Tezer Öner

Tezer Öner

Lee Cooper, Solimak, Ersa, Ete Mensucat, Ete Trade, Tradevcogen, Levi Mümessillik, Eliar, Çizgi Mühendislik, Profilo Protect, Optimus, Elektromaks, AselGrup ve Sovatro şirketlerinde üst düzey yöneticilik, yönetim kurulu üyelikleri ve icra kurulu üyelikleri yaptı. 2006 yılından beri kurduğu Agon ile çeşitli danışmanlık, mümessillik ve eğitim-performans içerikli atölye çalışmaları konularında hizmet sunuyor.

Ticaret, Pazarlama, Satış, Reklam, Medya, Yönetim Organizasyonu ve Halkla İlişkiler, Saha ve Tedarik Organizasyonu ile Otomasyon konularında uzmanlığa sahip olan Tezer Öner 1987 TÜBİTAK Türkiye Üçüncüsü'dür. Davranış bilimleri, sosyal psikoloji ve pozitif bilimler meraklısı olan AGON Danışmanlık ve Mümessillik Hizmetleri Şirketi kurucu ortağı, aynı zamanda çeşitli dergi ve mecralarda yazarlık ve yorumculuk yapmıştır.

Pazarlamayı bir hayat tarzı, İletişim ve Marka Uzmanlığını ise bu hayatın birer yapı taşı olarak benimsemiş ve sürdürmektedir.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bugün bir köşe yazısı okudum ve uzun zamandır aklımda olan bir konuyu yazmaya karar verdim.
Maalesef “İmar Barışı” konusunda çok ciddi soru işaretleri halen halk tabanında devam ediyor.

Kategorilerden Seçmeler