Uğur Durak

Uğur Durak

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sevgili okurlarım; Öncelikle Bankacılık Günü kutlu olsun! Yazımın sonunda banka çalışanı okucularımız için süpriz bir hediyem olacak. Kaçırmayın!
Instagram, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından ilk olarak iPhone için Ekim 2010’da piyasaya sunulan, sahip olduğu kaliteli filtreler ve sosyal ağ özellikleri ile kısa zamanda oldukça popüler olan bir fotoğraf paylaşım uygulaması olarak karşımıza çıktı.
Mark Zuckerberg’den Allah razı olsun. Facebook ve İnstagram’ı hayatımıza soktuğu için ne kadar dua etsem az...!
Böyle bir başlık attığım için kusura bakmayın ama uyarması bizden. Arkadaşlar, artık eskisine göre daha kolay işsiz kalacaksınız.
Halil Cibran’dan bir hikaye; Aamir Khan’dan bir örnek…
2020 yılına girerken, kesin içimizden biri ağır beddua etti. 4 milyarlık yıllık sevimli mavi gezegen sanki sezon finaline doğru gidiyor. Korona virüsünden sonra, uzaylı istilası yaşanırsa kesin “final” yaparız.
Demir, atom numarası 26 olan kimyasal elementtir. Bu element tüm dünyada betimleme ölçüsü olarak kullanılmaktadır. Demir; güç ve dayanıklılığın bir sembolü olarak hemen her kültürde yerini almıştır.
Bundan tam 418 gün önce doğdum. Ciyaklayarak, ağlayarak ve bolca kötü sözler söyleyerek doğdum. 12 Kasım 2018 benim tekrardan doğduğum gün olarak tarihe geçti.
Bir arkadaşım için…Bir arkadaşıma alıyorum…Bir arkadaşımın başına gelmiş…Merhaba dostlar, arkadaşlar…! Bu yazımı “Bir Arkadaşım” için yazmıyorum. Çünkü yazdıklarım ve anlatacaklarım doğrudan başıma gelmiştir.
Müşterilerine reklamlarında: ” Ücretsiz e-Dönüşüm Paketiyle KOBİ’leri geleceğe taşıyoruz! “ diyen bankadan Zaytung haberi gibi olay.
Sayfa 1 / 2

Kategorilerden Seçmeler