DOLAR 16,6838
EURO 17,5033
ALTIN 974,519
BIST 2401,96
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Astroloji: Sert dönemin başlangıç çizgisi…

11.06.2018
A+
A-

Haftaya damgasını vuran İkizler yeniayı, bu yeniay önümüzdeki retrolu, tutulmalı, hesapların görüleceği, sert dönemin başlangıç çizgisi değerinde…

11 Haziran Pazartesi günü, yaşam enerjisi düşük, içe kapanmak, daha çok yalnız kalma ihtiyacı belirebilir, gizemli konulara çekilme mümkün, yeni karşılaştığınız kişilerde nedeni bilemediğimiz bir çekilme hali olabilir. Genel olarak enerjimiz yutuluyormuş algısı hakim. Pazartesi için bizi zorlayacak bir başlangıç. Ruhsal anlamda değerlendirilirse değerli bir enerjidir, derinlerde olanı anlayabilme mümkün.

12 Haziran Salı günü, Merkür Yengeç’e geçiyor,29 Haziran’ kadar burada olacak.Geçmişe yönelik algının arttığı, daha korumacı olacağımız bir dönem. Aile,vatan değerleri ön plana çıkacaktır. Derinlerdeki bağlarla, atalarla bağ kurulabilir.Duygusal yaklaşımlarda artış gözlenir. Subjektif yaklaşımlar zaman zaman yanıltıcı olabilir.Rüyalar bağlantı değişebilir, güçlenebilir. Bu zaman dilimi içinde bilinçaltı çalışmaları yapmak, rehberlik almak önerilir.

13 Haziran Çarşamba günü, İkizler yeniayıile yeni bir döngünün içine giriyoruz , 28 Haziran’ da edimlerimizin sonucunu alacağımız etkiler içeriyor. 24 Haziran’daki seçimler ve 26 Haziran’da başlayan Mars retrosuna kadar uzanan etki, tepki, neden sonuç ilişkisini deneyimleyeceğiz, bu sebeple yapacağımız seçimler bir tür kırılma noktası niteliğinde.

Ay menzili olarak Hak’a menzilinde olan İkizler yeniayında;toprakla ilgili işler için uygunken, ticari işler, ortaklıklar için pek uygun değil, karmaşaya açık etkiler.Bolluk bereket enerjisini yükseltmek, işleri karmaşadan uzaklaştırmak için eğilimi olanlar; El Kuddus esmasını 170 ve katlarınca okuyabilir.

Yoğun merak ile iletişimde patlama yaşayabiliriz, bu enerjiyi dengelemek önemli.Düşüncesizce konuşmalar, zaman zaman alaycılığa varabilir, hızlı düşünmekten hızlı harekete geçmeye varan etkiler bizi kazalara açık hale getiriyor. Entelektüel anlamda yararlanmak için muazzam bir zaman dilimi, yeni şeyler öğrenmek, keşifler, daha önce görmediğiniz noktaları yakalamak, farklı, alternatif bakış açıları geliştirmek açısından faydalı.

Saklı gündemlerin bol olduğu ülkemizde bu yeniay ile birlikte birçok dosyanın açılacağı, kapalı kapılar ardında neler olup bittiğini görebileceğimiz bir süreç, seçimler önceki bu durum sürprizlere gebe, ihtimal dahilinde sonuçları etkileyecek olan kapalı kapılar ardında olanların ortaya dökülmesi mümkün…

Askeri gelişmeler olabilir, aynı zamanda ataklık ve cesaretle sert ve net eylemlerde bulunacağımız bir dönemdeyiz, öfke burada tetikleyici konumda, dilerim bu yıkıcı değil yapıcı etkisiyle kendini var eder.

Gazeteciler, iletişim sektöründe olanlar için sıkıntılı süreçler olabilir, hapishaneler ve tutuklu olanlar ile ilgili gündemler sürekli ve hızlı bir şekilde değişebilir.İfade edişte engellenmeler söz konusu.Ülkenin kadınları ile ilgili konular kendini daha belli edeceğe benzer, kadınlar kendilerini güçlü bir şekilde ifade edebilirler, sürpriz gelişmeler olabilir, başkan adalarından birinin kadın olması göz önünde bulundurulduğunda tahmin dışı gelişmelere açık bir gündem içindeyiz.

