Güzelavrat otu, ıspanak zehirlenmeleriyle gündeme gelen otlar arasında.


lTürkiye ve Rusya, Suriye konusunda varılan anlaşmayla ilgili 10 maddelik ortak açıklama yaptı.


Basit usulde ve gerçek usulde mükellefiyet nedir" KYK mükellef ne demek" KYK mükellef bilgileri..


15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçmesi yasak olduğu için ceza yiyen panelvan ve kamyonetler de artık köprüyü kullanabilecek.


Son yapılan araştırmalar D vitamini eksikliğinin önceden bilinenden daha önemli bir vitamin olduğu ve eksikliğinin ise tahmin edilenden çok daha yaygın bir hastalık olduğunu ortaya koydu.


Gelişen teknoloji sayesinde şimdi de POS cihazlarından kart kopyalanıyor. ATM sahtekarlarından farklı olarak kartınızdan 25-50 lira gibi ufak rakamlarla birkaç defa paralar çekilerek büyük soygun yapılıyor. Uzmanlar milyonları uyarıyor


İkinci el araç alım satımında yapılan sahtecilikler o kadar profesyonelce ki muğdur olanların açmış olduğu davalar Yargıtay'a kadar taşıyor. İşte araç alım ve satımında yapılan sahtecilikler ve ikinci el araç alım ve satım yaparken nelere dikkat etmelisiniz?


Faiz oranlarında son yaşanan gelişmeler sonrasında araba alırken bankaların tüketiciler için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi veya taşıt kredisinden faydalanırken hangi vadede hangi kredi cazip? Sizin için araştırdık...


Kategorilerden Seçmeler