aslında. Hatalarımızla yüzleştik mi? Bunlardan dersler çıkardık mı bir nevi bunun sınavını vereceğiz. Bu süreçte odak noktanız kendiniz olsun kendinizle yüzleşin hatalarınızın farkına varın ve neler yapabileceğinizi bir düşünün.

 

Satürn Yay burcunda geri giderken Yay burcunu temsil eden konularda bazı gecikmeler aksaklılar yaşanabilir. Uluslararası ticaret, uzun yolculuklar, hukukve yargı ile ilgili konular, astroloji, yükseköğrenim, üniversiteler, uçaklar, havaalanları, dış ilişkiler,büyükelçiler, ibadethaneler,din adamları, yayınevleri, toplumun düzeni, iktidar partisi, lider ve otorite konumunda olan kişilerle ilgili konularda gecikmeler, aksaklıklar ve zorlanmalar yaşanabilir.

 

Ülkemizin 6. Evinde seyahatine devam eden Satürn Retro ile birlikte, çalışanları, asker ve polisleri, esnafları, işletme ve sanayiyi temsil eden konularda bazı problemler, gecikmelerve aksaklıklar yaşanabilir. Yarım bırakılmış konuların ise tekrar gündeme geleceği ve birtakım düzenlemelerin yapılacağını da gösteriyor.

 

8 Nisan Cumartesi,Güneş Jüpiter karşıt açısı oluşuyor. İyimserliğimizi ve ideallerimizi abartabiliriz. Yolculuklardan keyif almak ve yeni yerleri keşfetmek isteyebiliriz. Güneş aynı zamanda sağlığımızın da göstergesi ve Jüpiter ile karşıt açısı da sağlığınıza dikkat etmemiz gerektiğine vurgu yapıyor. Beslenmemizi abartabiliriz.

 

9 Nisan Pazar,Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. Engelleri aşmak ve sorunları çözmek için çaba gösterebiliriz. Uzun vadeli planlar yapabilir vedaha stratejik hareket edebiliriz. Otorite konumundaki kişilerle gizliden gizliye çatışma içerisinde olabilir, kendimizi baskı altında hissedebiliriz.

 

01 KOCKOÇ BURCU: 6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. Kariyerinizde yükselme hırsı ile çok çalışabilir hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Parasal konularda ise daha kolay risk alabilirsiniz. Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor. Yarım bıraktığınız bir eğitime başlayabilirsiniz, din felsefe gibi konularda inançlarınızı sorgulayabilir ufkunuzu genişletecek kişisel eğitimlere katılabilirsiniz. Ayrıca ortaklık ve evlilik gibi konulardahukuksal sorunlarınızı çözmek için bir adım atabilirsiniz. 8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda kendinize olan güveninizi abartmanız sorunlar yaşamanıza neden olabilir. 9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. Kariyerinize odaklanacağınız bugün yöneticileriniz tarafından kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

 

 

02 BOGABOĞA BURCU: 6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. Eğitim, uzun yolculuklar, uluslararası ticaret gibi konularda yoğun çalışmalar içinde olabilirsiniz. Hayal ettiğiniz ülkede yaşamak veya yeni bir eğitime başlamak için adımlar atabilirsiniz.Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor.Eş ve ortak gelirleri ile ilgili konularda kendinizi baskı altında hissedebilir veya yeterince destek göremeyebilirsiniz.Finansal konularda uzun vadeli yatırım yapmak, borç almak veya kredi çekme gibiplanlarınızı Ağustos’a kadar ertelemenizde fayda var. Miras ve nafaka gibi konularda gecikmeler, birtakım aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bu dönem gelir ve giderlerinizi dengede tutmaya ve harcamalarınıza dikkat etmeye çalışmalısınız.8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor. Yeme içme durumları abartabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili problemler büyüyebilir. 9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. Eğitim ve yurt dışı bağlantılı işlerinizde önemli projelerde görev alabilirsiniz.

 

 

03 IKIZLERİKİZLER BURCU:6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. Finansal konularda kolayca risk alabilirsiniz. Girişimci ruhunuzu ortaya koymak isteyebilir, hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz.Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor.Evlilik ve ortaklık ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinizdeki sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Gerek evlilik gerekse ortaklılar konusunda sorumluluklarınız artabilir. Retro’yu ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek ve sorunlarınızı çözerek değerlendirebilirsiniz. 8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor. Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konularda abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz.Fazla iyimser davranabilirsiniz.Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirebilir, davetlere organizasyonlara katılabilirsiniz.9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. Gelecek planlarınıza odaklanabilirsiniz. Parasal sorunlarını çözmek için harekete geçebilirsiniz.

 

 

04 YENGECYENGEÇ BURCU:6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor.İkili ilişkilerde ipleri elinize almak gücünüzü göstermek isteyebilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirecek adımlar atabilirsiniz.Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor. Sağlık sorunlarınız tekrar nüks edebilir. İş hayatınızda bir takım gecikmeler, engeller yaşanabilir ve işleriniz aksaması gibi durumlar söz konusu olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ise bazı testlerden geçebilir. 8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor. İşve ev hayatınızda ki sorumluluklarınız artabilir. Her şeye yetişmeye çalışırken sağlığınızı zorlayabilirsiniz. 9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. İkili ilişkilerinizde ve ortaklıklarda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Toplum önünde kendinizi zor duruma düşürecek davranışlardan uzak durmanız da fayda var.

 

 

05 ASLANASLAN BURCU: 6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. Çalışma hayatınızda son derece hırslı ve atılgan olabilirsiniz. Gücünüzü kontrol etmekte zorlanacağınız bugün ikili diyaloglara dikkat etmeniz gerekebilir.Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor.Aşk ve ilişkiler konusunda problemleriniz artabilir. İlişkileriniz masaya yatırma zamanı! Hatalarınızla yüzleşmek ve sorunlarınızı çözmek isteyebilirsiniz. Özellikle çocuk sahibi olmak isteyenler veya hamilelik sürecinde olan Aslan burçlarının sağlıklarına özen göstermeleri gerekebilir. Çocukları olan Aslan burçları ise onların sorunları ile ilgilenmek geçmişten gelen problemleri çözmek durumunda kalabilir. 8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor. Yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle olan diyaloglarınızda abartılı konuşmalar yapabilir kendinizi göstermeye çalışabilirsiniz. 9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. Eğitim, akademik çalışmalar, yurt dışı bağlantılı işlerinizde ve uzak yolculuklar konusunda sorunları çözmek için çaba gösterebilirsiniz. Özellikle sağlığınıza dikkat etmeli kendinizi fazla yormamalısınız.

 

 

06 BASAKBAŞAK BURCU:6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. Yeteneklerini göstermek ve kolayca risk almak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda tutkunuz artabilir, ilişkinize heyecan katmak isteyebilirsiniz. Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor.Bu dönemde aile içinde sıkıntılar yaşanabilir. Ev almak, taşınmakve evinizle ilgili her türlü değişiklikten uzak durmanızda fayda var. Ebeveynlerinizle ilgili sorumluluklarınız artarken problemleri tek başınıza çözmeye çalışmak sizi oldukça zorlayacaktır.8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor. Parasal konularda harcamalarınızı abartabilirsiniz. Borçlanma konusunda dikkatli olmanızda fayda var. 9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla olan ilişkinizde birtakım krizler olabilir. Bunların çözümüne yönelik çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

 

 

07 TERAZITERAZİ BURCU: 6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. Finansal konularda kolayca risk alabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizin mutluluğu için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor.Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu dönem eğitim, kısa yolcuklar, iletişim ve ulaşım alanlarında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İçinize kapanmak çevrenizle olan diyaloglarınızı azaltmak isteyebilirsiniz.8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor.İlişkinizdeki sorunları büyütebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani ve beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. 9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. Eşinizle veya babanızla problemlere açık birgündesiniz. Aile içinde ki problemleri çözmek için adım atabilirsiniz.

 

 

08 AKREPAKREP BURCU: 6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. İlişkinizde iletişimsel problemlere açık bir gündesiniz. Kırıcı konuşmalardan uzak durmanızda fayda var. Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor.Uzun vadeli yatırımlardan uzak durmalısınız. Bu dönem alacaklarınızı tahsil etmek zorlanabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bu süreçte paranızı doğru kullanmakla ilgili birtakım dersler alabilirsiniz.8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor. Yeme içme konuları abartabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeli. Sağlığınızla ilgili kontrolleri ihmal etmemelisiniz zira bu açı var olan sağlık problemleriniz büyütebilir.9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. İş arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle olan ilişkinizde iletişimse sorunlar çıkabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

 

 

09 YAYYAY BURCU: 6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. Çalışma hayatınızda projelerinizle ön planda olmak isteyebilirsiniz. Yalnız hırsınızı kontrol altında tutmaya çalışmalısınız, iş ilişkileriniz zarar görebilir.Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor. Fiziksel görünümünüzle ilgili yenilikler yapmaktan uzak durmalısınız. İlişkilerinizi gözden geçirmek isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yay burçları evliliklerini sorgulayabilir, kendi hataları ile yüzleşebilir bu dönem. Zaman zaman yalnız kalmak isteyebilirsiniz, enerjiniz biraz düşebilir.8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor. Sahnede olmak yetenekleriniz göstermek isteyebilir vekendinizi olduğunuzdan farklı göstermeye çalışabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise fazla iyimser olabilirsiniz, iyi niyetiniz suiistimal edilebilir. 9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla olan ilişkinizde kendinizi baskı altında hissedebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir.

 

 

10 OGLAKOĞLAK BURCU:6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. Hayallerinizin peşinden gitmek yeteneklerinizi ortaya koymak için çaba gösterebilirsiniz. Aşk hayatınızda tutkunuz artarken kontrolü elinize almak isteyebilirsiniz. Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor.Bilinçaltınıza attığınız konular tekrar ortaya çıkabilir. Sosyal hayattan uzak ve biraz daha yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu dönem kendiniz meditasyon, yoga veya bilinçaltı çalışmaları ile rahatlatabilirsiniz. 8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor.İş hayatınızda ve aileiçinde sorumluluklarınız artabilir, sağlınıza özen göstermenizde fayda var. Ayrıca yöneticilerinizden beklenmedik davranışlara maruz kalabilirsiniz.9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor.Aile büyükleri ile aranızda problemler çıkabilir ve kendiniz baskı altında hissedebilirsiniz.

 

 

11 KOVAKOVA BURCU:6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. Bugün biraz daha yalnız kalmak, kendinizle ve ailenizle ilgili meselelerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor.Sosyal ortamlarda ve gruplar içerisinde yapacağınız çalışmalarda ve organizasyonlarda birtakım gecikmeler ve engeller yaşayabilirsiniz. Bazen kalabalıklar içerisindekendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren plan ya da projeleri için biraz daha beklemeniz gerekebilir.8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor. Yakın çevrenize ve kardeşlerinize karşı fazla iyimser olabilirsiniz. Sevdiklerinize verdiğiniz değeri abartabilir, iyi niyetinizin suiistimal edilmemesine karşı dikkatli olmalısınız.Yurt dışı ilişkilerinizle ve uzun yolculuklarla ilgili planlar yapabilirsiniz. 9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. Eğitim, iletişim ve ticari konularla ilgili problemlerle uğraşmak zorunda kalabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

 

 

12 BALIKBALIK BURCU: 6 Nisan Perşembe günü Mars Pluto üçgen açısı oluşuyor. Eğitim, iletişim ve ticari konularda hedeflerinize odaklanabilir, hırslanabilirsiniz. İletişim diliniz biraz daha sert ve baskın olabilir.Aynı gün Satürn gezegeni Retro hareketine başlıyor. İş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir, eski projeler tekrar gündeme gelebilir bunları değerlendirmek zorunda kalabilirsiniz. Kariyer değişikliği için bir süre daha beklemenizde fayda var.8 Nisan Cumartesi günü Güneş ve Jüpiter karşıt açısı oluşuyor.Parasal konularda harcamalarınızı abartabilirsiniz. Borç alma, kredi çekme gibi konularda dikkatli olmanızda fayda var.9 Nisan Pazar günü Güneş Pluto kare açısı oluşuyor. Gelirlerinizi arttırmak için yeni projeler içinde yer almak isteyebilirsiniz. Yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz.

 

 

Hepinize muhteşem bir hafta diliyorum…

 

Betül Erdem


YORUMLAR

Solve : *
30 ⁄ 15 =


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.