Edward Norton en sevdiğim oyunculardan biri. Sırf oyunculuğunu izlemek için onun yer aldığı tüm filmleri izledim diyebilirim.


Eserde Amerikan 101’inci Hava İndirme Tümeni, 506’ncı Alay, 2’nci Tabur, Easy Bölüğü’nün ikinci Dünya Savaşı’ndaki kahramanlık hikayesi anlatılıyor.


2020 yılına girerken, kesin içimizden biri ağır beddua etti. 4 milyarlık yıllık sevimli mavi gezegen sanki sezon finaline doğru gidiyor. Korona virüsünden sonra, uzaylı istilası yaşanırsa kesin “final” yaparız.


Goebbels dünya ve nazi tarihindeki Hitler den sonra etkili ikinci isim... Nasyonal sosyalist partinin kuruluşundan yükselişine dek yaptığı büyük algı operasyonu ile nasyonal sosyalist akımın ardında çığ gibi büyüyen kalabalığın en önemli mimarlarından birisi...


İnsan olarak son dönemlerde o kadar büyük bir koşuşturma içerisindeyiz ki? Çevremizde olup bitenden bir haber yaşıyoruz.


Mükemmellik… Her baktığımızda görmeye, her dinlediğimizde duymaya, her nefesimizde bilmeye çalıştığımız… Göremediğimizde, yok olurmuşçasına çileden çıktığımız, yüreğimizi görünmez iki el ile sıkıştırıp dağlayan, tüm hücrelerimizi öfkenin karşı konamaz ateşi ile dolduran, ejderhanın ateş püskürtmesi gibi dilimizle ateş saçmak için yanıp tutuştuğumuz mükemmellik…


Havalar ısınmaya başladı derken baharda hastalıklar kapınızı çalabilir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için dengeli beslenmek ve antioksidan besin öğelerini her gün düzenli almak gerekir. Her renk, her çeşit besini tüketmenin önemini vurgulayan Liv Hospital Diyet ve Beslenme Uzmanı Serap Güzel bahara sağlıklı girmeyi sağlayacak ve bağışıklık sistemini güçlendirecek 10 besin hakkında…


Şu son yaşadığımız olayları düşündüğümüzde aslında tek iyi şey bize neler öğrettiği olacaktır her halde. 2020‘ye girdiğimiz ilk günlerden itibaren depremler, çığ felaketi, kayıp verdiğimiz şehitlerimiz, havalimanındaki facia ve İstanbul depreminin 20 yıl sonra tekrar kendini hatırlatması-hoş hiç unutmamalıydık.


  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler