Yeni ekonomi portalınız ekonomidoktorunuz.com olarak, Türkiye ve dünya ekonomisine geleneksel bakışla beraber hayatın içinden konu ve konuklarla, alanında uzman yazarlarla tekdüze ekonomi yayıncılığından öte farklı bir yayıncılık anlayışı ile yola çıktık.


Ekonominin gülümseyen ve anlaşılabilir yüzü olan ekonomidoktorunuz.com ‘u sadece bir ekonomi portalından öte, güncel, spor, emlak, yaşam, eğitim,magazin, kültür ve sanat, dış haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunarak, internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturduk. 

 
Biz kimiz?

 

 

Geçmişin tecrübesi ve yeni neslin dinamizmini birleştirerek, internet gazeteciliğinde Türkiye'nin her kuşağına haber ulaştırmak için yola çıktık. Haberi, sade ve yalın şekli ile vermek dışında geleceğe ve geçmişe projeksiyon tutarak, size ulaştırmak için bu uzun ve tecrübeli serüvene merhaba dedik.

Tecrübeli ve genç editöryel kadrolarımızla geleneksel gazeteciliği, yeni nesil gazetecilikle harmanlayarak, sizlere daha hızlı, doğru, güvenilir, tarafsız, ilkeli bir haber akışı sağlamak için çalışıyoruz.

 
Neyi hedefliyoruz?

 

 

Zaman içeresinde gerek sponsorluk gerekse de ev sahibi olarak ülkemizde farklı organizasyonları hayata geçirmeyi ve bunları geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda konularında uzman yazar kadromuz ile okuyucuları aynı platformda buluşturmak ve okuyucularımızın sorularına cevap alabilecekleri hayatın her alanını içine olan interaktif bir ekonomi platformu oluşturmayı planlıyoruz.

 

Güncel hayatın ve ekonominin dinamiklerinden dünya gündemine, piyasalardan yaşam trendlerine, sağlıklı beslenmeden astrolojiye, kişisel gelişimden gezi yazılarına kadar en güncel içeriklerin çok okunan yazarların yer aldığı haber ve makalelerle hayata ve ekonomiye farklı bir bakış ve soluk getirmeyi hedefliyoruz.

 
Hedeflerimizi nasıl başaracağız?

 

 

Hayatın her alanıyla iç içe geçmiş ekonominin doğasında her bir unsuru para, sağlık, mutluluk,  eğitim, emlak, iş dünyası, yatırım, sigorta, turizm, spor, borsa, forex, altın, en iyi yatırım araçları dahil para ile kilit olmuş tüm sarmalı çözümleyerek en sade haliyle okuyucu ile buluşturarak,

 

Finansal kazanımın bilgiden geçtiği varsayımın farkındalığını oluşturma çabasıyla,

 

Sanat ile yatırımın, eğitim ile gelirin, emlak ile yaşamın, iş dünyası ile sporun, gezi ile astrolojinin ve hayatın her alanındaki kilit taşların çimentosunu ekonominin kardığını, can suyunu  paranın verdiğini dolayısıyla para kazanmanın bin bir yolu olduğunu göstererek,

 

Kazanılan paranın, statükonun, kariyerin, tecrübenin, bilginin sağlık olmadan anlamsızlığını düşündürerek,

 

Hayatın kremasını oluşturan sanatın, edebiyatla, geziyle, sporla, edebiyatla sürüldüğünü ve ekonomi platformlarında nasıl keyifle yendiğini ilkeli ve dürüstlük yumağında göstermek istiyoruz…

 

Ekonomi hayatın can damarıdır, 

 

ekonomidoktorunuz.com da hayatın nabzını tutar …

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Kategorilerden Seçmeler