Nefes Terapisti / Didem Demir

Nefes Terapisti / Didem Demir

Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bedensel , materyalist ve maddesel yaşam şekli ,bizleri malesef solunum kimyamızın yani nefes alışkanlıklarımızın üzerimizdeki mucizevi etkilerinden uzaklaştırıyor
Nedir enerji alanı? Yaşamak için gerekli olan doğal ve hayati bir akımdır .. Peki bu hayati akımın bizlerdeki etkisinin farkında mıyız? Bütün döngünün bu akımla ilintili olduğunun ?
Aynalar , gerçek anlamda bilincimize hitap ederek bedenimizi bize yansıtır ancak insanın kendisini yalnızca fiziksel olarak tanımasına olanak veren araçlardır.
“Eğer düşüncelerinizin gücünü anlayabilseydiniz , hayatınız boyunca asla negatif düşünmezdiniz”
  -Ruhsal bir varlık olduğumuzu tam olarak hissediyor muyuz?? -Bedenlenmiş bir ruha sahip olma farkındalığımız ne düzeyde ? Peki, içselleştirebiliyor muyuz ?
( İdeallerine sahip çık ) VE ( Yaratıcı gücüne inan ) Hayatımıza hedefler koyuyor muyuz?Peki koyduğumuz hedeflere onlan inancımız ne ölçüde?İdeallerimize ulaşmayı ne kadar önemsiyoruz,istiyoruz?Mesela onları ,ne oranda içselleştiriyor ve ne oranda kabul ediyoruz?Peki (KENDİMİZE ve GÜCÜMÜZE ) ne kadar inanıyoruz??Aynı zamanda İmkansız olduğunu düşündüğümüz hedefler koyup,onların gerçekleşmesini mi bekliyoruz?
İYİ de Nasıl ? Farkındalık öğretileriyle karşılaştığım ve tanıştığım ilk zamanlarda , Geçmişi bırakmak gerekliliğiyle çok sık karşılaşır olmuştum. Bırak ve teslim ol ! Şimdiyi yaşa ! Anda kal !

Kategorilerden Seçmeler