Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Finansal astroloji: Piyasalar astroloji’nin gösterdiği yönde değişmeye devam ediyor!

Borsa İstanbul tarafında endeks çift tepe yaptı. Geçtiğimiz hafta gökyüzü görünümüne göre endeksin 100600 seviyelerine doğru ilerlediğini görebiliriz diye okumuştunuz;

Ve haftaya 104.600 yüksek görerek başlayan endeks, cuma günü 100.873 puan düşük gördü. Dolar TL tarafında finansal astroloji sizlerle paylaştığım gibi yukarı trend gösteriyordu, öncelikli hedefimiz 5,54 ve 5,80 demiştik 5.48’e kadar işlem gördü.

 

Retro Merkür eşliğinde, beklenmeyeni beklemeye devam edeceğimiz Uranüsyen bir haftaya daha başlıyoruz.

 

Balık Burcu’nda geri hareketine devam eden Merkür, Güneş ile kavuşuma gidiyor. Birlikte büyük güç Pluton’a enerjinin akışını kolaylaştıran açı ile eşlik edecekler.

 

Piyasalar açıldığında Ay Mars kavuşumunun Satürn’e açısı çok hızlı yaşanacak Uranüs etkisini yumuşatıyor. Fakat ancak yavaşlatabiliyor, yaşamamıza mani olmuyor. 

 

Dolar/TL için yön bu hafta da yukarı. Haftalardır yazdığım, canlı yayında da söylediğimiz gibi 

Finansal Astroloji yumuşak bir yükselişi işaret ederken, teknik Analiz İlk hedef 5.54, sonrasında 5.80 gösteriyor.

 

Bu ay piyasalar kova etkisinde ve tutarsız. Yüksek kayıplar ve yüksek kazançlar görülebilir. Özellikle doğum haritanızda  Boğa Burcu’nda yada Boğa Burcu ile iletişimde bir Venüs varsa pozisyonlarınız itina ile ayarlanmalıdır. Çünkü Venüsünüz Boğa ise Güneş’e kare yapan transit Jupiter’e Uranüsyen açı yapıyor olacak, bulunduğu derece ne kadar etkilenileceğini belirleyecek. Bir de bölgeye girmiş bir Uranüs olduğunu düşünürsek, durum kolay olmayabilir

 

Bu günlerde, güçlü olduğunu düşündüğünüz kişilerden aldığınız bilgilere güvenerek, pozisyonlarınızı abartmayın!!

Çünkü o bilgiler Retro Merkür etkisinde, sorun yaratabilir nitelikte olabilir.

 

Dayanıklılık gerektiren bir süreçteyiz,  bu ara biraz da para kazandınız, güçünüzü ve enerjinizi uyumlu kullanma şansına sahipsiniz. 

 

Burası 100 metre koşusu değil bir maraton yarışı.

 

Hafta ortasında uyumlu enerji akışına aldanarak risk arttırmamanızı tavsiye ederim. Hafta sonuna doğru havanın bozulması büyük olasılık.

 

Borsa İstanbul, endeks için 100.600 desteğini takip ediyor olacağız. 100600 altında ilk hedef 98.900

 

Duygu ve düşünceler karma karışık, taşıyacağınız pozisyonların yönü konusunda karar vermekte zorlanacaksınız. 27 Mart’a kadar temkinli ilerlemenizi tavsiye ederim. 

 

İçinde bulunduğumuz dönem hesaplarınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirmeniz doğru olacaktır. Sizin için önemli olan gözden kaçırdığınız bazı şeyler olduğunu fark edebilirsiniz. Tamamlanmamış yarım bıraktığınız işleri de tamamlamak için destek alabilirsiniz. 

 

Bu aralar eski sevgiliniz ile de iletişimde olabilirsiniz, birbirinize söylemeniz gereken fakat dile getirememiş olduğunuz konular dile gelebilecek mi? Balık Burcu etkisiyle ruhunuzun isteklerini birbirinizle paylaşmanız doğru olacaktır.

 

Her an ummadığınız fırsatlar, ummadığınız sorunlar oluşabilir. 

Sizin karşınıza çıkan fırsat mı olacak? Sorun mu? 

Cevabı doğum haritanızda.

 

Sevgiyle kalın.

 

Finansal Astrolog

Aylin Çetiner


Sayfada bulunan bilgiler tavsiye veya yönlendirici niteliği taşımayıp, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Benzer Yazılar

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Kategorilerden Seçmeler