Birbirimize anlayış göstermek ve bu topraklara it olan paylaşım , imece kültürünü yeniden canlandırmak , hayat geçirmek bizin için elzem. Ayrıştırıcı değil, birleştirici söylemlerde bulunmak ve desteklemek çok değerli.

14 Haziran Perşembe günü, kişisel algının maksimumda ve sert olacağı bir gün, iletişimde nasıl anlaşmaya çalışırsanız çalışın, yanlış algıya ya da direkt kişisel saldırı, eleştiriye çıkabilir, daha izole olmak faydalı. Özellikle eleştirel ve yargı ile yaklaşanların bugün başı ağrıyabilir.

Venüs Aslan’a geçiyor, kadınlarla ilgili konularda artış, lüks alış veriş artabilir, dişil enerjide parlama, kendini gösterme, parlatma hali artabilir. Aşk ve flört ilişkilerinde artış olacağından cinsel olarak hormonlar daha aktif olacaktır. Eğlence sektöründe hareketlilik artar, para piyasaları dalgalanabilir.

15 Haziran Cuma günü, ikili ilişkilerde anilikler, beklenmeyen durumlar sert bir şekilde kendini belli edebilir, hiç beklemediğimiz gündemler ilişkilerde olabilir, elektrikli günler, sonrasında pişman olacağımız hareketlerden .söylemlerden uzak durmakta fayda var. Cinsellikte artış ve sıradışı partnerlerle karşılaşma durumu olabilir.

16 Haziran Cumartesi günü, yine iletişimhatalarına dikkat çeken bir gün daha, algıda yanılma mevcut, trafik kazlarına önlem almak önemli.

İletişimde suçlayıcı tavırların geçmişte kalan konularyüzünden yapılması kuvvetle muhtemel yıkıcı ve zorlayıcı etkileri olabilir, geri adım atabilmek, esneyebilmek önemli. Yeni fikirler, girişimler hiç uygun değil.
Kolektif bilinçaltındaki karmaşa hepimizi derinden etkileyebilir, gözbağcılığa kolay kapılma, kolay kanma, ötesi sanrılara çık 2 günlük bir zaman kalitesi.

17 Haziran Pazar bugün harekete geçmek, girişimde bulunmak için çok uygun.

Bugün de aynı vurguyu yapan gökyüzünde kazalara açık bir zaman kalitesi var, bayram tatili için yolda olanların fazladan önlem alması gerekir, hızdan kaçınmak trafik kurallarına uymak elzem; neredeyse haftaya damgasını vuran bu etki ciddiye alınmalıdır.

Kışkırtıcı ,polemiğe açık iletişim söz konusu.

Ay boşlukta olan günleri;
12 Haziran Salı günü 6.28 ile aynı gün 9.52 arası;
13 haziran Çarşamba günü 22.43 ile 14 Haziran Perşembe günü 10.19 arası;
15 Haziran Cuma günü 19.18 ile 16 Haziran Cumartesi 10.20 arası.

Bu zaman dilimleri içinde yeni işlere başlamadan, önemli randevulardan kaçınarak ; rutinde kalıp, bildiğimiz işleri yapmak, daha içsel olabilmek daha faydalı.

Yükselen burcunuza göre okuyunuz.

Koç Burcu: İletişim, kardeşler, yakın çevre, günlük trafik , kısa yolculuklar ile ilgili gündem bu yeniayda kendini belli ediyor. Bu konularda çözüm odaklı, keşifçi bir ruhla bilgiye yöneldiğiniz ve cesaretle adım attığınız sürece sorunları aşabilirsiniz.Yeniayda da etkili ,özellikle hafta sonuna doğru kendinizi ifade etmekte sıkıntı yaşayabilir, iş konusunda çeşitli engellenme ve ertelemeler yaşayabilirsiniz.
Kendi ailenizde, ebeveynlerle ilgili beklenmeyen gelişmeler olabilir, para trafiğinde sürprizler , iniş çıkışlar mümkün.

Arkadaş gruplarında geçmişten kalmış sorunlar canınızı sıkabilir, arkanızdan konuşmalar, dedikodular duyabilirsiniz, dernek gibi yapılar içli dışlı olanlar için dikkatli olunması gereken bir dönem.

Trafikte hız yapmaktan kaçının.

 

01 KOCBoğa Burcu: Para trafiğinde artış bekleyebilirsiniz, bu konuda daha önce göremediğiniznoktaları yakalayabilir, serüvenci bir şekilde olayların üzerine gidebilir, farklı para yönetimleri üzerinde kafa yorabilirsiniz, daha önce tahsil edemedikleriniz üzerinde durun derim. Aynı zamanda kendinize verdiğiniz değer konusunda farklı bakış açıları gelişebilir, yoğun merak duygusu ile kendinizi keşfetme yolculuğundaönemli adımlar atabilirsiniz.

Uzun ve kısa yolculuklarda önlem almak önemli, gecikmeler, araç kaçırmaları yollarda çeşitli aksilikler olabilir.

İletişim kazaları yaşayabilirsiniz, kardeşler ve yakın çevre ile ilgili sıkıntılar olabilir, iletişimsektöründe çalışanlar için özellikle hata sonuna doğru zorluklar olabilir.

Kardeşler ile ilgili beklenmeyen gelişmeler olabilir.

İş hayatında bel altı vuruşlara dikkat, gerginlikler olabilir, göstereceğiniz kolay risk alan cesaret dengeli bir şekilde ifade bulduğu takdirde yararlı.

İkizler Burcu: Kendi burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay ile kendinizle, hayata olan bakış açınızla, hatta nasıl göründüğünüzle ilgili merak uyandıracak bir zaman dilimi, daha öncesinde hayatı ilgilendiren mevzularda çözümlere ulaşamadığınız mutlaka vardır, bu noktalara yoğun merak ve keşifçi bir yaklaşımla yeniden bakış atabilirsiniz. Sistem çözümü hayat geçirmek için de ataklık ve cesaret vaat ediyor.

Bilinçaltı düzeyde gerginlikler olabilir, ruhsal dalgalanmalar.

Para yönetimi konusunda ani kararlar almaktan uzak durunuz, ani kararlar verip sonrasında üzülmemeniz için.

Diğerlerinden gelen paralar, eş, ortaklık vb aracılığı ile , gecikebilir, ertelenebilir.

Yurt dışı bağlantılı işler yapanlar için sert gündemler olabilir, inançlar konusunda fanatiklik aldatıcı olabilir.

 

Yengeç Burcu: Yeniay bilinçaltı düzeyde etkili ve kendini nasıl göstereceği tam birbilinmezlik dahilinde, ya abartılı birşekilde yeniay etkilerini yaşarsınız ya da sıradan bir süreç olarak geçirebilirsiniz. Rehberlikalmak faydalı olabilir rüyalarda farklılıklar olabilir, uykusuzluk yada tam tersi uykuda artış da mümkün.

Arkadaş grupları içinde ani ilişki başlangıçları yaşanabilir, kalıcılığı diğer kombinasyonlaraortaya çıkacaktır. Cazibede artış söz konusu olabilir, hareketlilik, meraktan kaynaklı bilgiye yönelme de mümkün.Bu merak daha çok bilinmeyene, mistik konulara, bilinçaltı konularına olabilir.

Diğerlerinden gelen gelir, mahkeme sonuçları, ameliyatkonuları ile silgili sert ve yorucu bir gündem başlangıcı, hazırlıklı olmak ve sakin kalabilmek önemli.

İlişkinizde sert bir gündem olabilir,baskıcı bir tavırla karışılabilirsiniz.

