Dr.Müh.Gülay SAVAŞ

Dr.Müh.Gülay SAVAŞ

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bilgi Teknolojilerindeki yeni araçlar, artık iş hayatındaki çalışanların öğrenme şeklini de artık değiştiriyor. Günümüzde hem çalışanlar hem de işverenler için yeni eğitim süreçleri  gelişiyor.
Eğer Thomas Friedman’ın dediği gibi “Dünya Düz” ise, bizim de rekabet stratejilerimizi artık bu koşullara uydurmamız gerekiyor.
Aralık.2018’de gazetelerde yayımlanan haberlere göre "Anonim şirketlerde 294, limited şirketlerde 552'ye, toplam 846 firma Korkordato ilan etti.”
Türkiye’de şirketlerde, Akıllı şirket, Yapay Zeka, dijital dönüşüm vb kavramlara gelmeden  “Entegre Bilgi Yönetim Sistemi” kavramının anlatılmasının, hatta idrak edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Hayalini mi, Hedefini mi Yorganına Göre Uzatmak!?
Teknolojinin denetimsiz ve aşırı kullanıldığında çocuklar üzerinde zararları olabileceğini kaydeden Arya Akademi kurucusu, Eğitmen ve Danışman Gülay Savaş, “Teknoloji akıllıca kullanıldığında, inanılmaz bir bilgi ve gelişme kaynağıdır.
• İşinizi çok iyi bilmenize rağmen, süreçlerinizi yönetmekte sıkıntı mı yaşıyorsunuz?• Müşterilerinizden talepler ya da projeler gelmesine rağmen yetiştirmekte, zaman problemimi yaşıyorsunuz?• Çalışanlarınızı yönetmekte ve verimliliğini ölçümlemede zorlanıyor musunuz?

Kategorilerden Seçmeler