Öfke, tehditlere karşı kendimizi korumamıza ya da savaşmamıza yardımcı olan duyguları uyandıran doğal bir tepkidir.


Anadilin dışında kazanılmış olan diğer diller bireyi dünya vatandaşı yapmanın yanı sıra fiziksel sağlık ve kişisel gelişim üzerinde de birçok olumlu etkiye sahip.


Tüm dünyada ve Türkiye’de trend haline gelen glutensiz beslenme çölyak, gluten duyarlılığı gibi bazı durumlarda zorunlu uygulanması gereken bir uygulamadır.


ABD'de yapılan bir araştırma ise Alzheimerı engellemenin anahtarının dünyanın en çok kullanılan ilaçlarından biri olan aspirinde olabileceğini gösteriyor. Alzheimer hastalığı günde bir aspirin içerek önlenebilir


Çocuklarda Beyin Gelişimini Destekleyen Öneriler Çocuk büyütürken bilmemiz gereken belki de en önemli konudur “çocuğun beyin gelişimi” Ailenin, çevrenin beyin gelişimine etkisi nedir? Sorusunu açıklamaya çalıştım.


Bir gün genç bir erkek danışanım seanslardan birinde "Bir başka kadını sevemiyorum, çünkü annemi kırmaktan korkuyorum. Annemi çok seviyorum" diyerek kendini ifade etti.


Suçlama Kendini gülümsemeye zorlayarak “Bu raporları sürekli yanlış hazırlıyorsun” dedi yavaşça.


Evrende insan, hayvan, canlı ya da cansız ne varsa her şey enerjidir. Enerjisi olan her şey ışın çıkarır. Her ışın dalga halinde yayılır...


  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler