Günümüzde masa başında çalışan ve bilgisayar kullanan herkeste sırt ağrısı, duruş bozukluğu, bel/boyun fıtığı veya omurga rahatsızlığı mevcut.


Vücudumuzun tüm yükünü çeken omurgamızın sağlığını korumak yaşam kalitemizin en önemli unsurlarındandır. Omurgamızın sağlığını korumak için öncelikle omurgamızın yapısnı ve işlevlerini bilmekte fayda var.


Son yılların en fazla tercih edilen estetik operasyonlardan birisi olan popo estetiği, bayanlara canlı, biçimli ve yuvarlak hatlara sahip olan bir kalçaya kavuşmalarını sağlıyor


Akçaabat Sebatspor’ da başlayan Trabzonspor’da başarılarla dolu on beş yıldan sonra hikayesi Beşiktaş’ ta üst üste iki yıl şampiyonluk ve Milli Takım’da dünya üçüncülüğü ile taçlanmış olan


Şampiyonlar ligi ile başlayan Uefa Avrupa ligiyle devam eden ve sadece futbol oyunu olarak Trabzonspor'u ayrı tutacağımız, Süper Ligde mücadele eden takımlarımızın Avrupa arenasında oynadıkları maçlarda puan kaybettiklerini ve futbol olarak kaybolduklarını gördüm.


Net ve açık olarak şunu bilelim: Takviye olarak protein hapı, tozu ya da çöpü(!) almaya, profesyonel düzeyde ağır egzersiz yapanlar dışında hiç kimsenin ihtiyacı yok.


Koşu bandı en yaygın olarak kullanılan kardiyovasküler antrenman aracı. Peki, nasıl kullanacağımızı gerçekten biliyor muyuz?


Merhaba Futbolseverler,2019-2020 Cemil USTA sezonunda tüm takımlar son ana kadar transferleri gerçekleştirmek için yarıştılar.


Kategorilerden Seçmeler