Çocukken en çok gitmek istediğim yeri sorduklarında Mısır derdim. Genelde Mısır’a gitmiş olanlardan aldığım cevap şu şekildeydi:


ABD’de doktorlar ilk kez genetik rahatsızlığı olan bir hastanın geninde düzenleme yaparak hastalığını tedavi etmeyi denedi.


Merhaba Dostlar 25 Ağustos 2019 İstanbul saati ile 15:29’da Kova burcunun 22. Derecesinde gerçekleşen dolun ay hayatlarımızda ani kapanışlar ve devamında yeni başlangıçlarla 15 gün boyunca nabzımızı tutacak.


Aslan-Kova aksındaki dolunayın ana teması, ben ve başkaları. Ağustos başındaki Aslan yeniayla birlikte vurgulanan benlik, kendini ifade ve ortaya koyma konusu, bu kez ilişkilerimiz, dahil olduğumuz sosyal çevre ve gruplar, yaşamdan beklentilerimiz gibi konularda bizleri önemli bir yol ayrımına getiriyor.


Ezoterik Psikoterapi Bir kişinin dönüşüm süreci ve öz potansiyelini yaşayabilmesi; Carl G. Jung'un "Bireysel Bilinçdışı", "Kolektif Bilinçdışı 've "Gölge tarafı' olarak tanımladığı 'alan' larda gerçekleştirilecek değişimlerle başlatılabilir.


Eğer “iyi yaşlanma” hedefini 12’den vurmak istiyorsanız, aşağıdaki beş yanlışı yapmayın, bu beş sorunu çözmeyi vazgeçilmez hedefleriniz arasına alın.


Yeni ayın ana teması, benliği ve duyguları ortaya koymak, yani bireyselliğin ifadesi .


Kanserin yansıtıldığının aksine tedavi edilebilen bir hastalık olduğu ortaya çıktı. Gazi Üniversitesi Kimya Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr. İbrahim Uslu, kanserli hastalara hastalığı yenmek için ne yapmaları gerektiğini tek tek açıkladı.


  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler