2.5 milyon hanede 10 milyon vatandaşın aylık 106 liraya kadar olan elektrik faturasını devlet ödüyor. Destekten kimler, nasıl faydalanabilir? İşte detayları...


Wikipedia kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak birçok dilde hazırlanan özgür, bağımsız, reklamsız, kar amacı gütmeyen bir internet ansiklopedisidir.


Adalet Bakanı Abdulhamit Gül; Anayasa Mahkemesi’nin gerekçeli kararı açıklayınca Wikipedia’nın erişime açılacağını açıkladı .


Eğer aracınız okul, ambulans, itfaiye giriş çıkışlarını kapatmıyorsa, yangın musluklarını engellemiyorsa ve trafik akışını aksatmayacak bir yere park edilmişse, çekilmesi hukuka uygun değil.


Piyasaların, uzmanların daha doğrusu piyasa kurtlarının takip ettiği Korku Endeksi (VIX) nedir? Korku endeksi neden takip ediliyor? Korku endeksini kimler niçin takip ediyor? Korku endeksine dair bilinmeyenler...


Et ürünlerinin aksine bekledikçe tadı bozulan balığın taze olup olmadığı ilk bakışta anlaşılabiliyor. Peki balığın taze olduğunu ilk bakışta nasıl anlarsınız? işte size balığın taze olduğunu anlamanın püf noktaları...


  Borsada işlem gören gayrimenkul sertifikasında piyasa yapıcı düzenlemesinin ardından iki yeni düzenleme daha yapıldığı açıklandı.


En basit tanımıyla hisseli gayrimenkul tapusunda birden çok kişinin payı olan gayrimenkul demektir. Bu tapuda tüm hisse sahiplerinin isimleri yazılıdır.


Kategorilerden Seçmeler