Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Finansal astroloji: Dengesiz bir hafta. Dikkat!

18 Mart Çanakkale Zafer Bayramı hepimize Kutlu Olsun.

Geçtiğimiz hafta, 8 hafta sürecek bir BM Mindfulness Meditasyon sınıfım başladı. İkincisi 21 Mart saat 20:00 da online olarak başlayacak. 

 

Mindfulness stres ve düşünceler ile farkındalıklı bir şekilde bağlantı kurmamıza yardım etmektedir.

Sunduğum program, Breathing Mind’ın Doğu felsefeleri ve pratikleri ile Dünya’nın büyük üniversitelerinde sunulan sinir sistemi ve psikoloji ile ilgili teknikleriyle bütünleştiriliyor. Detay bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

 

Başlama ve uygulama tarihlerini Astroloji kullanarak düzenledim.

​​​​​----------- 

Bu hafta gökyüzünün önemli olayları Güneş’in Koç Burcu’na geçiyor olması ile birlikte gelen Dolunay.

21 Mart 2019’da 0 derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay olacak, Dolunaylar bulunduğu bölgeye ışık tutarak aydınlatırlar. Bu ışık, var olup da bizlerin varlığını görmediğimiz olayları aydınlatır. Terazi Burcunun 0 derecesi Güneşin battığı yerdir. Terazi Burcu’nun öncü niteliği taşıyan bir burç olması ve Dolunay’ın Terazi Burcu’nun ilk derecesinde olması önem taşımaktadır.

Güneş Chiron ile birlikte Ülkemizin Liderlerini, yöneticilerini temsil eden bölgede, aynı bölgede Retro Merkür ve Neptün yer almakta.

Görülüyor ki çok duyduğumuz duymaya alıştığımız söylemleri tekrar tekrar dinleyeceğiz. Liderler kendilerini olanca güçleriyle ortaya koyacaklar. Oysaki Terazi Burcu Dolunay’ı bir kişiliğin diğerleri ile kuracağı denge ile ilgilidir. Fakat Güneş’in Ülkemiz Mars’ının karşısında olması ve Venüs Mars konumu bu dengenin kurulmasına pek de izin vermeyecek gibi görünmekte.

Kazançlarımızı dengesizleştiren Kova Venüs, elindekini korumaya çalışan Mars uyumsuz görünüyor.

Dolunay’ın Uranüs ile yapacağı açı direkt Para Piyasalarının etkileneceği ön görüsünde bulunmamı gerektiriyor.

Dengesiz dönem devam ediyor. Bu hafta sürpriz neler ile karşılaşacağımızı birlikte yaşayarak göreceğiz.

Piyasalar ürkektir belirsizlikten hiç hoşlanmaz. Piyasanın işlemcileri bu durumda her an pozisyon değiştirebilecek konumda beklerler. Bir anda her şey değişebilir.

Bu gökyüzü eşliğinde, Dolar/TL fiyatlamasının haftalardır ön gördüğüm seyriyle yukarı devam edeceği ön görümü koruyorum.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=Zr31k4Dl0yI{/youtube}

Haftanın ilk günlerinde borsa, rahat açılardan dolayı bir kez daha 106,000 seviyelerini görmek için hareket etmesi olasıdır. Fakat hafta ortasından sonra piyasalarda beklenmedik haberler eşliğinde beklenmedik hareketler ve düşüşler görülebilir. Endeks 106,000 seviyesini bir kez daha geçememesi durumunda 106000-100600 kanal hareketi olan 100,600 seviyesine doğru yönelebilir.

 

Dolar/Tl tarafında halen ana yükseliş eğiliminin devam edeceğini fakat hafta ortalarına kadar bir düzeltme yaparak 5,43-5,40 seviyelerini görme olasılığı olduğunu belirtmeliyiz. Bu hafta içerisinde kısa vadede daha aşağı gelmesi olası görünmüyor. Bu nedenle 5,40 seviyeleri alım için uygun olabilir.

 

Altın/ons da hızlı yükselişin bir tepkisini yaptıktan sonra kendine bir destek bulmaya çalışacağını ön görüyoruz. Bu hafta içerisinde sert bir yükseliş yapması olası görünmüyor.

Hafta ortasına kadar dolar/TL’nin olası düşüşü ile gram altın tarafında da 225,50 seviyelerini görmemiz olası.

Venüs’ün 27 Mart tarihinde Balık Burcu’na geçmesinden önce yapılan işlemlerin totalinde bir kazanç olacağını düşünmemekteyim. 

Borsa siz istediğinizde değil gökyüzü elverdiğinde verimli olur.

Sevgiyle kalın,

Mars Boğa, paranızı sevin.

 

Aylin Çetiner

Finansal Astrolog


Sayfada bulunan bilgiler tavsiye veya yönlendirici niteliği taşımayıp, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Benzer Yazılar

 • Finansal Astroloji: Hareketli bir hafta!

  Finansal Astroloji: Hareketli bir hafta!

  Haftaya ülkemizin yöneticilerini temsil eden bölgede Balık burcundaki Ay Neptün kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum ikizler burcundaki Venüs’ e ve yay burcundaki Retro Jüpiter’e 90 derece açı yaparken Satürn ile…
 • Finansal astroloji: Cuma günü gelen not indiriminin etkisi!

  Finansal astroloji: Cuma günü gelen not indiriminin etkisi!

  Haftaya, Cuma günü gelen not indirimi ve Tacikistan da Çin liderinin gündemi getirdiği Nato benzeri oluşumun Asya ülkeleri için kurulması önerisi ve bunun Rusya tarafından kabul görmesinin etkileriyle başlayacağız.
 • Finansal astroloji: Zorlu Haziran!

  Finansal astroloji: Zorlu Haziran!

  Nisan ayı ortalarında Jupiter’in retro hareketine başlaması, ardından Plüton ve Satürn’ün de retro yani geri gidiyor görünen hareketi ile birlikte bizler de hayatımıza yön veren,yaşamımızı etkileyen konuları tekrar gözden geçirmemiz…
 • Finansal astroloji: Spekülatif bir hafta!

  Finansal astroloji: Spekülatif bir hafta!

  Bu haftayı ülkemizin tepe noktasında Ay ve Neptün ile açıp, 12.evdeki Merkür’e Retro Jüpiter karşıtlığıyla kapatacağız.
 • Finansal astroloji: Sorunlu dönüşüm!

  Finansal astroloji: Sorunlu dönüşüm!

  Bugün 19 Mayıs 2019, Ulu önder Atatürk’ün Samsuna çıkışının 100. Yılı, bugün sahip olduğumuz özgür hayatımızın başlangıcı. Mars’ın bulunduğu Yengeç burcu etkisiyle de bu önemli günde milli duygularımız yüksek.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN