Finansal Astroloji / Betül Erdem

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Venüs Başak burcunda, eleştirinin dozuna dikkat!

Merhabalar Sevgili Okurlar! 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor, ikili ilişkilerde eleştirinin dozunu abartabiliriz. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor, çalışma hayatımızla ilgili yeni kararlar alabiliriz. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor, evlilik, ortaklık ve dostluklar ön plana çıkabilir.

20 Eylül Çarşamba, Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Venüs gezegeni 14 Ekim’e kadar Başak burcunda hareket etmeye devam edecek. Astroloji de Venüs aşkı, ilişkileri, kadınları, ilişkide ki davranış şeklimizi, cinselliği, parayı, estetiği, güzelliği, sanatı ve lüksü temsil eder.

Venüs’ün Başak burcuna geçişi ile birlikte ikili ilişkilerde ve sosyal hayatımızda mantık ve eleştirsellik ön plana çıkabilir. İlişkimizi didik didik edebiliriz. Partnerimize kusur bulmakta son derece başarılı olabiliriz ☺ Bu dönem başlayan ilişkilerde duygulardan çok mantığımızla hareket edebiliriz. İlişkilerde sevgimizi partnerimize hizmet ederek gösterebiliriz. Sevdiğimiz insanın ihtiyaçlarını karşılamak için daha çok çalışabilir, gündelik hayatını daha iyi organize edebilir, yemek yapabilir veya el emeği ile yapılan hediyeler armağan etmek isteyebiliriz. Sevgi emek ister diye düşünürken sevgilim veya eşim benim için ne yaptı somut olarak bunu görmek isteyebiliriz. Diğer yandan canımlı cicimli sözler, romantik anlara da özlem duyabiliriz. Çünkü ilişkilerde duygusal açıdan sevgimizi ifade etmek pekte kolay olmayacak.

İlişkimizdeki sorunlara ise daha çok odaklanıp eksiklerimizi fark edebilir ve yapıcı şekilde eleştirilerde bulunmaya çalışabiliriz. Belki de ilişkimizde duygusallığı bir kenara bırakıp artık gerçekçi olmamızın zamanı gelmiştir.

Bu dönem yeni bir ilişkiye başlamak çokta kolay olmayabilir, karşımızdaki insanı iyice analiz edebilir, daha temkinli yaklaşabiliriz. Bu süreci karşımızdaki insanı daha çok tanımaya çalışarak geçirebiliriz.

İş hayatında ve gündelik yaşantımızı ise daha iyi organize olabilir, temizlik ve hijyene daha çok özen gösterebilir ve para harcayabiliriz. İşimize yaramayan, kullanmadığımız eşyalarımızı ihtiyacı olan insanlara verebiliriz. Giyim kuşam açısından gösterişten uzak daha sade ve şık kıyafetler giymek isteyebiliriz. Sağlık açısından daha iyi beslenmek, cildimize, saçımıza bakım yaptırmak isteyebiliriz.

20 Eylül Çarşamba, Başak burcunun 27 derecesinde saat 08:30’da bir Yeniay meydana geliyor. Yeniay’ın etkilerini +/- 7 gün için de hissedebiliriz. Yeniay zamanlarında yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kararlar almak isteyebiliriz.

Yeniay 12-6 aksında gerçekleşiyor. Bu süreçte sağlığımız, gündelik hayatımız, evcil hayvanlarımız, iş hayatımız, çalışma ortamımız, iş arkadaşlarımız, bilinçaltı konuları, rüyalar, gizli düşmanlar, bağımlılıklar, fedakârlıklar, kayıplar, dedikodular, depremler, hastaneler, hapishaneler, yetimhaneler, gizli topluluklar, sel baskınları,  çalışanlar, ordu ve polis, sendikalar, grevler, salgın hastalıklarla ilgili konuları ön plana çıkarabilir.

