Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, "Bu sene, geçen yıllara göre daha fazla sağlık personelimizi istihdam etmek için harekete geçtik. 27 bin ebe, hemşire, sağlık teknikeri ve teknisyeni alıyoruz. 9 binini aldık. 18 bininin de Maliye Bakanlığı'ndan izni çıktı." dedi.


ABD Başkanı Donald Trump Salı günü Beyaz Saray'da yaptığı açıklamada İran ile olan nükleer anlaşmadan çekildiğini açıkladı


Trafikte tehlikeli araç kullananlar ve makas atanlara büyük cezalar geliyor. Açıklama, Emniyet Genel Müdürlüğünde düzenlenen "Şehirlerarası Otobüs Kazaları ve İlgili Kurumlarla Değerlendirme Toplantısı"nda konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan geldi.


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Bölümü’nden emekli olan Prof. Dr. Doğan Perinçek, dün Çanakkale'de meydana gelen depremlerin ne anlama geldiğini anlattı


Bakan Özhaseki ‘imar barışı’ detaylarını açıkladı. İşte imar barışının detaylar...


Seçimin ardından 2019-2023 Kalkınma Planı devreye girecek. Zenginliğin yol haritası olacak planla; sanayi, yatırım ve istihdam alanında dev adımlar atılacak.


Erken 24 Haziran seçimleri yaklaşırken atılan imar barışı adımının da detayları netleşiyor. Buna göre 15 milyon yapının kayıt altında alınması hedefleniyor. 100 metrekare ev için ortalama 1896 lira ödenecek.


ABD'den erken seçim açıklaması


Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN