DOLAR 19,0977
EURO 20,627
ALTIN 1201,808
BIST 4997,8
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Hayatın matematiği ile sayıların gizemli dünyasının kapısını aralayın!

03.04.2019
A+
A-

Kendimi bildim bileli; insanın kendini tanıması, yaşam amacını, güçlü yönlerini, değerlerini bilmesi; anlamlı, mutlu, huzurlu, başarılı ve tatmin edici bir yaşam sürmesi;

yaşam yolculuğunda uyumu yakaladığı kişilerle keyifle yol alması, hayalindeki mesleği yapması, zamanın getirdiği potansiyel durumları anlayarak ona uygun hareket edebilmesi üzerinde araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayım.

1900’lü yıllarda psikoloji alanındaki çalışmalarıyla bilinen Jung’ın ‘İnsan doğduğu gün evrenden bir enerji alır ve bu enerji onun hayat amacını açıklar.’ sözü doğum tarihimizin hayatımıza ışık tutacak bilgiler içerdiğine işaret etmektedir.

Bugüne kadar gerek aldığım bir çok eğitimle gerekse deneyimleme fırsatı bulduğum çok sayıda farklı sistem, kadim bilgi ve teknikle üzerinde çalıştığım bu konuları insanların hayatlarına kolaylıkla dahil edebilmesi adına çaba sarf ettim. Bu keşif sürecinde, gerek sunulan bilgilerin tutarlılığı gerekse yöntemin uygulanabilirliği ve sonuçlarının netliği açısından beklentilerimin karşılığını Hayatın Matematiği sisteminde buldum.

Hayatın Matematiği sistemi,  gün, ay ve yıl olarak gerçek doğum tarihiniz üzerinden hesaplanan 20 basamaklı bir formüle sahiptir. 

Hayatın Matematiği sistemi, dünyaya geldiğimiz güne bağlı olarak sahip olduğumuz yapıyı, bugüne kadar bulunmuş olan sistemlerden daha ayrıntılı ve detaylı bir şekilde açıklamakta ve çok daha net bilgiler ve öneriler çıkarmaktadır.

Hayatın Matematiği sistemini öğrendikten sonra bu bilgileri öncelikle kendi hayatımda sonrasında ise danışmanlık formatında çok sayıda kişiyle paylaştım.

Hayatın Matematiği sistemini çalışmaya başladıktan sonra ilk fark ettiğim şey, hayatın akışı içerisinde yaşadığım olayların sistemin bana işaret ettiği zaman dilimine paralel olarak ortaya çıkması oldu. Elbette burada sistemin verdiği bilgileri, zamanın sunduğu potansiyeli detaylı bir şekilde görerek geçmişte yada gelecekteki olayları doğru bir şekilde okumak,  olmuş veya olacak olanı reddederek hayatla çatışmaya son verip hayata doğru bir yön vermek açısından kullanmayı seçmekten bahsediyorum.

Böylece egomun ‘istediğim şeyin hemen şu anda olmasını istiyorum’ illüzyonundan sıyrılabilme ve olanların en hayırlı ve uygun zamanda gerçekleştiğini anlayabilmenin farkındalığını yaşamaya başladım. Bu durum, istediğim şeyin şu anda olmamasından kaynaklanan kaygıyı ve stresi de minimize etmemi sağladı.

Sistemin bana parayla ilgili sunduğu özel bilgiler sayesinde parayla olan ilişkimi yeniden yapılandırdım ve  kısa bir süre içerisinde hem faaliyet gösterdiğim iş alanları hem de bu alanlardan elde ettiğim gelirlerde önemli bir artışa şahit oldum.

Sistemin başka bir kişiyle uyumlu olma durumunuzu gösteren sinerji analiziyle gerek iş gerek özel yaşamımda birlikte ilerlediğim kişilerin davranışlarını anlama, ilişkiyi devam ettirme yada bitirme konusunda netleşme, uyumlu olduğum sinerjideki kişilerle yapıcı ve faydalı ilişkiler kurmamda adeta bir pusula gibi yolumu aydınlattı.

Sistemin sunduğu bilgiler sayesinde yaşam yolculuğunda öğrenmem gereken dersleri ve dikkat etmem gereken noktaları öğrenmem, hayatla uyumlu bir şekilde ilerlememi ve yaşamda ait olduğum yere yerleşerek tam bir akış içerisinde olmamı kolaylaştırdı.

Hayatın Matematiği sistemi sayesinde doğum tarihinizi kullanarak bir takım hesaplamalar ve analizler yaparak; maddi gelirimizi arttırma, kendimizi tanıma, güçlü yönlerimizi ve yaşam amacımızı öğrenme, öğrenmemiz gereken yaşam derslerini öğrenme, doğru işi seçme, bizimle en uyumlu eş ve iş ortağı seçme, zamanı anlama ve ona uygun hareket etme ve daha bir çok kişisel bilgiye erişebiliyoruz.

Kendi analizinizi yaptırıp sahip olduğunuz potansiyeli öğrendiğinizde ve bu bilgileri yaşamınızda kullanmaya başladığınızda; parayla olan ilişkinizi değiştirme ve geliştirme imkanı bulacak, hayatınızda tekrar eden olayların nedenini anlayarak bu döngüden çıkabilmek için neler yapabileceğinizi öğrenecek, kendinizi daha iyi tanıyacak, güçlü yönlerinizi ve yaşam amacınızı öğrenip bunları hayatınızda daha fazla deneyimleme fırsatı bulacak, size en uygun işi öğrenecek, iş ve özel yaşamınızda sizinle en uygun sinerjiye sahip kişilerle birlikte ilerleme fırsatı bulacak, zaman döngülerinizi anlayarak ona uygun hareket etme şansına sahip olabileceksiniz. Kısaca hayata yerleşecek, onunla uygun bir akışta olma fırsatını yakalayabileceksiniz.


YORUMLAR

Solve : *
32 ⁄ 8 =


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.