Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Finansal astroloji: Venüs Akrep, kurtlarla dans…

Para piyasalarında tecrübesizseniz kenara çekilin, izleyici olun paranız cebinizde kalsın.

Yok ben işi biliyorum diyorsanız buyrun gelin sahnede yerinizi alın.

Şimdi izleyici olmaya karar verdiyseniz önümüzdeki günlerde kendinizle konuşmalarınızı duyar gibiyim:) bak alsaydım şimdi para kazanmıştım, bir kaç gün sonra iyi ki almamışım ama ben aslında satardım şimdi para da kazanırdım… diye uzar bu düşünceler.

Hem tecrübesiz hem iş yapmaya çalışıyorsanız, aslında karda olacaktım ama…

Diye uzar gider bu cümleler hiç değişmez.

Sonuç önemli; kazanmayı becerenlerden misiniz yoksa hep kaybeden mi?

Herkes kazanan olabilir tek şart var ‘’kendini bil’’.

Para Piyasaları kurtlar sofrası, kuzular sadece yemek için.

Venüs Akrep onların zamanı kazanan olacaklar. Burada bir parantez açıyorum doğum haritaları bu dönem kazanmalarına izin veriyorsa eğer. Doğum haritaları ters bir etki alıyorsa böyle bir dönemde bırakın kazanmayı büyük kaybedebilirler.

14 Ekim dolunay var Plüton Dolunay’a çok zorlayıcı bir açı yapıyor, Plüton’un olduğu yerde karanlık işer döner, manüpülasyon vardır.

Türkiye Cumhuriyeti haritasında etken olduğu bölge vatan toprakları, yöneticiler, konu diğer ülkelerle ilişkiler. Merkür akrep gelen her habere inanma altında bir çok hesaplaşma olabilir. Örneğin Trump’ın twitlerinin arkasında ne var bir düşünmek gerek dedim ya manipülatif günler.

Farkındalıktan bahsediyorum sizlere ve bunun ne demek olduğunu farklı yollardan açıklamaya çalışıyorum. Astroloji ile kendini bilmek, etrafta neler oluyor bilmek müthiş bir ayrıcalık. Bir de bu farkındalığın fizyolojik bir durum olduğunu biliyorsanız işte o zaman bu Venüs Akrep dönemlerde büyük kazanan olursunuz!

Geçen hafta YouTube yayınımda verdiğimiz dolar, borsa, altın, gümüş öngörülerimiz tam olarak gerçekleşti.

Bist100 gelen sert satışlara rağmen halen orta vadeli yükseliş trendi içerisinde hareket ediyor ve 100700 seviyesi aşağı doğru kırılmadıktan sonra bu trend bir süre daha devam edecektir. Bu haftaki destekler 100700 ve 99000 dirençler ise 104000 ve 106150.

Dolar/TL Trump'ın açıklamaları ve Suriyeye yapılacak harekat ile bizim daha önce belirttiğimiz hedef olan 5,85 yöneldi. Bu direnç seviyesi önemli çünkü bu nokta kırıldıktan sonra trend değişecek ve hızlı bir şekilde 6,00 TL nin üzerine hareket olacaktır. Ama gelişmelere bakarsak artık destek seviyesinin 5,64 den 5,72 ye geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bitcoin 8000$ seviyesini kendisine kısa vadeli destek yaptı. buradan 9500$ seviyesine doğru bir tepki yükselişi gösterebilir. Bunun için 8500$ seviyesinin kırılması gerekir. Ama ana hedefimizin 6500$ olduğunu unutmayalım.

Altın/Ons destek seviyemiz 1450 seviyelerini gördükten sonra tepkisel bir yükselişle 1510$ seviyelerine geldi. Ticaret savaşlarındaki gelişmeler altının yönünü belirleyecektir. 1540 seviyesi kırılmadıktan sonra yeni pozisyon alınmalı.1482$ civarına çekilmeler ise trend içi hareketler olarak görülecektir.

Gümüş de geçen haftaki teknikler geçerli yani 18.40 geçilmeden alış yapılmamalı.

 

Kazanan olmayı seçiyorsanız,

Prof.dr. Güniz Köksal ile yapacağımız Farkındalığın Fizyolojisi seminerimize katılmanızı tavsiye ederim. Ben astroloji, doğum haritası ile bağlantısını,uygulamalarını anlatıyor olacağim. Ve tabi nasıl kazanan olacağınızı.

 

Hadi işin altında ne var?  hep birlikte görelim.

Zorlu günlerin kazananı olalım

 

Finansal Astrolog

Aylin Çetiner


Sayfada bulunan bilgiler tavsiye veya yönlendirici niteliği taşımayıp, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Benzer Yazılar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Kategorilerden Seçmeler