Aslan Burcu: Gelecekle ilgili planlar, niyetler yaparken daha serüvenci , keşifçi, çocuk merakı ve heyecanıyla olaylara yaklaşabilirsiniz. Şanslı bir dönemin başlangıcı olabilir , cesaretinizi bu süreç içinde doğru yönetebilirseniz fırsatlar hayata geçebilir, arkadaşlar arasında iletişimde artış, popülaritede yükselme söz konusu.

İş hayatıyla ilgili olumlu denebilecek sürpriz gelişmeler olabilir.

Rüyalardan rehberlik alabilirsiniz.

Evcil hayvanları olanlar bu yeniay etkisinde bir tık daha dikkatli olmalı, sağlık –hastalık gündemde olabilir, bilinçaltı kaynaklı etkilerden olması muhtemel.Günlük rutininizde, iş koşullarında çeşitli, zorluklar yaşanabilir özellikle haftanın ikinci yarısında…
İlişkinizde ya da ortaklıkta sert rüzgarlar esiyor, emin olmadığınız hiçbir şeye evet demeyin, geri çekilip sakinledikten sonra niyetlerde bulunmak faydalı.

Başak Burcu: İş hayatında yenilikler, yeni fırsatlar, sorunlara farklı çözüm yolları geliştirmek, ufuk açmak, keşif ruhuyla bilginin önderliğinde ilerlemek için çok uygun bir dönem. Kariyerinizde çok yeni bilgilere rahatlıklaulaşabilirsiniz.
Yurt dışıbağlantılı işlerde olumlu, ani gelişmeler olabilir, beklemediğiniz şekilde geleceğiniz uzak ülkelerle ilgili şekillenebilir, yurt dışı gezilerine çıkabilirsiniz.Üniversite eğitimi ile ilgili olumlu ve ani, gelişmeler olabilir.
İş koşullarına, iş arkadaşlarınızla sıkıntılı ve sert bir süreç olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken zaman dilimi, evcil hayvanları olanlar dikkatli olmalı, kaçışlar olabilir.

Arkadaş grupları ile sıkıntılı günler olabilir kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz, çocuklarınızla olan iletişiminize dikkat ediniz.

Terazi Burcu: İnançlar, yüksel bilgi, kök düşünceler konusunda yeni keşiflereaçık olacağınız, bu konularda bilgiye açlık duyacağınız, yoğun merak içinde olmaktan haz duyacağınız bir zamandilimi aynı zamanda yabancı kültürele olan ilginiz artabilir, uzak yerlere yolculuklar gündeme gelebilir, yurt dışı bağlantılı işler yapanlar için fırsatlar olabilir, üniversite eğitimi alanlar içinde keza olumlu etkiler söz konusu.

 

İş yaşamında olumlu denebilecek sürpriz beklenmeyen gelişmelere olabilir. Terfi, maaşta artış, iş alanında atılımlar olabilir.

Çocuklar, flörtü olanlar, hayattan aldığımız haz ile ilgili sıkıntılı, sert etkiler olabilir, çocuklar için koruma yapmak önemli, ilişkilerde sertliklere dikkat, ilişkisi olanlar için etik olmayan davranışlar olabilir.

Aileden, ebeveynlerden gelen baskılar ile iş yaşamında sizi zora sokabilir.

 

Akrep Burcu: Yeniay ortaklı işlerden , eşten gelen gelir, miras yoluyla gelen para konusunda farklı kapılar açabilir. Daha önce çözemediğiniz sorunlara karşı keşif heyecanıyla yeniden yaklaşabilirsiniz. Derin bilgilere ulaşmada, okültbilgilere doğru çekim olabilir, yeni kaynaklara ulaşabilirsiniz.

İlişkinizde hoş sürprizler olabilir, belki birlikte uzun yolculuklara çıkabilirsiniz, heyecanın tazeleneceği zaman kalitesi.
Ortaklı ve yurt dışı bağlantılı işlerde olumlu gelişmeler.

Yakın çevre, kardeşler ile ilgili sorunlarolabilir, iletişimde sıkıntılar yaşanabilir, iletişimsektöründe çalışanlar çeşitliengellenme,kısıtlanmayaşayabilir.

