Finansal Astroloji / Betül Erdem

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özel hayatımızda tutku ve heyecan artıyor!

Merhaba Sevgili Okurlar! 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor, İletişimin ve ticaretin hızı artabilir, 7 Mart Çarşamba günü ise Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor, özel hayatımızda tutku ve heyecan artıyor.

6 Mart Salı, Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Merkür gezegeni 31 Mart’a kadar Koç burcunda hareket etmeye devam edecek. Merkür gezegeni iletişim, zekâ, mantık ve öğrenme ile ilgili bir gezegendir. İkizler ve Başak burcunun yöneticisi olan Merkür Koç burcunda iken öncü fikirlerimiz olabilir.

Aklımızdan geçenleri olduğu gibi ifade etmekten çekinmeyebiliriz. Son derece dürüst ve açık olacağız. Tabi bu açık sözlülüğümüz gerçekleri duymaya tahammülü olmayanlar için zor olabilirken ikili ilişkilerimizde de dengeleri de sarsabilir. Evet dürüst olalım ama ağzımızdan çıkacak bir lafın bize daha sonra nasıl geri döneceğini iyi tahmin ederek konuşalım.

Özellikle yeni girişimler ve fikirler konusunda daha cesur olabiliriz. Fikirlerimizle insanlara öncülük edebilir, onları motive ederek cesaret kazandırabiliriz. Hızlı düşünebilir, hızlı konuşabilir ve daha kolay risk alabiliriz. Neşeli ve heyecanlı konuşmalar içerisinde olabiliriz. Ticaretin de temsilcisi olan Merkür, Koç burcuna geçerek ticari konulara da hız kazandırabilir. Öğrenme kapasitemizin artması ile birlikte eğitim alanında da daha başarılı olabiliriz.

Çabuk kızabilir, öfkemizi kontrol etmekte zorlanabiliriz fakat bu kızgınlıklar anlık olacak, kin tutmak olayları büyütmek istemeyeceğiz. Hızlı hareket ederken ayrıntıları gözden kaçırabilir, basit hatalar yapabiliriz. Cesaretin yanında planlı programlı olmamız gerektiğini de unutmamalıyız. Ayrıca yeni fikirlere açık olabiliriz.

Trafikte ise acele edebilir, kaza ve tartışmalara açık olabiliriz. Ayrıca aşırı hızdan uzak durmakta fayda var. Sosyal medyada sık sık tartışmalara, birbirine laf atma gibi durumlara şahit olabiliriz. Kardeşler, yakınlar ve komşularla olan ilişkimize ise biraz daha dikkat etmeliyiz.

 

7 Mart Çarşamba, Venüs Koç burcuna geçiyor. Venüs gezegeni 31 Mart’a kadar Koç burcunda hareket etmeye devam edecek. Astroloji de Venüs aşkı, ilişkileri, kadınları, ilişkide ki davranış şeklimizi, cinselliği, parayı, estetiği, güzelliği, sanatı ve lüksü temsil eder

 

Venüs Balık burcunda iken duygusal ve çekingen davrandık ve kendimizi ifade etmekle ilgili problemler yaşadık.  Venüs’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte aşkta cesaretimiz artıyor.

 

Aşk hayatımızda enerjimiz yükseliyor, kendimizi keyifli enerjik ve son derece coşkulu hissedebiliriz. Bu dönem ilk görüşte yaşanacak aşklara hazır olalım. Hoşlandığımız kişilere karşı ise daha yakın davranabilir ve duygularımızı dile getirmekten ise çekinmeyebiliriz. Tabi bu dönem saman alevi gibi sönen aşklara da şahit olabiliriz.

 

İlişki de hesap kitaptan yapmak pek Venüs Koç’a göre değil. Bu yüzden içimizden geldiği gibi davranmak ve kartlarımızı açık oynamak isteyebiliriz. Özel hayatımızda yaratıcılığımızı konuşturmak isteyebiliriz, sürpriz yolculuklar ve beklenmedik hediyelerle sevgilimizi veya eşimizi daha fazla heyecanlandırmak isteyebiliriz.

 

Planotik aşk yaşayanlar seviyorum ama söyleyemiyorum diyenler kendinizi aşkınızı ilan ederken bulabilirsiniz bu fırsatı iyi değerlendirin bence ☺ Özel hayatında sorunları olanlar ise ayrılık kararı alabilir, özgürleşmek için aşktan vazgeçmek isteyebiliriz. Siz siz olun bu dönem gereksiz kıskançlıklardan ve kaprislerden uzak durun.

 

Parasal konularda ise bu dönem oldukça bonkör olabiliriz. Bütçemizi düşünmeden alışveriş yapabilir, sonrasında zorlanabiliriz. Fiziksel açıdan ise uzun zamandır ötelediğimiz şeyler için daha cesur davranabiliriz. Saçımızı boyatabilir veya kestirebiliriz. Estetik operasyonu yaptırabilir ve güzellik salonlarında bolca vakit geçirebiliriz.

 

01 KOCKOÇ BURCU:: 6 Mart Salı günü Merkür burcunuza geçiş yapıyor. Kendinizi gerek sözlü gerekse yazılı anlamda iyi ifade edebilir. Girdiğiniz ortamlarda hitabetinizle kolayca insanları etkileyebilirsiniz. Öncü fikirleriniz ve yeni projeler üretebilirsiniz. İkili ilişkilerde ki açık sözlülüğünüz ve her şeye muhalif yapınızla sevdiklerinizin kalbini kırabilirsiniz. Aman dikkat! 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Özel hayatınızda kendinize olan güveniniz artıyor. Aşk hayatınızda aniden başlayan ilişkiler ve sürpriz gelişmeler yaşanabilir.  Rahatça iletişim kurabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kişisel bakımınıza ise daha özen gösterebilir, kendinizi oldukça güzel hissedebilirsiniz.

  

02 BOGABOĞA BURCU:: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Düşüncelerinizi kendinize saklamak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hislerinizle hareket edebilirsiniz. Bu dönem arkanızdan konuşabilir, gizli düşmanlara karşıda dikkatli olmalısınız. Enerjinizi yazı yazmaya yönlendirebilirsiniz, rüyalarınızı not almak, günlük tutmak veya bir kitap yazmaya başlayabilirsiniz. 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Özel hayatınızda gizlilik içinde hareket edebilirsiniz. İlişkinizi gözlerden uzak bir şekilde yaşamak isteyebilirsiniz. Gizli bir hayranınız ortaya çıkabilir.


03 IKIZLERİKİZLER BURCU: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Arkadaş çevrenizde fikirlerinizle öncülük etmek isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Organizasyonlara, davetlere katılabilir, arkadaşlarınızla birlikte yapılacak projelerde görev alabilirsiniz. Geleceğe yönelik alacağınız kararlarda daha cesur davranabilirsiniz. 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Sosyal hayatınızda daha aktif olabilir, partilere, eğlencelere katılabilirsiniz. Arkadaş ortamınızda veya sosyal medyadan yeni biri ile tanışabilir ve ilk görüşte âşık olabilirsiniz.

 

04 YENGECYENGEÇ BURCU: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Kariyerinize ve toplumsa statünüze odaklanacağınız bu dönem önemli projelere öncülük edebilirsiniz. Görüşmelerininiz artabilir. 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. İşinize olan tutkunuz artacak, kendinizi oldukça enerjik hissedeceksiniz. Toplumsal açıdan dikkatler hep üzerinizde olacak, kendinizi daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Ayıca iş çevrenizden biri ile tanışabilir, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

05 ASLANASLAN BURCU: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Yurtdışı ve yabancılarla ortaklaşa yaptığınız işlerde önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ticari konularda işleriniz hız kazanabilir. Eğitim hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Evlilik ve ortaklık konusunda imzalar gündeme gelebilir. 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Yeni yerleri görmek, uzun yolculuklara çıkmak isteyebilirsiniz. Yabancı kültürden insanlarla tanışabilir, aranızda mesafelerin olduğu bir aşka başlayabilirsiniz.  

