Mutluluk seni çağırıyor...

4. Mutlu İnsan, Zihin Ruh ve Beden Festivali 16-17-18 Mart’ta istanbul kongre merkezi’nde kapılarını açıyor.

Sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, kişisel gelişim, yoga ve meditasyon gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otoriteleri ve uzmanları Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali’nde buluşuyor.

Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali, kurucusu ‘Mutlu İnsan’Gülferi Yıldırım koordinatörlüğündebu yıl 4. kez İstanbul Kongre Merkezinde Türkiye'den ve dünyadan önemli uzman ve eğitmenlerin katılımıyla gerçekleşiyor.

16-17-18 Mart tarihlerinde 3 gün süreyle 4.’sü düzenlenecek festival geçen yıllarda olduğu gibi hem akademik dünyadan hem kişisel gelişim dünyasından alanında uzman isimleri bir araya getiriyor. Psikoloji, Sağlıklı Beslenme, Tıp, Tamamlayıcı tıp, Nörobilim, Tasavvuf, Nefes, Reiki, Mindfullnes, Meditasyon, NLP, Hipnoz, Homeopati, Fitoterapi, Kişisel gelişim, Yoga, Pilates, Tai-Chi, Feng Shui, Müzik Terapi, Dans, Astroloji, Bioenerji, Detoks, Kuantum, Metafizik, Thetahealing ve gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen otoriteleri bu festivalde ortak bir amaç etrafında birleşiyor: Mutluluk…

 

3 gün içinde yetmişe yakın workshop ve seminerin yapılacağı festivalde aynı zamanda dans ve müzikli gösteriler birlikte küçük el sanatları, organik gıda ve kozmetik, sağlıklı yaşam dair seçkin markaların ürünlerini de bulmak mümkün. 

 

Öğrencilerin ve 65 yaş üzeri kişilerin %50 indirimli olarak yaralanacağı festivalin biletleri ve detaylı programı www.zihinruhbeden.org dan temin edilebilmektedir.

 

