7 Aralık 2018 günü saat 10:20'de 15 derece Yay burcunda yeni ay meydana geliyor.


Nanoteknoloji yöntemi ile Amerika’da üretilen Bioscan isimli cihaz vücudunuzdan kan alınmadan, herhangi bir tahlil yapılmadan gelecekte oluşabilecek hastalıkları teşhis etme fırsatını sunuyor.


Dünya genelinde nüfusun yaşlanmasıyla beraber, yaşların taşıdığı anlamlar ve algılanış şekilleri de değişmeye başladı. Bundan elli yıl önce, 50’li yaşlarında şehirli bir kadınla ilgili stereotip belliydi.


Bilim insanları, vücudun kanserli hücreleri "yemesini ve yok etmesini" sağlayan özel bir ilaç üretti.


Duygularımızın bilinçli farkındalık seviyemizin altında düşüncelerimizi ve karar süreçlerimizi etkilediğini biliyorsunuzdur.


Kasım 2018 bir çok açıdan önemli dönüm noktaları olan ve gerçekten yaşam üzerinde büyük dönüşümlere vesile olabilecek etkili olayların gelişebileceği önemli bir ay.


Bel ve boyun fıtığı gibi eklem, kas ve iskelet sisteminde görülen ağrılar kişinin hem sağlığını hem de iş ve özel yaşamını olumsuz etkiliyor. Bu konu hakkında pek çok tedavi metodu olsa da geleneksel tıbbi metotlar yetersiz kalabiliyor. Tamamlayıcı tıbbın bir ürünü olan proloterapi tedavisi boyun ve bel fıtığı ile eklem…


Vücudumuzun sağlığını beyin ve kalp kadar etkileyen bir organ da bağırsak. Bilim insanlarının yaptığı araştırmalar sonucunda depresyon ve travma sonrası yaşanan bozuklukların giderilmesinde probiyotikli gıdalar ile beslenmek büyük rol oynuyor.


  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler