Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) tarafından yüz binlerce apartman sakinini ilgilendiren bir açıklama yapıldı. Kanun gereği her yıl Ocak ayında yapılması gereken Kat Malikleri Toplantıları'na katılımın önemli olduğuna dikkat çekilen açıklamada yüksek aidata karşı yapılması gerekenler de aktarıldı.


Miras paylaşımı konusu, mal varlığı sahibi ve mirasçılar arasında oldukça karışık bir hal alabiliyor. Mal varlığı sahibi yaşarken mirasçılar konusunda ayrıma düşebiliyor. Miras ve mirasçı arasındaki ilişkinin kesilmesi ya da istenilen şekilde düzenlenmesi için de yapılması gereken işlemler bulunuyor.


Yeni kanun ile birlikte gayrimenkul satışında eşlerin onayı konusunda değişiklikler oldu. Gayrimenkul sektörünün öne çıkan isimlerinden Hakan Erilkun sizler için yazıyor...


Bütçeniz yeni araç almak veya var olan aracınızı değiştirmek için yeterli değilse, bankaların tüketiciler için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi veya taşıt kredisi imkânlarından herhangi birini seçerek yeni araç sahibi olabilirsiniz.


Merhaba sevgili okurlarım,


Varlık barışı, okuyucularımızın en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Peki Varlık braışı nedir, neden yapılıyor, ekonomiye etkileri neler, vatandaş nasıl etkilenecek? Varlık barışı hakkında tüm merak ettiklerinizi 33 soruda Mali Müşavir Dursun Ali Yaz sizin için cevapladı... 


Son yıllarda eğitimden satışa, kişisel gelişimden depresyona bir çok konuda başvurulan NLP tekniği hakkında çok fazla şey duyuyoruz. Bir çok bilim dalının başvurduğu NLP tekniği nedir, nasıl kullanılır üzerine size önemli bazı detayları paylaşmak istiyorum :ncelikle NLP nedir üzerinde duralım.


İnternette BİMER başvuru ve sorgulama ekranını kullanarak, devlet birimlerine istek, öneri ve şikayet bildiriminde bulunabiliyor. Online BİMER başvuru ve sorgulama ekranı üzerinden dakikalar içerisinde BİMER başvuru yapılabiliyor.


Kategorilerden Seçmeler