2018 yılında festivale katılacak olan isimler şöyle: Nörobilim uzmanı Prof.Dr. Sinan Canan, nöroloji ve nörokuantoloji uzmanı Prof.Dr. Sultan Tarlacı, psikiyatr Doç.Dr. Hüseyin Ünübol, hipnoterapi ve akupunktur uzmanı Prof.Dr. Kemal Nuri Özerkan, tamamlayıcı tıp ve nöral terapi uzmanı Prof.Dr. Hüseyin Nazlıkul, farmakoloji profesörü ve Türk müziğinin hastalıkların tedavisi üzerine çalışmaları bulunan müzik terapi uzmanı Prof.Dr. Hanefi Özbek, kanserin oluşumu ve tedavisinin beslenmeyle ilişkisi alanında çalışmalarıyla tanınan onkolog Dr. Yavuz Dizdar, sağlıklı yaşam ve ruhsal gelişim üzerine çalışmaları ve kitapları bulunan Uzman Dr. Ender Saraç, homeopati uzmanı Dr. Levent Buda, Avrupa sistemik konstelasyon ( aile dizimi) birliği başkanı Max Dauskardt, İtalya’dan davetlimiz olarak katılan İlişkilerin Simyası ve Kalp Meditasyonu eğitmenleri Dhairiya&Anjori, sanatçı ve oyuncu Hazım Körmükçü, oyuncu Dolunay Soysert, oyuncu Şebnem Özinal, sanatçı ve müzikolog Gökhan Kırdar, “Yaş 75 yolun yarısı” kitabının yazarı gazeteci Ertuğrul Akbay, bitki bilimi güzellik uzmanı Suna Dumankaya, sunucu-yazar-Wellness koçu Ece Vahapoğlu, “Dervish in Progress” projesiyle sufizm geleneklerinde yer alan dönüşü sanatsal bir performans ve farkındalık çalışması olarak sunan sanatçı Ziya Azazi, Dünya müzik otoritelerince 'Mantra Müziğinin Cennetten Gelen Sesi' olarak adlandırılan Seda Bağcan, “Düşle, İnan, Yaşa”, “ Aşka Yürü” ve “ Şifanın Eli: John of God” kitaplarının yazarı Can Aydoğmuş, Astrolojinin sevilen ismi Juno, “Aynada Seni Gördüm” ve “Bir Güven Meselesi” kitaplarının yazarı ve Louise Hay Türkiye lideri Aylin Algun, İngiliz Ses Terapi Akademisi mezunu “ses banyosu” uygulayıcısı sanatçı Meriç Fıratlı, ayurveda ve wellbeing danışmanı Ebru Şinik, Shamoon müzik grubu, psikoterapist ve yazar Reyhan Erdoğan, yazar ve hipnoterapist Uzm. Psikolog Hayrettin Şahin, mindfulness ve yoga eğitmeni Azize Şahin, “Kadın Olmak” ve “Aşk Ol” kitaplarının yazarı ve ilişki koçu Hande Akın, mekan tasarımcısı ve yoga eğitmeni Meltem Gökhan,  kişisel gelişim danışmanı Yeliz Rüzgar, nefes eğitmeni Alegra Benardete, yoga terapi eğitmeni Merih Kenet, kişisel dönüşüm danışmanı Arzum Koyuncu, Tibet ses çanakları uygulayıcısı Sırma Belin, Klinik Pilates Eğitmeni ve Bütünsel Beslenme Uzmanı Ayça Kaşıkçı, kişisel dönüşüm danışmanı Mehmet Bayramoğlu, Metafizik ve ezoterik bilgiler rehberi Esra Uyman, Brenann Bilimi Uygulayıcısı & Gestalt Koçu Selnur Teke, kuantum ve bilinçaltı dönüşüm koçu Işıl Gence, dans, pilates ve yoga eğitmeni Tülay Keskin, yazar ve homeopati eğitmeni Serdar Büyüközer, DiamondSelection Uygulayıcısı & Eğitmeni Dilek Metinoğlu, Thetahealing Eğitmeni Reyhan İldaş, kişisel gelişim uzmanı Selen Sonar, psikolojik danışman İdil Arasan, yoga/meditasyon eğitmeni Çisem Erkan, kuantum danışmanı-yazar-eğitmen Ebru Demirhan, Astro-Psikolog Hülyanida Şahin, kişisel gelişim uzmanı İlker Durmaz, Psikolojik Danışman Soley Sezgin Akten,  workshop ve seminerleriyle festivalde yer alacak.


Benzer Yazılar

 • Kendimizi neden tanımalıyız?

  Kendimizi neden tanımalıyız?

  Hepinize merhaba. Umarım güzel bir hafta geçiriyorsunuzdur. Ekim ayı benim için son derece hareketli geçti.
 • Beden, zihin, ruh dengesi ile şifalanma

  Beden, zihin, ruh dengesi ile şifalanma

  Her neye inanıyorsan inan, kapısı sevgiye, paylaşmaya, iyiliğe açılıyorsa ve sonunda kimse zarar görmüyorsa her inanış, her tedavi yöntemi aynı kapıya açılır.
 • Mutsuzluk doğuştan mı? Değiştirilebilir mi?

  Mutsuzluk doğuştan mı? Değiştirilebilir mi?

  Mutluluk çağlar boyu üzerinde en çok araştırma yapılan konulardan biri. Kimileri mutlu bir hayat yaşarken, kimileri neden mutsuzluktan ölmek üzere hisseder?
 • Mutlu olmak ya da olmamak…

  Mutlu olmak ya da olmamak…

  İşte bütün mesele bu! Değil aslında… Mesele hayatın akışı içinde her ne olursa olsun dengede kalabilmek. Ve bu sandığınız kadar zor değil.
 • Gerçek zenginlik "psikolojik sermaye"

  Gerçek zenginlik "psikolojik sermaye"

  Bu yazıyı kaleme almadan önce karşılaştığım ya da konuştuğum pek çok arkadaşıma “sence zenginlik nedir?” diye sordum. Aldığım cevapların pek çoğu parayı işaret ediyordu...

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler