Hiç sabah uyandığında nasıl bir gün geçireceğini düşünüyor musun? Ne yaparsan yap, hep bir şeyler eksik veya yetersiz hissin var mı? Doğru olanı yapmak ve başkalarının övgüsünü ve saygısını kazanmak için çok fazla zaman ve enerji harcıyor ama derinde bir yerde yeterince iyi olmadığını hissediyor musun?


Brezilyalı Dr. Dráuzio Varella hangi mutsuzluk türünün hangi hastalığa neden olduğunu yazmış. Hangi üzüntüler, hangi mutsuzluklar hangi hastalıklara neden oluyor. işte size aydınlanma yaşatacak bir makale...


Su içmemek, hareket etmemek, sağlıklı beslenmemek başta olmak üzere yeterince uyumamak ve stres altında kalmak beyni yaşlandırıyor. Peki, beynin yaşlanmasını durdurmak için ne yapmalı?


Bazal Metabolizma Hızı (BHM), fiziksel olarak tamamen dinlenir durumdayken vücudun harcadığı enerji miktarıdır. Bir başka deyişle, 24 saat içinde hiç hareket etmeden dinlenir vaziyette hayati fonksiyonların devamı için harcanan enerjidir. Bu değere, günlük yaşamsal aktiviteler ilave edilerek günlük enerji ihtiyacı hesaplanır.


14 Ekim 2019'da gün 14/5 #günerji ise 36/9 ediyor. Bu tarih değişim ve yenilenme için önemli enerjileri içeriyor ve bu değişim tam bir mücadele ve çalışma sonrası başlıyor.


Astroloji ile doğum haritalarınızda gördüğünüz gezegen etkileri nasıl oluyor da yaşamınıza giriyor?


BEYİN GERÇEKLE HAYAL ARASINDAKİ FARKI BİLMİYOR: “HAYALLERİMİ YARATIYORUM” MEDİTASYONUYLA BEYNİNİZİ HACKLEYİN!Çocukken belki de en çok yaptığımız şeydi hayal kurmak. Hayali arkadaşlar yaratmak, bir sopayı at yaparak saatlerce oynamak, kendimizi süper kahraman gibi hissetmek.


               Barselona, ismiyle birlikte anılan kavramlar yoğunluğu bakımından Dünya’da ilk sıralardaki şehirlerin başında geliyor desem yanlış olmaz sanırım. Tarih, turizm, gastronomi, mimari, spor, edebiyat, film ve müziğin aynı şehirde anılması bence Barselona’yı eşsiz kılmaya yetiyor.


  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler