Neden bir birlikteliğim yok? Neden hep yanlış insanları buluyorum ve ilişkilerim yürümüyor? Neden evlenemiyorum?


Neden Mindfulness’a ihtiyacımız var? Mindfulness ile ilgili yaptığım bütün konuşmalarda en önemli kısmı neredeyse bu konu kapsıyor.


Son zamanlarda ekonomi hepimizin malumu ve burada uzun uzun ekonomik olarak yaşananları tartışıp anlatacak değilim.Artık her faturamızı kontrol eder hale geldik.


“Bir zafiyeti ya da tatsız bir gerçeği dile getirmekten kaçınmamak gerekir; ama aynı zamanda öğrencinize, bunu çözebilmesi için yardım etmek gerekir”. 


Merhaba, Yeni haftaya, yeni güzelliklere...


Onaylanma ihtiyacından beslenmek… Kimi zaman birileri bizim yaptıklarımızı, düşündüklerimizi onayladığında kendimizi çok daha özgüvenli hissederiz.


Veliler çocuklara kırtasiye alışverişi yaparken nelere dikkat etmeli? Rengarek boya kalemleri, oyun hamurları, boya fırçaları ve kalem kutusu gibi kırtasiye malzemeleri alırken dikkatli olunması çocuğun sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Öyleyse kırtasiye malzemesi alırken nelere dikkat edilmeli işte sizler için araştırdık. işte size kırtasiye alışverişinin keyifli püf noktaları...


Okulların açılmasıyla birlikte sırt çantalarının ağırlığı da artıyor. Özellikle üç kiloyu aşan okul çantaları, çocukların omurga sağlığı için risk oluşturuyor. Doç. Dr. Çağatay Öztürk, okul çağına gelen çocukların alışık olmadıkları yeni bir yaşam stiline geçmesiyle birlikte bel, sırt ve boyun ağrısı gibi şikayetlerin görülme riskine dikkat çekiyor.


Kategorilerden Seçmeler

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN