İnternetten "IMIE sorgulaması" nasıl yapılır?

İnternetten artık cep telefonunuzle ilgili her şeyi öğrenebileceksiniz. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) online IMEI sorgulaması hizmeti ile IMEI kayıt bilgilerini aratabilirsiniz. BTK IMEI sorgulama ekranından akıllı cihazların IMEI kayıt durumu bilgilerini öğrenebilirsiniz. Online IMEI sorgulama ekranı internette e-Devlet Kapısı’ndan şifresiz olarak kullanılabiliyor.

IMIE sorgulama uygulaması ile internetten cep telefonunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz! Mobil akıllı cihaz ürünleri ile ilgili olarak Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından sunulan IMEI sorgulama hizmeti ile tüm IMEI kayıt bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

IMEI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından internet ortam üzerinde hizmete sunulmuş olunan online IMEI sorgulama uygulaması bu alanda meydana gelen güvenlik sorunlarına yönelik olarak son derece etkin ve aktif çözümler sağlıyor. Özellikle de vatandaşlar modern yüzyıl Türkiye’sinde kamu alanında teknolojinin merkez noktası konumunda yer alan kamu kurum ve kuruluşu olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından tüketicinin karşı karşıya kaldığı güvenlik sorunlarına yönelik olarak sunmuş olduğu bu online hizmet uygulamasından yararlanabiliyor.

Özellikle de elektronik ortam üzerinde ye alan ve tüm vatandaşlar tarafından son derece pratik ve kolay bir şekilde kullanılabilmekte olunan BTK’ nın online IMEI sorgulama isimli uygulaması ile birlikte artık sektörel olarak bu alanda meydana gelen güvenlik sorunlarının önemli ölçüde önüne geçilebilmesi saplanıyor. Tüketici artık çalıntı akıllı cep telefonu veya tablet bilgisayar ürünleri dolayısı ile hem maddi hem de manevi yönden ciddi mağduriyetler yaşamak durumunda kalmadan bu alandaki alımlarını Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından sunulmuş olan online IMEI sorgulama uygulaması aracılığı ile gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

7/24 IMEI kayıtlarınızı sorgulayabilirsiniz!

Vatandaşlarda internet üzerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından hizmete sunulmuş olan online IMEI sorgulama isimli uygulaması ekranını 7 gün 24 saat kullanabilme şansına sahip olabiliyor. Vatandaş internet üzerinde yer alan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun online IMEI sorgulama isimli ekranını doğrudan sanal devlet portalı e-Devlet Kapısı üzerinden kullanarak, akıllı mobil cihazlara yönelik olarak tüm kayıt bilgilerine ulaşabilme şansına sahip olabiliyor. Bu kapsamda da vatandaşlar internet üzerinde yer alan sanal devlet portalı e-Devlet Kapısı üzerinde herhangi bir şekilde kimlik doğrulaması yapmak durumunda da IMEI sorgulama işlemleri konusunda zorunlulukla karşı karşıya kalmıyor.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Kategorilerden Seçmeler