Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Finansal astroloji: Gizli bir yardım eli!

14 Mayıs Salı günü Mars gezegeni İkizler burcunun 28 derecesinde olacak ve burada gökyüzünün en talihli, en şanslı yıldızı Betelgeuse ile kavuşacak.

Betelgeuse büyük şanstır, anne gibidir, karşılık beklemeden ihtiyacımız olan hediyemizi bize sunar. Genellikle biz o hediyeye ihtiyacımız olduğunun farkında bile değilizdir. Gelen hediyeyi fark edin zira kıymetini bir müddet sonra anlayabilirsiniz.

Yaşam enerjimiz, bereketimiz Mars Betelgeuse ile kavuştuğunda işler çok daha kolaydır, hediyemize kavuşmamız için çaba bile sarfetmemize gerek kalmayacaktır. Tabi ki kişisel doğum haritamızın izin verdiği kadar.

Bu kavuşum esnasında mindful olmak, meditasyon yapmak yaşantımızı destekleyici olacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin hediyesi ne olacak?

TC  doğum haritasında kavuşumun bulunduğu bölgeye bakarak kötülükleri temizleyeceğini, zorlukları kolaylaştıracağını, parasal anlamda iyi haberler vereceğini söyleyebilirim. Gizli yardım var! Kötülüğü yok edip yeni düzen kurma konusunda gizli yardım var.

15 Mayıs Çarşamba, Finansal Astroloji izleyicilerimin beklediği Venüs gezegeninin Boğa burcuna geçiş günü. Ekonomimizin iyileşmesi için daha pozitif koşullar oluşması olası. 9 Haziran’a kadar devam edecek olan bu dönemde, Doğum haritası uygun olanların portföy değerlerinin yükselmesini bekleyebiliriz.

16 Mayıs Perşembe günü yine Finansal Astroloji takipçilerimi çok yakından ilgilendiren bir geçiş var. Yaşam enerjimiz Mars burç değiştiriyor ve Yengeç burcuna geçiyor ve 2 Temmuz’a kadar burada kalacak. Mars’ın  Yengeç burcunda enerjisi düşer yeni bir işe atılmak yerine elindekini koruma iç güdüsü taşır.

Bu hafta için para piyasalarında risk iştahının düşük olacağını söyleyebiliriz. Mars ve Venüs’ün birbirine olumlu açısı sebebiyle, piyasaların olumlu seyredeceğini, bizlerin ise risk alarak daha çok kazanmayı hedeflemek yerine mevcut pozisyonlarımızı korumaya meyilli olacağımızı söyleyebilirim. ‘’Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yiyecek’’.

17 Mayıs Cuma Merkür ve Satürn gökyüzünün en akıcı açısına sahip. Doğru bilgiye ulaşabilen, aklını, tecrübesini doğru kullanan ve sabretmesini bilen kazanacak.

Teknik analiz tarafına baktığımızda yaptığımız çalışma, indikatörlerin aşırı satım bölgesinde olduğunu gösteriyor. 95.000 endekse bir yolculuk olası. Finansal Astrolojide bunu destekler bir görünüm yok ama olası bir geri çekilmede Bist100 için destek seviyeleri 87400 daha aşağıda 84600 var.

Dolar/TL gün içinde 6.24 leri görmüş olsa da bizim uzun süredir belirtmiş olduğumuz 6.18 direnç seviyesinin üzerinde kalmayı başaramadığından yüseliş teyid edilmiyor. Olası geri çekilmede ilk destek 5.93 arkasında 5.84 var.

Ayrıca Dolar/TL de olabilecek gerileme Gram altında da geri çekilmeye sebep olacaktır. Bu durumda hedef fiyat 245000 olacaktır yukarı gitmesi durumunda ise hedef 286000 olur.

Turizm sektörüne de bir haberim var, İtalya, İspanya gibi alternatif ülkelerden ülkemize turist akışını destekleyecek bir durum oluşabilir. 2019 senesi için turizm sektörünün destekleneceğini daha önce de belirtmiştim.

Koç burçlarına müjde para ve aşk sizinle!

Beğeniyor ve takip ediyorsanız youtube kanalıma abone olunuz ve paylaşınız ki başkaları da faydalanabilsin.   

https://www.youtube.com/channel/UC8CdvcQN8h7gLq6IlP9Q9VA?view_as=subscriber

Aylin ÇETİNER

Finansal Astrolog


Sayfada bulunan bilgiler tavsiye veya yönlendirici niteliği taşımayıp, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Benzer Yazılar

 • Dolar/TL kuru ne oldu? - 23.05.2019

  Dolar/TL kuru ne oldu? - 23.05.2019

  Dolar/TL ABD ile ilişkilere yönelik soru işaretiyle bir hafta aranın ardından yeniden 6.12 seviyesinin üzerini test etti.
 • Dolar/TL kuru ne oldu? - 22.05.2019

  Dolar/TL kuru ne oldu? - 22.05.2019

  Gelişmekte olan ülke para birimlerinde gözlenen olumlu seyre paralel önceki ügn 6 seviyesine kadar gerileyen dolar/TL,
 • TCMB faiz swabını düşürdü dolar yükselişe geçti

  TCMB faiz swabını düşürdü dolar yükselişe geçti

  Gelişmekte olan ülke para birimlerinde gözlenen olumlu seyir dün TL'ye de yansırken, dolar/TL'de bir miktar aşağı hareket gözlenmişti. Güne 6.05 seviyelerinde başlayan dolar TCMB'nın faiz swabını düşermesi ile 6.08'i gördü. 
 • Dolar kuru ne oldu? - 20.05.2019

  Dolar kuru ne oldu? - 20.05.2019

  Piyasa İstanbul seçimlerini, doların yükselmesini engellemek için alınan tedbirleri ve dış politikadaki S-400 gelişmelerini izlerken dolar/TL haftaya 6.07'nin altında başladı.
 • Finansal astroloji: Sorunlu dönüşüm!

  Finansal astroloji: Sorunlu dönüşüm!

  Bugün 19 Mayıs 2019, Ulu önder Atatürk’ün Samsuna çıkışının 100. Yılı, bugün sahip olduğumuz özgür hayatımızın başlangıcı. Mars’ın bulunduğu Yengeç burcu etkisiyle de bu önemli günde milli duygularımız yüksek.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN