Nefes Terapisti / Didem Demir

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İçindeki mucizeyi keşfet!

 

-Ruhsal bir varlık olduğumuzu tam olarak hissediyor muyuz??

-Bedenlenmiş bir ruha sahip olma farkındalığımız ne düzeyde ? Peki, içselleştirebiliyor muyuz ?

-Dünyevi boyuttan ve mücadelelerden ayrılıp,bilincinin üst sınırlarını yaşayıp varoluşunla buluşmayı deneyimlediniz mi hiç?

Sizi içsel dinginliğinizle buluşturacak , derinliğinizin en ince noktalarına inmenizi sağlayacak en güçlü tekniktir NEFES terapisi ve tabiki MEDİTASYON

Bu terapiler sizi; Bedensel boyuttan ,ruhsal yolculuğa çıkaracak ,hakikatin farkındalığını hissettirip ve Varoluşunuzun amacını bulmaya yöneltecek VE sizi mükemmel bir dinginliğin içinde tutacak dönüştürücü ve içerden iyileştirici sistemlerdir !

Tabiki bu dönüşümlere ek olarak yapılması gereken şeylerden biri zihinsel değişime de izin vermek .. Bunun için ise, ilham verici mükemmel spirütüel metinleri okuyun ..Bu sırada ilham verici öğretileri gün boyunca sürdürün ve içselleştirin . Her gün küçük meditasyonlarla kendinize dönün ve bir süre orda kalın .. Sadece izleyin .. O sırada Kaynağınız ile bağlantı kurun ve hayat deneyiminize girin ..Ne yaşamak istiyorsanız tanrısal benliğe duyduğunuz güven ile yaşamaya izin verin! Yani içinizdeki tanrısal güce inanın ve varolduğunu bilin ,özümseyin!

İçinizdeki gerçeklikle karşılaşmanız ,bilmeniz gereken herşeyi öğretecek VE beslenmenizi sağlayacak .Mesela , içinizdeki varoluşa “Peki şimdi ne yapmam gerekir diye sorun”❓ Bir süre bu soruyla başbaşa kalın .. İlhamınızı aldıktan sonra güvenle ve şevkle yaşamaya devam edin . İçinizdeki kayanağa her dönüşünüzde ; korunduğunuzu , sessizlik ve güven içinde huzur bulduğunuzu göreceksiniz. VE hakikat in yüksek boyutlarını yaşamaya başladığınızı..

Belki inşa ettiğimiz ev ilk başta tam istediğimiz şekilde olmayacak ... Ama devam ettikçe ,onardıkça , Gerçekten tam istediğimiz gibi neden olmadığı gerçekliğini bulup düzenlemeye başladıkça göreceksiniz ki sonuç iyiye doğru gidecek .

Bir kez içsel huzuru bulduğumuzda bir daha asla kaybetmeyiz ❗️ Bir kez SEN’le karşılaştığında sonsuz zekanın SEN tarafından özgürce ifade edilmesine kapı açmış olursun !

Ve son oralak .. Benliğinizin farkına varın , nasıl bir varlık olduğunuzun .. Bütünleşin içinizdeki şeyle .. onu görün .. yaşamaya izin verin .. İçinizdeki hakikat’e ulaşmanın yolunu bulun !

Nefes yapın , Meditasyon yapın .. Derin boyutunuzun sınırlarını keşfedin ! Veee Zihninizle değil , ruhunuzla konuşun .. RUHUNUZA dokunun !

Sevgiyle..


Benzer Yazılar

  • Başarıyı hedefle & hedeflerini başar!

    Başarıyı hedefle & hedeflerini başar!

    ( İdeallerine sahip çık ) VE ( Yaratıcı gücüne inan ) Hayatımıza hedefler koyuyor muyuz?Peki koyduğumuz hedeflere onlan inancımız ne ölçüde?İdeallerimize ulaşmayı ne kadar önemsiyoruz,istiyoruz?Mesela onları ,ne oranda içselleştiriyor ve ne oranda…
  • Şimdiyi kabullen ve geçmişi bırak!

    Şimdiyi kabullen ve geçmişi bırak!

    İYİ de Nasıl ? Farkındalık öğretileriyle karşılaştığım ve tanıştığım ilk zamanlarda , Geçmişi bırakmak gerekliliğiyle çok sık karşılaşır olmuştum. Bırak ve teslim ol ! Şimdiyi yaşa ! Anda kal !

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler