Prof.Dr. İbrahim Uslu

Prof.Dr. İbrahim Uslu

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Evrende insan, hayvan, canlı ya da cansız ne varsa her şey enerjidir. Enerjisi olan her şey ışın çıkarır. Her ışın dalga halinde yayılır...
Dünya insanlarının  %80'i kandida enfeksiyonlı. Bir veba gibi ve bu bir tesadüf değil...
Alabaş bitkisinin sağlığa faydaları yeterince bilinmiyor. Mümkün olduğunca bol bol alabaş tüketin. Alabaş kalsiyum, bakır, potasyum, manganez, demir mineralleri ile A, C, K ve B vitaminleri içerir.
Kardeşlerim evrende her madde, tüm insanlar, yiyeceklerimiz canlı cansız her şey bir enerjidir ve enerjisi olan her şey ışın saçar.
Canlı ile cansızı birbirinden ayıran en temel fark cansızın tersinmez hali canlının ise tersinir olmak için gösterdiği çabadır. Elbette bu tanım bilimsel oldu açalım. Evrende entropi yani kargaşa artmakta çünkü evren genişlemektedir.
Sevgili okuyucularım, Helikobakter pilori (H. pilori) midemizde bulunan faydalı bir bakteridir. Bu bakterinin tespit edilmesi durumunda hemen size ya da yakınlarınıza onu yok etmek için çok güçlü antibiyotik verilebildiğine hepimiz şahit olmuşuzdur. Rahmetli babam da bunlardan birisidir.
Vücudumuzun %90'ı bakteri, virüs ve mantarlardan oluşur. Bizi biz yapan hücrelerimiz %10 civarında. Bizi neşeli, depresyonlu, üzgün, halsiz, enerjili, hasta yapan ne varsa işte bu %90 civarındaki tüm bu canlıların etkileridir.

Kategorilerden Seçmeler