Eğitmen&Profesyonel Koç / Lale Kulaksızoğlu

Eğitmen&Profesyonel Koç / Lale Kulaksızoğlu

1994 yılında UludağÜniversitesi “Kimya Fakültesi”ni bitiren Lale; iş hayatına aynı yıl, Toprak İlaç’ta “Tıbbi Tanıtım Temsilcisi” olarak başladı.

1996 yılında GlaxoSmithKlineİlaç Firmasına geçerek, 17 yıl boyunca GSK’ da Tanıtım Uzmanı, Eğitim& Gelişim Yöneticisi ve İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalıştı.Bu süreçte; satış eğitimlerinin verilmesi, verilen satış eğitimlerinin saha koçlukları ile desteklenmesi, lansman ve gelişim aktivitelerinin gerçekleştirilmesi, saha kariyer sisteminin takibi, insan kaynakları süreçlerinin operasyonu ve geliştirilmesinde aktif rol oynadı.

2013 yılında GSK’dan ayrıldıktan sonra, farklı sektörlerde “İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü” olarak çalışan

Lale, 2015 yılında kendi eğitim firmasını kurdu.

Aynı zamanda, 2015-2018 yılları arasında “Dale Carnegie Akademi” de “Kurumsal Gelişim Danışmanı” ve “Eğitmen” olarak çalışan Lale, burada Türkiye’nin büyük ölçekli firmalarının eğitim ve gelişim ihtiyaçlarına yönelik çözüm ortaklıkları ve projeler geliştirirken, aynı zamanda da “Eğitmen” olarak bu şirketlere çeşitli eğitimler verdi.

Eğitmenlik alanında “Dale Carnegie Uluslararası Eğitmenlik” Programı, “BÜYEM İnsan Kaynakları Yönetimi” Programı, “Adler Profesyonel Koçluk Programı”, TEGEP “Eğitim Yönetimi Gelişim Programı” bitirmiş olduğu başlıca programlardır.

Halen pek çok farklı sektöre, ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler tasarlayıp veren Lale, eğitim kazanımlarının hızla iş ve özel hayata geçirilmesini önemsemekte, ayrıca bireysel ve kurumsal koçluk hizmetleri de vermektedir.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Eğitim ve gelişim ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü soru ve ihtiyaçlarınızda iletişim halinde olmaktan mutluluk duyarız.

 

Lale Kulaksızoğlu
Eğitmen, Kurumsal Gelişim Danışmanı, Profesyonel Koç
Cep: 05335814570

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
“Delege edeceğime oturur kendim yaparım” diyen yöneticilerden misiniz? Peki ya sonra?
Üniversite sınıf arkadaşlarının yıllar sonra bir araya geldiği o akşam yemeğinde; karşılarında gördükleri Leyla’ya, sınıf arkadaşları hayretler içerisinde bakıyordu.

Kategorilerden Seçmeler