Yeni tip corona virüs endişesi iş dünyasında çalışma koşullarını da etkiliyor. COVID-19 salgını nedeniyle çalışma modellerinin değişmesi, işçi-işveren ilişkisinde çok sayıda soruya neden oluyor. İşte bu çerçevede işçi ve işveren ilişkisinde merak edilen sorular ve yanıtları.


Korona virüsün piyasalardaki en büyük etkilerinden birisi korku endeksindeki inanılmaz yükseliş oldu. Endeksteki yükseliş 2008 krizindeki volatiliteyi bile ikiye katlıyor.


Elektrik faturasını hafifletmek için yöntemler! Hangi ev aleti ne kadar elektrik harcıyor?


Kurda yaşanan sert hareketler sonrası gözler swap işlemlerine çevrildi. Peki swap işlemleri nedir? BDDK swap işlemlerine nasıl bir sınırlama getirdi? SWAP İŞLEMLERİ NEDİR? Swap, iki tarafın belirli bir zaman dilimi içinde bir varlık ya da yükümlülüğe bağlı olarak farklı faiz ödemelerini veya döviz cinsini karşılıklı olarak değiştirdikleri bir takas sözleşmesidir.…


Kredi kartlarının ardından ihtiyaç kredisi borçları için 60 aya kadar yapılandırılması kararı bankaları harekete geçirdi.


2.5 milyon hanede 10 milyon vatandaşın aylık 106 liraya kadar olan elektrik faturasını devlet ödüyor. Destekten kimler, nasıl faydalanabilir? İşte detayları...


Wikipedia kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak birçok dilde hazırlanan özgür, bağımsız, reklamsız, kar amacı gütmeyen bir internet ansiklopedisidir.


Adalet Bakanı Abdulhamit Gül; Anayasa Mahkemesi’nin gerekçeli kararı açıklayınca Wikipedia’nın erişime açılacağını açıkladı .


Kategorilerden Seçmeler