Yeniay haritasında ASC’de Terazi burcu yükseliyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, dostluklar ve açık düşmanlıklarla ilgili konulara vurgu yapıyor. Terazi burcunun yöneticisi Venüs’ü Başak burcunda ve 11. Evde görüyoruz. Uranüs’le olan üçgen açısı da uzun dönem flörtler, evlilikler, ortaklıklar ve dostluklar la ilgili ani gelişen ve geleceğimizi etkileyecek olaylara işaret ediyor. Venüs’ün Başak’ta olması ilişkileri daha fazla irdeleyeceğimizi gösteriyor. Merkür’ün Neptün ile karşıt açısı zihinsel açıdan kafamızı karıştırabilecek olaylara işaret edebilir.

Hayatımızda kontrolümüz dışında bazı olaylar gelişebilir. Aşk hayatımızla ve çocuklarımızla ilgili meselelerde kafamızı karıştıracak zihinsel açıdan bizi yoracak olaylar yaşanabilir. İç dünyamızla ilgili yeni kararlar alabiliriz. Kendimizle yüzleşmek hatalarımızı kabul etmek yüzleşmek isteyebiliriz. Yalnız kalmaya daha çok ihtiyaç duyabiliriz.  Eğitim, hukuk, yabancılarla yaptığımız ortak işler, uzun yolculuklar, imzalar ve evlilik gibi konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Yazı yazmak bize iyi gelebilir. Özellikle yazarlar ve senaritstler yeni çalışmalara başlayabilir.

Başak burcunda ki Yeniay ile birlikte çalışma hayatımızla ilgili yeni kararlar alabiliriz. İşimizi veya çalıştığımız bölümü değiştirmek isteyebiliriz. Yeni iş teklifleri alabiliriz. Çalışma ortamımızın değişmesi ile birlikte yeni iş arkadaşlıkları geliştirebiliriz. Gündelik hayatımızı düzenlemek yeni bir düzen kurmak isteyebiliriz. Beslenme şeklimiz ve sağlığımızla ilgili yeni kararlar alabiliriz. Özellikle bağırsaklarımızla ilgili problemler açık olabiliriz. Uzun zamandır ihmal ettiğimiz kontrollerimizi yaptırtabiliriz. Çalışmak ve üretmek, hayatımızı daha iyi planlamak ve yeni bir düzen kurmak isteyebiliriz.

Ayrıca insanlar için bir şeyler yapmak, hizmet etmek ve yardımcı olmak isteyebiliriz. Hastanelerle, hapishanelerle ve sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak görev alabiliriz.

Ülkemize baktığımızda ise Yeniay Türkiye’nin 4-10 aksında gerçekleşiyor. Mundan astroloji de ise ülke toprakları, madenleri, halkın derin korkuları, muhalefet partisi, iktidar partisi, ülkenin lideri, otorite konumunda olan kişiler ve ülkenin prestijini ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. Muhalefet partileri içinde yeni bir düzen bir arayış olabilir. Daha çok çalışmak kendilerini ortaya koymak isteyebilirler. Maden kazaları, toprak kaymaları, tarım ve mahsullerin zarar görmesi ile ilgili üzücü gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca çalışanlarla ilgili yeni kararlar alınabilir. Hizmet ve üretimle sektörleri ile ilgili yeni çalışmalar duyurulabilir. Yeni işletmeler açılabilir. Sağlık sektörü ile ilgili yenilikler gündeme gelebilir.

22 Eylül Cuma, Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Astrolojide Terazi burcu uzun dönem flörtleri, evliliği, ortaklıkları, dostlukları, açık düşmanlıkları, avukatları, adaleti, uyumu, estetiği, güzelliği ve sanatı temsil eder. Yaklaşık bir ay boyunca enerjimizi en çok ikili ilişkilere, diplomasi geliştirmeye ve sorunlarımızı çözmeye harcayabiliriz.

Karşımızdaki insana uyum sağlamak, birliktelik içinde hareket etmek bizim için önemli olabilir.  Kendi varlığımızı ortaya koyabilmek için başkaları ile paylaşım içinde olmamız gerecektir. Evliliğimize daha çok zaman harcayabiliriz. Eşimizle olan sorunlarımızı tatlılıkla çözmek isteyebiliriz. Uzun süreli ilişkilerde evlilikle ilgili düşünceler gündeme gelebilir.  

Bu süreçte ben demeyi bırakıp biz olmayı birlikte hareket etmeyi tercih ederken ilişkilerimizde ki sorunları yapıcı bir şekilde diplomasi kullanarak çözemeye çalışabiliriz.  Her olayı iki yanı ile görebilme ve düşünebilmemiz sayesinde objektif kararlar alabiliriz.Adalet ve eşitlik duygumuzun ön plana çıkması ile birlikte yaşadığımız olaylarda bu değerlere daha çok önem verebiliriz. Kim haklı kim haksız? Eşit davranıyor muyum veya bana eşit davranılıyor mu sorularına daha çok kafa yorabiliriz. Çözemediğimiz sorunlarımız için özellikle hukuksal meselelerde aracılardan, avukatlardan, danışmanladan veya dostlarımızdan yardım isteyebiliriz destek görebiliriz.

Kaba ve nezaketten uzak davranışlara tepki gösterebiliriz. Tartışmalardan veya gergin ortamlardan uzak durmak isteyebiliriz. Barış ve huzur en önemli ihtiyacımız olabilir. Sosyal hayatımız hareketlenebilir yeni inşalarla tanışabiliriz.  Ev vakit geçirmek ve yalnız kalmak en son isteyeceğimiz şey olabilir ☺ Sanata, estetiğe, güzelliğe ve modaya olan ilgimiz artabilir. Dış görünüşümüze daha çok özen gösterebiliriz.

Bu süreçte dikkat etmemiz gereken şey kendi kişiliğimizden ödün vermeden ikili ilişkilerimizi geliştirmeye çalışmak olacaktır.

Güneş Terazi’de iken keyfimize göre hareket etmek isteyebiliriz. Beslenmemize biraz daha dikkat etmemiz gerekebilir. Sağlık açısından ise  bel bölgesi, omurga ve böbreklerle ilgili sorunlarla karşılaşabiliriz.

Mundan astrolojide ise adalet, partiler, savaşlar, antlaşmalar, avukatlar, evlilikle ilgili kurumlar, açık düşmanlar, politikacılar, müzayedeler, lüks ürünler, kuyumcular, güzel yapılar ve köprüler ön plana çıkabilir.

Tüm Terazi burçlarının doğum günü kutlu olsun…

01 KOCKOÇ BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Çalışma hayatınızda titizliğinizle ve detaycılığınızla ön planda olabilirsiniz. Çalışma ortamınızda her şeyin belli bir düzen içinde olmasını isteyebilir, takıntılarınız artabilir. İş hayatınızdan biri ile tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Diyete ve spora başlamak ve kendinize daha çok özen göstermek isteyebilirsiniz. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. İş hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Çalışma ortamınızda yeni yapılanmalar olabilir. Terfi edebilir veya bölüm değiştirebilirsiniz. Gündelik hayatınızda yaşayacağınız değişimler yeni bir düzen oluşturmanıza neden olabilir. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu ay enerjinizi en çok ikili ilişkilerinize, ortaklıklarınıza ve dostluklarınıza harcayabilirsiniz. İlişkinizde uyum, denge ve adalet kavramları ön planda olabilir. Sorunlarınızı konuşarak çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. Yeni bir ortaklık teklifi alabilirsiniz. Bu süreçte yalnız kalmaktan pek hoşlanmayabilirsiniz. Dostlarınızla sık sık bir araya gelmek isteyebilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca hukuksal sorunlarınızı çözmek için bir avukata danışabilirsiniz.  

