Nil Akan Palacios

Nil Akan Palacios

1974 yılında Ankara’da doğdum. Aslan burcuyum. Yükselenim İkizler. ODTÜ İşletme Bölümü’nü bitirdiğim 1997 yılından bu güne kadar denetim, içecek ve ilaç sektörlerinde yönetici olarak çalışmaktayım. 15 farklı ülkede yaşama ve çalışma şansım oldu. Buna şans diyorum, zira kendimi ve yaşamı anlamlandırmamda son derece değerli bir yere sahiptir yaptığım seyahetler, yaşadığım ülkeler. Kendimi “zihin seyyah”ı olarak tanımlarım. Zihinsel aktiviteleri, algoritmaları, yaşamın anlamını merak ederim ve öğrenirim. Anlayacağınız üzere merak, öğrenmek, değişim, çeşitlilik ve özgürlük benim kuvvetli yönlerim.

2019 yılından beri ICF onaylı profesyonel koçluk yapıyorum. Uyanmak isteyen herkese ulaşabilmek ve profesyonel koçluk aracıyla yardımcı olabilmek adına Peak Coaching isimli profesyonel koçluk firmamda çalışmalarımı sürdürüyorum. Uyanmak isteyenlere duyurulur!

Aynı zamanda yazmaya aşık, 2 çocuk annesi, evli ve mutluyum.

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Değerli Okurseverler, Paranın nasıl kazanılır yazı dizimizde  bugünkü  üçüncü bölümünde bilançonun ana başlıklarını değerlendireceğiz.
Değerli Okuyucular, Para nasıl kazanılır  yazı dizimizin ikincisine hoş geldiniz.
Değerli Okurseverler, Bugünden başlayarak önümüzdeki birkaç hafta para nasıl kazanılır konusu üzerinde derinleşeceğiz.
Değerli Yaşamseverler, merhaba,Bundan böyle bu köşede zihin-kalp-ruh üçlüsünün dengesi üzerine yazacağım.Neden mi köşem için bu ismi seçtim?

Kategorilerden Seçmeler