Yoksa siz de,geçmiş ve gelecek arasında takılıp kalanlardan mısınız? Affetme ve affedebilmeyi hala başaramamanızın sebebi sizin aşırı hassas olmanızdan mı? Yoksa karşınıza çıkan insanların hep kaba olmaları bir tesadüf mü? Hep aynı olayları yaşamakdan yoruldum diyenlerden misiniz?


Suçlama Kendini gülümsemeye zorlayarak “Bu raporları sürekli yanlış hazırlıyorsun” dedi yavaşça.


Turizm merkezi Didim, bu kez Didim VegFest’e evsahipliği yapıyor. Geçen yıl ilki düzenlenen Türkiye’nin ilk vegan festivali Didim VegFest’in ikincisi bu yıl 20-23 Nisan tarihlerinde Didim Belediyesi, DİTAB (Didim Turizm Altyapı Birliği), Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Didim ve Kuşadası Meslek Yüksek Okulları, vegandiyetisyen.com işbirliğinde Tarihi Apollon Tapınağı’nda gerçekleştirilecek. 


Ne kadar çok korkarsanız, korkunuz o kadar artar. Sizi güçsüzleştiren, sizi çaresizleştiren, sizi isyanlardan alıkoyan, değiştiremeyeceklerinizi kabul etmenize engel olan, değiştirebileceklerinizin üstüne gitmenize izin vermeyen, sizi yaşatmayan, sizin kendi korkularınızdır.


Anlaşılmak dünyanın en zor şeyi sanırım. Herkes bir şeyleri anladığını, bildiğini iddia ediyor ama konu insana dair bir şeyler olduğunda işte orada tüm kuramlar çöküyor. Kaos ve kafa karışıklıkları başlıyor. Her şey biraz bulanıklaşıyor.


Merhaba Sevgili Okurlar! 17 Mart Cumartesi Balık burcunda bir Yeniay meydana geliyor, ruhsal açıdan kendimizi iyileştirme ve yaralarımızı sarma zamanı! 17 Mart Cumartesi, Balık burcunun 26 derecesinde saat 16:12’de bir Yeniay meydana geliyor. Yeniay’ın etkilerini +/- 7 gün için de hissedebiliriz. Yeniay zamanlarında yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kararlar almak…


Kuzey Kore ve Kuzey Vietnam esir kampları üzerinde bir takım psikiyatrik incelemeler yapılmış.


Merhaba Sevgili Okurlar! 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor, İletişimin ve ticaretin hızı artabilir, 7 Mart Çarşamba günü ise Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor, özel hayatımızda tutku ve heyecan artıyor.


 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler