Ticari Gayrimenkul Uzmanı/Serdar Sevinç

Ticari Gayrimenkul Uzmanı/Serdar Sevinç

1974 İstanbul - Bakırköy"de doğdu. Öğrenimini tamamladıktan sonra 1998 yılı itibarıyla, 14 yıl Fujitsu Siemens"te çalıştı.

.
Ticari Gayrimenkul Danışmanı ünvanının, dünya standartlarını belirlemiş ve kabul gören CCIM"in Ticari Gayrimenkul Finansal Yatırım Analiz eğitiminin CI 101 modülünü tamamlamıştır.

Ticari Gayrimenkul Danışmanı Lisansı sahibi olan Serdar Sevinç, Ticari ve Endüstriyel Gayrimenkul Danışmanı olarak REMAX"te, 6 yıldır istikrarlı şekilde bu mülklerin satış ve kiralanması işlemlerini gerçekleştiriyor.

Serdar Sevinç’in katıldığı eğitimler

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2012 Kariyeriniz
2012 Succeed
2013 Ticari Gayrimenkul Eğitimi Remax TR
2015 Sales Power
2015 CCIM Ticari Gayrimenkul Eğitimi
2016 Gayrimenkul Değerleme

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Evlerin satın alınma aşamasında alıcı kitlenin kararlarını almasında etki eden bir çok kriter bulunuyor. Birinci el ev satın alırken konut projelerinde pek çok özellik göz önüne alınmalı ve değerlendirilmeli.
Popüler, mega projeler artık günümüzde çok gözde. Son günlerin en dikkat çeken projelerinden birisi de Kanal İstanbul. Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı yanı sıra şimdi sıra Kanal İstanbul Projesine geldi.
Gayrimenkule yatırım yapmak isteyen kişilerin en çok cevap almak istedikleri sorulardan biri de “ 2018 yılında Gayrimenkul Fiyatları ne olur? “ Yılın sonuna yaklaştığımız günlerde bu soru daha da anlam kazandı.
En basit tanımıyla hisseli gayrimenkul tapusunda birden çok kişinin payı olan gayrimenkul demektir. Bu tapuda tüm hisse sahiplerinin isimleri yazılıdır.
6570 sayılı kanun ve Borçlar Kanunu’na göre mal sahibinin ihtiyaç duyması halinde kiracısından evini tahliye etmesini isteyebilmesi için bazı şartların yerine getirilmesi ve dava açılması gerekmektedir...
2016 yılında yenilenen Gayrimenkul Sertifikası Arzı Tebliği sonrasında, Gayrimenkul Sertifikaları ülkemizde ilk kez Toplu Konut İdaresi (TOKİ) öncülüğünde 29-30-31 Mart tarihlerinde halka arz edildi. Peki gayrimenkul sertifikası ile nasıl ev sahibi olunuyor? Gayrimenkul sertifikası borsada nasıl alınıp satılıyor? Avantajları neler?
Bir süredir durgun olan gayrimenkul sektörüyle ilgili hem gayrimenkul şirketlerinin hem de gayrimenkul yatırımcılarının beklediği iyi haber geldi:
Bir kenarda bir miktar birikmişiniz var ya da bir yerden toplu bir ödeme aldınız ve bu parayla yatırım yapmak istiyorsunuz. Gayrimenkul sektörü tabii ki her zaman en garantili yatırım alanlarından biri. Aldığınız bir gayrimenkulü kiralayarak ya da daha yüksek fiyata satarak, gelir elde edebilirsiniz.
Son dönemlerde hepimizin diline pelesenk olan döviz kurlarındaki değişim Türkiye’de birçok sektörü etkiledi. Bu etkilenmeden en çok nasibini alan sektörlerden biri inşaat haliyle gayrimenkul oldu.

Kategorilerden Seçmeler