Dr. İzzet Memi

Dr. İzzet Memi

 

1982 doğumlu olan Dr. İzzet Memi T.C. Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2006 yılında mezun olmuştur. Bir yıl aktif hekimlik yapan Memi, 2009 yılında ilaç sektörüne geçmiştir.

6 sene içinde 3 farklı firmada medikal, pazarlama ve satış departmanlarında aktif olarak görev alan Memi, kurumsal yaşamda, iletişim, ekip yönetimi, alt-üst ilişkileri, hedefleme, planlama gibi konulardaçalışmıştır.

Kurumsal yaşantısına ara veren Dr Memi kendi deyimiyle 2013 yılında, geçmişinden gelen ve sırtında yük olarak taşıdığım negatif duygulardan arınmak için bir yüzleşme dönemine girmiştir.

2015 yılının başında bu yüzleşme ve sorgulama döneminde alt yapısı oluşan ‘’Açık Ruh Ameliyatı’’ kitabını çıkarmıştır. 

Yazar, farkındalık, motivasyon, takım olmak, satış teknikleri ve sunum teknikleri alanlarında bugüne kadar 250’nin üzerinde sunum ve 20’den fazla 1 günü aşan eğitim vermiştir. Halen aktif olarak haftalık farkındalık söyleşilerine, birebir ve toplu verdiğim eğitimlere ve kendi tek kişilik oyunu ‘’Karşı Yaka Işıkları’’nı sahnelemeye devam etmektedir.

 

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Oldukça popüler bir görsel kendileri... Sıklıkla sosyal medyada karşınıza da çıkmıştır. Peki ne anlatıyor bu görsel?

Kategorilerden Seçmeler