Merhaba Sevgili Astroloji severler 2020’ye girdiğimiz şu zamanlarda sizlerle  beraber ileri ve geri zaman boyutunda bir yolculuğa çıkacağız. Uzun soluklu bir bakış açısıyla bizleri nelerin beklediğini anlatmayı umuyorum.


Dünya artık yaşanmaz hale gelince tüm ırklar (bu ırklar sadece insan ırkları değil) uzayda gezegenlere yayılmış ve koloniler halinde yaşamaya başlamışlardır. Bu koloniler içinde insan ırkı dört büyük ırktan biri olmuştur.


Yeni Bir Yıl ve Yeni Bir “SEN”… 2019’un bu ilk günlerinde hem 2018 den öğrendiklerimizden, deneyimlerimizden, hissettiklerimizden, yeni bir yıl ve yeni bir SEN den bahsetmek istiyorum.


Yılbaşı sofralarında yemeği fazla kaçırmamak mümkün mü, hele de çeşit fazlaysa tatlıyı tuzluyla, tuzluyu, ekşi ile etleri birbiriyle, içeçeklerin su gibi aktığı yılbaşı gecelerinde. Yılbaşı gecesinin sonrasında ise çok kötü bir sabaha uyanılır. Baş ağrısı, mide bulantısı, halsizlik...Uzmanlar yılbaşı sabahı nasıl mutlu uyanılacağını anlatıyor. İşte yılbaşı sabahına mutlu uyanma üzerine…


Kendin için önceliklerini en son ne zaman sıraladın? Öncelik derken yapmam ve bitirmen gereken işlerden bahsetmiyorum.  Senin hayattaki önceliğin ne? 


Suçlama Kendini gülümsemeye zorlayarak “Bu raporları sürekli yanlış hazırlıyorsun” dedi yavaşça.


Kış lastiği zorunluluğu ile birlikte kar yağmadan sürücülere yeni cezalar kesildi bile. Peki kış lastiği hangi araçlar için zorunlu? Otomobil kullananlar kış ya da diğer bir tabirle kar lastiği takmak zorunda mıdır? kar lastiği takmayanlar ne kadar ceza ödeyecek? İşte konuyla alakalı merak edilen tüm detaylar


Miami Üniversitesi’nde, Dokunma Araştırma Enstitüsü tarafından bir araştırma yapılmış. Erken doğan prematüre bebeklerin yarısına, her gün beşer dakikalık masaj yapılıyor. Masaj yapılan bebeklerin ağırlıklarında masaj yapılmayanlara göre, yüzde 47 oranında artış oluyor.  Daha sağlıklı oldukları ve hasta olanlarında hızla iyileştikleri gözlemleniyor. Bu harika bir şey.


  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler