Pınar Erdoğan

Pınar Erdoğan

1985 doğumlu Pınar Erdoğan uluslar arası sertifikalı Yaşam Koçu, NLP danışmanlığı yapmaktadır.Son olarak uzmanlık alanını Bilinçaltı değişim üzerine yönelterek Uzm.Klinik Psikolog Mehmet Başkak'tan eğitim aldı.


İş hayatına profosyonel olarak  1999 yılında başlamıştır.2004 yılında Kocaeli üniversitesi (Hazır Giyim) bölümünü okurken iş hayatına ihracat firmasında tasarımcı olarak devam etmiştir.Çalışma hayatına devam ederken 2010 yılında LaSalle International Academy (Fashion Merchandising)eğitimi aldı ve yeni marka oluşumda yer aldı.2012 yılında Londra’da  University of the Arts London (Fashion Drawing) 1 yıllık eğitimi tamamlayıp İstanbul’a geri döndü.Tasarım markasında yer alarak kısa sürede başarılı bir çalışmada yer aldı.2014’te özel ilgi alanı olan kişisel gelişim,zihin gücü,farkındalık , iletişim, Bilinçaltı Değiştirme Koçu, NLP ve Yaşam Koçluğu konularında kendisine daha fazla zaman ayırmaya ve kariyerine bu alanlarda devam etmeye karar verdi.

 Öncesi

Modaya olan tutkum 6 yaşında başladı.Kendimi durduramaz şekilde sürekli barbie bebeklerime kıyafetler dikerken bulurdum.Nedeni fazlasıyla rahatsız edici bulmamdı. Hepsinin aynı tarzda olmalarından duyduğum rahatsızlıktan o zamandan başlamıştım  dile getirmeye, düşünmeden söylerdim neden herkes aynı şeyi giyinmek zorunda !

 

Ben buna karşı geldim ve her birine isimler ,karakterler vererek yeni tarz oluşturdum.

İlk koleksiyon  çalışmam onlara yeni bakış açısı getirmek için oluştu,benim kıyafetlerim farklı olmalı!Ben hiç bir zaman trende ayak uyduramadım,aslında hiç denemedimde ama kendi tarzımı oluşturdum.     

 Moda kendi stilini bulup onu özgür bırakmaktır. Hayallerim şekillenmeye başladı sonra kurguladım adım adım bu yolda ilerlerken anneciğimin büyük desteği ile çoçukluktan başlayan çalışmamı profosyonel hayata taşıdım ve şimdi 13 yıldır tasarım dünyasında bulunmaktadayım.Uzun yıllar ihracat firmalarında tasarım departmanlarında çalıştım ama hep bir yanım daha iyi,farklı ve özgürce tasarım yapacağıma inanıyordu ve bir gün sevgili kadim dostum ile kesişti yollarımız  o bana hayalinde ki kadını anlattıkça bende hep yapmayı tasarladığım kadınla tanışmış oldum.

 

2012 yılından bu yana  zaman kavramı olmaksızın çalıştık ve bu kısa sürede çokta başarılı işler çıkardık.

 

Aklımızda ki kadını yaşatmak adına sürekli çalıştık güzelde yol katettik emeğimizin karşılığını almanın gururunu yaşadık. Her güzel şeyin sonu gelirmiş benim içinde o zaman geldi çattı.

 

Artık benim için biraz mola zamanı, yoluma  Bilinçaltı Değiştirme Koçu ve Yaşam Koçu olarak  devam etmeye başladım.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
SELF- KENDİ kendime ne kadarım? Self deyince hepinizin aklından mutlaka selfie geçmiştir. Bu fenomen aslında ilk egoizm gibi görünebilir fakat bence kişinin kendi kendine yetmesine vesile olan ilk adımdı.
Regresyonun ile kilo vermek nasıl mümkün olabilir. Bilinçaltımız ilk yaşama başladığımızdan bugüne olayları sebep sonuç ilişkisine bağlayarak bize koruma alanı yaratmak adına bize iyi veya kötü gelebilecek anlamlar vermiştir.
NLP Nedir? NLP, yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini,

Kategorilerden Seçmeler