Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Finansal astroloji: Venüs’ün retro Akrep hareketi başladı!

Haftalardır her yazımda bahsettiğim, uyarı yaptığım Venüs’ün Retro Akrep hareketi başladı. Salı günü sabahın erken saatlerinde Retro Venüs’ün hakim olduğu bir Yeni Ay yaşayacağız.

Venüs 1.5 sene de bir Retro yapmasına rağmen Akrep Burcu’nda Retro yaptığı çok nadir görülür, Terazi Burcu’na doğru yapacağı bu geri hareket esnasında Boğa Burcunda ilerleyen Uranüs’e karşıdan bakacak konu yine Para Piyasaları’nda çatışmalar anlaşmazlıklar, her nevi maddi problem...

Mars da Venüs’e tadı olmayan bir açı yapıyor Bankacılık Sektörü, krediler, borç paralar çatışmalar, anlaşmazlıklar... Pluto, Satürn derken ortalık düzeliyor gibi görünebilir ama aldatıcıdır düzelmez, 18 Kasım Venüs Retro hareketini bitirmeden düzelme olmaz.
İşin içine Pluto da girince ne olacağını tahmin etmek de imkansız gibidir.

Bu ortamda gerek yerli gerekse yabancı yatırımcıya ekonomik konularda iyileşme yaşayabilmemiz için gerekli olan güveni telkin etmek çok zordur.

Terazi Burcu’nda gerçekleşecek Yeni Ay sorunlar yaşadığımız diğer ülkelerle diplomatik yollar kullanarak çözüme gidilmesi imkanı verecek, hak, hukuk ve adalet çerçevesinde hareket edenlere yardım edecektir.

Akrep Burcu etkin olması sebebiyle petrol, kömür, doğal gaz fiyatlarının artacağı görülecektir.

Borsa ekonomi’nin barometresidir. Geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi yüksek montanlı iniş ve çıkışlara devam, marjlar açık olacak, yine robotlar çalışacak...

Hafta sonu Erdoğan’ın IMF ile ilgili yeniden görüşülme ihtimalinin olmadığı ve danışmanlık firması olan Mckinsey’den hiçbir şekilde hizmet alınmaması gerektiği söylemlerinin etkileri endeks ve döviz üzerinde etkisini negatif yönlü gösterebilir.

Paranın gezegeni Akrep Burcu’nda retro yaparken herşey gizlidir , ne oluyor bilemezsiniz... dolayısıyla piyasanın kısa vadeli yönünü tahmin etmek pek mümkün değil o halde uzun vadeli düşünmek, hisse seçimi yaparken temel analize önem vermek, hem astrolojik hem mali piyasalar için profesyonel destek almak doğru olacaktır.

16 Ekim’e şimdiden dikkat! döviz fiyatlarında yükselişe sebep olan tutulmanın işaret bıraktığı yere Mars gelecek etkisinin ne olabileceğini haftaya yazacağım.

Yukarıda belirttiğim gökyüzü oluşumu altında, önümüzdeki günlerde sıkça duyacağımızı tahmin ettiğim bir kelime var şimdiden anlamını öğrenmekte fayda görüyorum.

Stagflasyon : durgunluk ve enflasyon kelimelerinin birleşiminden türemiştir, piyasalarda durgunluk yaşanırken, ekonomi büyümezken fiyatların yani enflasyonun artması anlamına gelir.

Doğum haritanızda Venüs’ünüz Akrep ve de Retro ise bir de açıları destekliyorsa her zaman gelmeyecek bu şansın keyfini sürün derim para sizin, aşk siziiinn...

Diğer çoğunluğa hatırlatmak istediğim...

Kaybetmeyen daima kazanır...

Sevgiyle kalın,

Aylin Çetiner
Finansal Astrolog


Sayfada bulunan bilgiler tavsiye veya yönlendirici niteliği taşımayıp, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Benzer Yazılar

 • Finansal Astroloji: Hareketli bir hafta!

  Finansal Astroloji: Hareketli bir hafta!

  Haftaya ülkemizin yöneticilerini temsil eden bölgede Balık burcundaki Ay Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum ikizler burcundaki Venüs’ e ve yay burcundaki Retro Jüpiter’e 90 derece açı yaparken Satürn ile…
 • Finansal astroloji: Cuma günü gelen not indiriminin etkisi!

  Finansal astroloji: Cuma günü gelen not indiriminin etkisi!

  Haftaya, Cuma günü gelen not indirimi ve Tacikistan da Çin liderinin gündemi getirdiği Nato benzeri oluşumun Asya ülkeleri için kurulması önerisi ve bunun Rusya tarafından kabul görmesinin etkileriyle başlayacağız.
 • Finansal astroloji: Zorlu Haziran!

  Finansal astroloji: Zorlu Haziran!

  Nisan ayı ortalarında Jupiter’in retro hareketine başlaması, ardından Plüton ve Satürn’ün de retro yani geri gidiyor görünen hareketi ile birlikte bizler de hayatımıza yön veren,yaşamımızı etkileyen konuları tekrar gözden geçirmemiz…
 • Finansal astroloji: Spekülatif bir hafta!

  Finansal astroloji: Spekülatif bir hafta!

  Bu haftayı ülkemizin tepe noktasında Ay ve Neptün ile açıp, 12.evdeki Merkür’e Retro Jüpiter karşıtlığıyla kapatacağız.
 • Finansal astroloji: Sorunlu dönüşüm!

  Finansal astroloji: Sorunlu dönüşüm!

  Bugün 19 Mayıs 2019, Ulu önder Atatürk’ün Samsuna çıkışının 100. Yılı, bugün sahip olduğumuz özgür hayatımızın başlangıcı. Mars’ın bulunduğu Yengeç burcu etkisiyle de bu önemli günde milli duygularımız yüksek.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

  DEYADER 

 

 

 

Pablo Escobar

Kategorilerden Seçmeler