Evinizde kazalara karşı önlem almanızda fayda var.Aile içi gerginlikler, ebeveynlerle sorunlar olabilir, net ve açık olmak, sakin kalabilmek değerli.

 

Yay Burcu: Karşıt burcunuzİkizler’de gerçekleşecek olan yeniaydaevliliğiniz yada ortaklığınız ile ilgili yeni ufuklar açılabilir, ilişki içinde birbirinizin bilmediğiniz yönlerini keşfedebilir, birbirinize çok farklı yönlerden bakabilirsiniz, hız kazanıp heyecanın artacağı bir dönem olabilir.

İş koşullarında olumlu beklenmeyen gelişmeler olabilir, diğerlerinden gelen para da artış olabilir, beklemediğiniz bir şekilde güzel gelişmeler de olabilir.

Trafik kazalarına karşı önlem alınız hız yapmayınız, iletişimde sert söylemden uzak durunuz. Etiğe aykırı davranabilir ya da etik dışı tavırlara maruz kalabilirsiniz.Kardeşler ve yakın çevrede arka planda dönen oyunlar olabilir.
Para trafiğinde sıkışıklık, ticarette yavaşlama olabilir.

 

Oğlak Burcu: İş koşulları, iş arkadaşları ile ilgiliyeni bir dönem olabilir, bilgi akışının hızlanıp yeni yöntemlerin keşfiyle sorunlara çözüm bulabilmek ve daha konforlu bir süreç yaşanabilir. Alternatif sağlık yöntemleri gündeme gelebilir. Günlük rutininizde bilgi akışı hızlanabilir ve işleri kolaylıkla hal yoluna koymaya başlayabilirsiniz.

Çocuklar ile ilgili güzel gelişmeler olabilir, ortaklı işlerde heyecanın tazelenmesi ile işler de artış da mümkün, eğlence sektöründe canlanma söz konusu.

Para trafiğinde sıkışma, kayıplar yaşanabilir, geçmişten gelen ödemeler olabilir.
İlişkinizde iletişimden kaynaklı sorunlar yaşanabilir kendini rahat ifade edemediğiniz için baskı uygulayabilirsiniz.

 

Kova Burcu: Ebeveyn olanlar çocuk yetiştirmede yeni bilgilere ulaşabilir, çocuklarınızla birlikte yeni kesifler içinde olabilirsiniz, Yeni hobiler edinmek içinde uygun, eğlence sektöründe çalışanlar için hızlanan , işlerin arttığı bir dönem.Yeni ilişkiler başlayabilir, hızlanabilir devam edip etmemesi kalıcılığı diğer kombinasyonlara bağlı.
Ailenizle ilgili beklenmeyen olumlu gelişmeler olabilir. İş koşullarında iyileşmeler olabilir. Yaşadığınız yerde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Yaşam içinde kurduğunuz ilişkilerde zayıf halkalarda arkanızdan dolap çevrilebilir, siz de aynı durumuyaratanlardanolabilirsiniz, sertliğe açık durumdasınız, tartışmalardan uzak durmakta fayda var.
Uykusuzluk ,iç sıkıntısı olabilir.Nedeni belirsiz ağrılar da görülebilir.

 

Balık Burcu: Ailenizde yeni bir gündem olabilir, yer değişikliği ev değişikliği evde değişiklik ebeveynler ile ilgili gündemler olabilir. Köklerinizle ilgili keşifler de bulunabilir, atalarınızla ilgili bilgi edinebilirsiniz, aile dizimi terapisi almak önerilir.
İletişim sektöründe çalışanlar için fırsatların olduğu bir dönem, yakın çevre ve kardeşler ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir.

Gizli düşmanlarınızdan zara görebilirsiniz, kabuslar görülebilir ya da uykuda düzensizlikleri olabilir.

Geleceğe iyimser bakmakta zorlanabilirsiniz bu sebeple herhangibir şekilde nihai kararlar almayınız, arkadaş grupları ile ilgili sıkıntılar yaşanabilir.

Devrim Dayıoğlu


YORUMLAR

Solve : *
24 + 17 =


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.