02 BOGABOĞA BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Aşk hayatınızda kuruntularınız artabilir. İlişkinizi daha çok sorgulayabilirsiniz. Partnerinizin ilişkini için ne kadar emek verdiğini veya çaba gösterdiğini somut olarak görmek isteyebilirsiniz. Eleştirilerinizin dozunu abartabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili kaygılarınız artabilir, onların hayatını daha iyi organize etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızı için yapacağınız harcamaları kısabilir daha temkinli hareket edebilirsiniz. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Aşk hayatınızla ve çocuklarınızla ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni biri ile tanışabilirsiniz fakat hemen ilişkiye başlamak yerine tanıma sürecini daha uzun tutabilir, bazı şeylerden emin olarak hareket etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca çocuk sahibi olmakla ilgili karar alabilirsiniz. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Çalışma hayatınızda keyifli bir dönem sizi bekliyor. İş arkadaşlarınızla ilişkiniz daha uyumlu davranabilirsiniz. Günlük hayatınızda kendinize daha çok özen gösterebilirsiniz. Şık ve kaliteli giyinmek isteyebilir, kişisel bakımınıza daha çok zaman ayırabilirsiniz. Yalnız spor ve diyet için pek hevesli olmayabilir keyfinize göre davranmak isteyebilirsiniz. Kilo alabilirsiniz aman dikkat.

03 IKIZLERİKİZLER BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Evinizle daha çok ilgileneceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Evinizi temizlemek düzenlemek, kullanmadığınız eşyaları ayırmak temizlik yapmak için güzel bir zaman. Evinizi sadeleştirmek negatif enerjinizi üzerinizden atmanızı sağlayabilir. Ayrıca bahçenizle daha çok ilgilenebilir, sonbahar için hazırlık yapabilirsiniz. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Yeniay sizin için biraz daha içsel geçebilir. Evinizle ve yaşadığınız yerle ilgili kararlar gündem gelebilir. Aile içi ilişkilerinizi daha çok sorgulayabilirsiniz. Hayatınızla ilgili somut adımlar atamak isteyebilirsiniz. Home ofis çalışmakla ilgili bir teklif alabilirsiniz. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla olan ilişkinizde keyifli bir dönem sizi bekliyor. İlişkinizde partnerinizin isteklerini daha çok önemseyebilir, sorunlarınızı tatlılıkla çözmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte daha çok zaman geçirebilir, ilginizle onları şımartabilirsiniz. Bu ay yalnız kalmayı pek tercih etmeyebilirsiniz. Sosyalleşmek sık sık konserlere, tiyatrolara veya maçlara gitmek isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

04 YENGECYENGEÇ BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Hitabetinizle insanları kolayca etkileyebilir veya dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yakınlarınız, kardeş ve komşularınızla olan ilişkinizde ise daha eleştirisel yaklaşımlarınız olabilir. İletişimle ilgili her türlü cihazınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Rehberinizde gereksiz isimleri veya mailleri silebilir, resim ve videolarınızı yedekleyebilirsiniz. Kütüphanenizi tekrar düzenlemek ve temizlemek isteyebilirsiniz. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Yeni bir sözleşme imzalayabilir, reklam, satış, pazarlama ve yayıncılıkla ilgili işlerinizde somut adımlar atabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle keyifli zamanlar geçirmek için organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Aile içinde uyum, ahenk ve eşitlik kavramları ön plana çıkabilir. Babanız ve eşiniz hayatınızda daha çok önem kazabilir. Aile içinde ki anlaşmazlıkları konuşmak isteyebilir, olaylara her iki yanı ile bakabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizi ağırlamak, davetler veya ev partileri düzenlemek isteyebilirsiniz.

