Selvi Caymazer

Selvi Caymazer

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Performans yönetimi, şirketin hedef ve stratejileri doğrultusunda yönetici ve çalışanların performanslarının ölçülmesi, değerlendirilmesi ve yönetilmesidir.
Kariyer Danışmanlığı;  bireylerin mesleklere, kariyerlere, kariyer rollerine ve sorumluluklarına , kariyer kararları verme ve planlama, serbest zaman aktiviteleri planlama, kariyer yolları ve diğer kariyer gelişim aktiviteleri gibi onların kariyerleri ile ilgili çatışma ve sorunlara yönelik bireysel danışmanlık sürecidir.
İş hayatında başarılı olmanın en önemli sebebi sevdiğiniz bir işi yapmanız ve mutlu bir çalışma ortamınızın olmasıdır.
Kurumların amaçlarını gerçekleştirebilecek doğru kişileri bulmaları, bu kişileri işe almaları, onların performanslarını takip etmeleri ve geliştirmeleri, 
Cv hazırlama, iş başvurusu yapma ve mülakata katılma gibi aşamaların her bir başlığı çok önemli olmakla birlikte küçük bir dikkatsizlik sizin elenmenize neden olacaktır. Ekonomik kriz ve işsizliğin, işten çıkarılmaların yoğun yaşandığı bu dönemde, tecrübeniz ve göreviniz ne olursa olsun Cv’nizi yenilemeniz, yeni mülakat tekniklerini araştırmanız faydanıza olacaktır.CV TasarımıGörüşmeye girmeden…
Cv hazırlama, iş başvurusu yapma ve mülakata katılma gibi aşamaların her bir başlığı çok önemli olmakla birlikte küçük bir dikkatsizlik sizin elenmenize neden olacaktır.
İnsanlar, yaşamın her alanında olduğu gibi çalışma ortamlarında da kendilerini değerli hissetmek isterler.

Kategorilerden Seçmeler