Finansal Astrolog / Aylin Çetiner

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Finans ve Astroloji ile ekonomimizi iyileştiren, spritüel bir kapı açılıyor.

Kova burcundaki Kanlı Ay tutulması, toplumun dikkatini üzerine çekti, Kova burcu özünde toplumla ilgilidir. Tutulmayı izleyenler Ay’ın çok yakınında kırmızı gözlemledikleri gezegeni merak ettiler, Mars!

Dünya ve Mars uzun yıllar sonra bugün bir kez daha birbirlerine en yakın pozisyonlarındalar, 31 Temmuz 2018 Mars’ın Dünya’dan en net gözlemlenebilir hali. Kızıl Gezegen Mars, 27 Haziran’da başlamıştı Dünya’ya yaklaşmaya Astrolojide Retro dediğimiz, fakat bugün en yakın.

Merkür de Retro pozisyonda, 27 temmuz Ay Tutulması’nın etkileri üzerimizde, bekletilen kararlar, tamamlanmamiş işler önümüze geliyor. Gökyüzündeki zorlayıcı açılar hızlı, keskin hareketlere sebep oluyor.


Finansal Piyasalar, Merkez Bankası faiz kararı, Rahip Brunson'un ev hapsine alınması, ABD Senatosu Dış İlişkiler Komitesi’nin, Türkiye’nin uluslar arası kuruluşlardan kredi almasını kısıtlayan tasarıyı kabul etmesi gibi sürpriz yaratabilen haber akışı sebebiyle yüksek tempolu, inişli çıkışlı günler yaşıyor. Haberler sürpriz olduğu gibi piyasanın haberlere tepkisi de Ay Tutulması hepimizi fena tuttu dedirtecek yönde olabiliyor. Önümüzde Cuma günü açıklanacak Enflasyon verisi var bakalım yeni bir sürpriz gelecek mi?
Görüldüğü gibi R Mars, R Merkür, Uranüs Boga hepsi görev başında. Uranüs Boga’nın finansal piyasalar ve teknolojisi üzerinde etkisi büyük, İran’ın merkezi Kripto para çalışması da gündem konularından. Hatırlatmak isterim 1996 senesinde İMKB’nin otomasyona geçişi de Uranüs’ün burç değiştirmesi ile yaşanmişti. Tutulma Kova burcunun 4 derecesinde gerçekleşti, 4 derece kova gelecekle alakalıdır, insanlığın yüksek mertebelerine ulaşmayı da temsil eder.


Spritüel Alem'in bilim ile çözülmesinde gelişmeler olur.

Yaşadığımız bu Ay Tutulması haber akışının piyasalara etkilerinin kat kat artmasına sebep oluyor. Gelen haberler ile anlık kararlar alıp, pozisyon açıp kapatıyorsak, dürtülerimizin bizi yönlendirmesine izin veriyorsak, tutulmanın güçlü etkileriyle maddi kayıplar yaşama olasılığımız yüksek demektir.


Nasıl üzerimizdeki etkilerini azaltabiliriz?

Ay Tutulmaları dürtüseldir, korkularımız maddeye dönüşerek cebimize yansır. Unutmayalım panik ile açılan pozisyonlar zarar ile kapatılır.
Sizin de haritanızda bugünlerde Finansal konular gündemdeyse kayıplar yaşıyor olabilirsiniz.Belki de Doğum haritanızda Retro Mars'ınız yada uygun açılarınız var bu dönem mutlu azınlıktansınız ve piyasaların ritmine uyum sağladınız.

Genel olarak sakin kalmaya, analiz yöntemlerini kullanarak aldığımız akılcıl pozisyonları kormaya çalışalım. Retro Merkür izin verdiği kadar tabi, sevgiyle kalın.

Bol kazançlar.

Aylin Çetiner
Finansal Astrolog


Sayfada bulunan bilgiler tavsiye veya yönlendirici niteliği taşımayıp, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Benzer Yazılar

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Kategorilerden Seçmeler