05 ASLANASLAN BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Parasal konularda son derece temkinli olurken içinize sinen ve titizlikle yaptığınız çalışmalarla ilgili girişimlerde bulunabilir, somut adımlar atabilirsiniz. Bu dönem paranızı biriktirebilir ve doğru yatırımlar yapabilirsiniz. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Parasal konularla ilgili yeni kararlar gündeminizde olabilir. Yeni bir proje için teklif alabilirsiniz.  Fakat temkinli davranmanızda fayda var. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Yakın çevre, kardeşler ve komşularınızla ilgili problemleriniz, kırgınlıklarınız varsa bunları çözmek için adım atabilir veya siz başkaları için arabuluculuk yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle daha yoğun ilişkiniz olabilir sevdiklerinizle sık sık bir araya gelebilir kısa yolculuklar yapabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

05 ASLANBAŞAK BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Burcunuza geçiş yapıyor. İnsanlar sizden kolayca etkilenebilir. Bekâr Başak’lar yeni biri ile tanışabilir, fakat temkinli davranabilir. İlişkisi olan Başak’lar ise ilişkilerini didik didik edebilir. Fiziksel olarak görüntünüze daha özen gösterebilirsiniz. Gösterişten uzak sadece, şık ve temiz giyinmek isteyebilirsiniz. Aynı gün burcunuzda bir Yeniay meydana geliyor. İkili ilişkilerle ilgili bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Hayatınızda detaylar önem kazanabilir. Yalnız yanıltıcı durumlara karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Bu Yeniay’da dışardan nasıl göründüğünüze, nasıl algılandığınıza kafanızı daha çok yorabilirsiniz. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Parasal konular kafanızı çok fazla meşgul edebilir. Yapacağınız girişimlerde olayları iki tarafı ile incelemek isterken kararsız kalabilirsiniz. Ortaklaşa yapılacak projelerle ilgili teklifler alabilirsiniz. Lüks harcamalarınız bu dönem artabilir.

07 TERAZITERAZİ BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. İlişkiler konusunda kendinizi geri planda tutmak, ilişkinizi gözlerden uzak yaşamak isteyebilirsiniz. İlişkinizle ilgili bilinçaltına attığınız problemlerle yüzleşebilirsiniz. Sosyal hayattan biraz daha uzak durmaya ve yalnız kalmaya daha çok ihtiyacınız olabilir. Ayrıca kadınlardan gelen gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Yeniay sizin için daha içsel geçebilir. Geçmişten gelen konular kafanızı kurcalayabilir. İçsel dünyanızda yeni kararlar alabilirsiniz. Ayrıca yoga ve meditasyon yapmak gereksiz kuruntulardan sizi kurtarabilir. 22 Eylül Cuma günü Güneş burcunuza geçiş yapıyor. Kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz. Kendinize olan güveninizin gelmesi ile birlikte kişisel hedeflerinize daha çok odaklanabilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda kolayca fark edilebilirsiniz. Sosyal hayatınız hareketleniyor. Fiziksel açıdan görünümünüze daha çok özen gösterebilirsiniz şık ve gösterişli giyinmek dikkat çekmek isteyebilirsiniz.

08 AKREPAKREP BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Sosyal hayatınız oldukça hareketleniyor! Dikkatleri kolayca üzerinize çekebilirsiniz. Fakat yeni tanışacağınız insanlara karşı daha temkinli olabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projeleri, özellikle dernekler ve vakıflar için çalışabilir insanlığa faydalı olacak hizmetler vermek isteyebilirsiniz. Kariyer gelirlerinizle ilgili beklediğiniz zammı alabilirsiniz. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Geleceğinizle ilgili konularda çok fazla kuruntu yapabilirsiniz. Hayatınızı düzene sokmak daha düzenli hareket etmeye yönelik kararlar alabilirsiniz. Ayrıca arkadaş çevrenizden biri ile tanışabilirsiniz, yeni bir aşk kapınızı çalabilir. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık süreçte kendinizi arka planda tutmak ve hayattan biraz daha izole olmak isteyebilirsiniz. Sağlık problemleriniz artabilir. Babanızın veya eşinizin sağlık problemleri ile ilgilenebilir, hastanelere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Hayat akışı içinde kısa bir mola vermek sevgilinizle veya eşinizle bir tatile çıkmak ve kafa dinlemek size iyi gelebilir.

09 YAYYAY BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Kariyer hayatınızda ikili ilişkiler önem kazanıyor. Görüşmeleriniz, toplantılarınız artabilir. Yöneticilerinizle olan ilişkinizde ise dikkatli olmanız gerekebilir. Eleştirilmek sizin motivasyonunuzu düşürebilir. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Kariyer hayatınızda önemli bir teklif alabilirsiniz. Yöneticiliğe terfi edebilirsiniz. Yeni projeler ve fikirler üretebilir çok fazla çalışabilirsiniz. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Sosyal hayatınız oldukça hareketleniyor. Davetler, organizasyonlar, etkinlikler yaklaşık bir ay boyunca hayatınızda hiç eksik olmayacak. Sosyal ortamlarda flörtöz olabilir, insanları kolayca etkileyebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

10 OGLAKOĞLAK BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Yeni bir eğitime başlayabilir, seminer ve kişisel gelişim kurslarına katılmak isteyebilirsiniz. Kültür gezileri ve yurtdışı seyahatlerine çıkabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Basın, medya, yayıncılık ve sosyal medya alanlarında yapacağınız çalışmalarla ön plana çıkabilirsiniz. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Yabancı ortaklı bir firmadan bir iş teklifi alabilirsiniz. Yeni bir ortaklık gündeme gelebilir. Hukuksal bir süreciniz varsa bununla ilgili yeni gelişmelere şahit olabilirsiniz. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Kariyer hayatınızda kendinizi daha çok gösterebilirsiniz. İkili ilişkileriniz artabilir, önemli projeler ve anlaşmalar için diplomasi kullanarak istediğiniz teklifleri kolayca kabul ettirebilirsiniz.

11 KOVAKOVA BURCU: 20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Eş ve ortak gelirleri konusunda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bu süreçte çevrenizdeki insanlara finansal konularda akıl verebilirsiniz. Paranızı biriktirebilir, gereksiz harcamalarınızı kısabilirsiniz. Beklediğiniz bir alacağı tahsil edebiliriniz. Estetik operasyonlar ve cerrahi müdahaleler gündeminizde olabilir. Cinsellikle ilgili konularda ise takıntılarınız artabilir.  Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Kredi veya burs için başvuruda bulunabilirsiniz. Psikolojik açıdan kendinize dert edindiğiniz kuruntu yaptığınız konularla ilgili bir karar alabilirsiniz. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Akademik çalışmalar, eğitim, yurt dışı bağlantılı işleriniz, hukuksal süreçleriniz ve uzun yolculuklar önem kazanabilir. Uzak ülkelere yolculuklar yapmak, ufkunuzu açacak insanlarla tanışmak ve sosyalleşmek isteyebilişiniz. Evlilik ve ortaklıkla ilgili imzalar gündemde olabilir.

12 BALIKBALIK BURCU:20 Eylül Çarşamba günü Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve dostluklarınız önem kazanıyor. Çalışkan, üretken ve titiz insanlara ilginiz artabilir. Evlilik ve uzun dönem flörtlerinizde somut şeyler daha çok önem kazabilir. İlişkinizi ve ilişkide ne kadar emek verildiğini sorgulayabilirsiniz. Eşinize veya sevgilinize sevdiğinizi romantik sözcüklerden çok hizmet ederek gösterebilirsiniz. Aynı gün Başak burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Yeni bir ortaklık teklifi alabilirsiniz. İlişkisi olan Balık’lar evlilik teklifinde bulunabilir. Taşınmakla ilgili düşünceleriniz için harekete geçebilirsiniz. 22 Eylül Cuma günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor Bu ay enerjinizi en çok eş ve ortak gelirlerine, borçlar, alacaklar, ödemeler, miras ve nafaka konularına harcayabilirsiniz. Çocuklarınız ve sevdikleriniz için harcamalar yapabilirsiniz. Bütçenizi aşabilirsiniz aman dikkat!

Hepinize keyifli bir hafta diliyorum…

Betül Erdem

Benzer Yazılar

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler