Eğitim Devrimi Yapay Zeka (AI) kavramı günümüzde çok sıklıkla karşımıza çıkıyor. Çoğunlukla 4. Endüstri devrimi kapsamnda taşımacılık, ilaç ve fabrika üretim hatları gibi şeylere uygulanmasında bahsediliyor.


Robert, Richard, Harun... Kariyerim boyunca, yurt dışında adımı kolayca okuyamayan ve ondan daha başarılı ya da kıdemli olduğum için rahatsız, koltuğuma hemen talip insanlarla çalıştım.


"Korku, gölge kadar yanıltıcıdır ama vardır. Gölge de vardır, yanıltıcı ama vardır ve bazen gölge sende büyük etkiler bırakabilir.


Kadınların iş gücüne katılımını teşvik etmek amacıyla 2016 yılında kurulan ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi’nin 4. dönem başvuruları başladı.


Okulların açılma döneminde müşterilerinin artan ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmesini amaçlayan bankalar, avantajlı kredi seçenekleri sunuyor


Gerçekte önceden planlayarak ve öngörerek gerçekleştirilen bir hedef başarı mıdır? Başarılıp başarılamayacağı düşünülerek, tamamlanabilecek bir hedefi gerçekleştirmek insanı geliştirir mi? Yoksa zahmetsizce zaten kuvvetli olan kaslarımızı çalıştırdığımız, bildiğimiz bir alanda bilindik bir oyunu oynamak mıdır bu?


Post Modern dönemlerin insanoğluna en sinsi saldırısı " İstersen Yaparsın !" Neo liberalizmin en havalı zihin manipülasyonu. Öncelikle sinsice bir kabulle başlıyor söze .. Yapmalısın !


Dünyanın en güzel üç sesi; su sesi, kadın sesi ve para sesiymiş... İlk iki sesi dünya var oldukça duymaya devam edeceğiz neyse ki ama üçüncü ses doğrusu artık kayboluyor.


Kategorilerden Seçmeler