 

06 BASAKBAŞAK BURCU: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Parasal konularla ilgili girişimleriniz olumlu sonuçlanabilir. Kredi çekmek veya burs almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Risk almak, yatırım yapmak veya ödemelerinizi düzenlemek konusunda yenilikçi fikirlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu dönem ölüm ve ölüm ötesi konulara olan ilginiz artabilir. 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Parasal konularda eş ve ortağınızdan yana olumlu bir destek görebilirsiniz. Fakat harcamalarınızı abartabilirsiniz. Özel hayatınızda ise kıskançlıklara ve bazı krizlere açık olabilirsiniz. Ayrıca estetik operasyonlar ve ameliyatlar gündeme gelebilir.

 

07 TERAZITERAZİ BURCU: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. İkili ilişkileriniz yoğunlaşacağı bir döneme giriyorsunuz. İlişkinizde düşünmeden edeceğiniz sözlerle kırıcı olabilirsiniz. Evlilik ve ortaklık la ilgili ani ve sürpriz gelişmeler yaşanabilir. 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Özel hayatınızda tutkunuz artacak ve partneriniz ile hoşça vakit geçirebileceksiniz. Kalbi boş olan Terazi’ler ise yeni bir aşka yelken açabilir, ilişkinizde kısa sürede ciddi adımlar atabilirsiniz.

 

08 AKREPAKREP BURCU: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Çalışma hayatınızda daha cesur davranabilir, kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz. İş arayan Akrep burçları ise bu dönem hızlı ve olumlu haberler alabilir. Aklınıza geleni hemen söylemeniz ise iş hayatında size problem çıkartabilir. Aman dikkat!  7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. İş hayatınızda çalışma alanınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. İşinizde kendinizi göstermek isteyebilir daha özgüvenli hissedebilirsiniz. İş çevrenizden biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.


09 YAYYAY BURCU: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Aşk hayatınızda ani ve fevri hareketleriniz olabilir, aklınıza ilk geleni hemen söyleyebilirsiniz. Sözleriniz kırıcı olabilir aman dikkat. Çocuklarınızla olan ilişkinizde ise kendi sözünüzü geçirmek isteyebilir, zaman zaman anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Kendinizi oldukça cesur hissedebilirsiniz, hoşlandığınız kişiye kolayca açılabilirsiniz. İlişkisi olan Yay burçları ise aşkta tutkuyu ve heyecanı artırabilir. Ayrıca sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebilir partilere davetlere katılabilirsiniz.

 

10 OGLAKOĞLAK BURCU: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Aile içinde iletişiminiz artabilir. Kendi fikirlerinizi fazlaca önemsemeniz birtakım gerginliklere yol açabilir. Evinizle ilgili yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Home ofis çalışan Oğlak burçları yeni girişimlerde bulunabilir, kazançlarını arttırabilirler. 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Özel hayatınızı gözlerden uzak yaşamak isteyebilirsiniz, yakın çevrenizden tanıdığınız biri size duygularını açıklayabilir, oldukça şaşırabilirsiniz. Evinizde vakit geçirmek, sevdiklerinizi ağırlamak ve onlara özel sofralar hazırlamak isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili uzun zamandır cesaret edemediğiniz yenilikleri hayata geçirebilirsiniz, Canlı ve farklı renkleri kullanabilir, evinize renk katabilirsiniz.  


11 KOVAKOVA BURCU: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz artabilir, bol bol kısa seyahatler yapabilir, yeni yerleri keşfetmek isteyebilirsiniz. Gerek yazılı gerekse sözlü olarak iletişiminiz güçlenebilir. Ticari konularda girişkenliğiniz artabilir. 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. İletişiminizde kendinize olan güveniniz artacak. Ticari konularda güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Yakın çevrenizden insanlarla bir araya gelebilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kısa bir yolculukta ise tanışacağınız yeni bir ile tutku dolu bir aşka yelken açabilirsiniz.  


12 BALIKBALIK BURCU: 6 Mart Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. Ticari konulardaki girişkenliğiniz ile gelirleriniz arttırabilirsiniz. Yeni kazanç kapıları elde edebilirsiniz. 7 Mart Çarşamba günü Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Bu dönem riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Harcamalarınıza ise dikkat etmenizde fayda var.


Hepinize sevgi dolu bir hafta diliyorum...


Betül Erdem


Benzer Yazılar

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler